Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Не реставруйте ванну

Не реставруйте ванну самостійно - це ризиковано!

Кміть Сергій В цій публікації пропоную Вам розглянути проблему самостійної реставрації старих ванн в домашніх умовах. Поштовхом до написання даного тексту слугувала велика кількість перероблених нами ванн після невдалих самостійних відновлень.

Зараз в інтернеті ширяться різні відео де мила та тендітна дівчина жваво та енергійно реставрує ванну, але біда в тому, що це відео на 80% не має нічого спільного з професійним відновленням, фахове відновлення  робиться зовсім  по іншому, а таке виконання роботи на професійному  рівні рахується повною халтурою.  Кожен майстер з цим погодиться. Поява таких фільмів зумовлена бажанням виробників покласти собі в кишеню побільше грошенят та заробляти продажем матеріалу не тільки на майстрах але і на звичайних людях, розраховано це на психологічне бажання людини зекономити пару гривень. Милий та приємний голосок по телефону весело  наспівує Вам  купити комплект рідкого акрилу мов би, та що там робити ту ванну  помили, висушили і залили тай усе на наступний день можна купатись і буде Вам щастя. Але чомусь стається так, що ванна через місяць починає облазити тоді, Ви дзвоните до продавця з претензіями, але  замість підтримки в сою сторону чуєте банальне, «Ви напевно  недотримались технології». Шановні читачі і саме цікаве, що це дійсно так, так як технології  Ви попросту і не знали. Я ні в якому разі не хочу поставити Ваш ремонтний досвід під сумнів, але якщо Ви майстровитий і руки у Вас ростуть з потрібного місця, перший блін завжди комом – це народна мудрість. Ви не зможете зробити роботу з першого разу так як зробить це майстер з 10-річним досвідом і який робить  це кожен день.

Не реставруйте ванну самостійно

 

Бажаєте ризикнути? -

А переробити - буде ще дорожче!

 

Переваги реставраціїВпевнено стверджую, що реставрація ванни рідким акрилом або іншим методом  це не проста робота як  у кожній справі є багато підводного каміння та течій. Часто наші студенти які проходять у нас навчання по тижню з ранку до вечора стоять біля професійних майстрів під час роботи та заглядають їм під руки, а як приходиться до діла то потрібно правити їхню роботу. 
Про переваги відновлення в домашніх умовах  читайте тут.

 

НЕ КУПУЙ  АКРИЛ, НЕ РЕСТАВРУЙ  САМОСТІЙНО!

 

 

Реставрація ванн в домашніх умовах по технології наливна ванна рідким акрилом  або іншим способом  вимагає певних знань та навиків.

Це не проста робота! Потрібен фаховий підхід.

 

Дякую Вам за витрачений час на прочитання. Успіхів у прийнятті правильних рішень.

З повагою директор компанії «РЕSТАВРАТОР» Кміть С.О.

Які є види реставрації?

1

Реставрація вани методом "Наливна вана"

Станом на 2016 рік - це найкращий тип реставрації.  На відновлення однієї ванни йде достатня кількість матеріалу щоб забезпечити товщину покриття до 5 мм.

5 років
16-48 годин
Більш детальніше
2

Реставрація вани методом "Емалювання"

Емалювання ванни це практичний і не дорогий спосіб реставрації покриття.

Вашій ванні можна надати будь-який колір.

1 рік
36 годин
Більш детальніше
3

Реставрація вани методом "Акрилового вкладиша"

Полімерний матеріал який використовується для ванни вкладиша акріл - дуже міцний, екологічно безпечний і ударостійкий.

Уточнюйте
5 років
24 години
Більш детальніше
(2017-03-14)
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці