Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Корисні статті
  3. Поліровка ванн

Поліровка акрилових ванн

Професійна поліровка гідро масажної ванни або звичайної акрилової ванни зробить з старої ванни нову. З допомогою цієї нової технології, в Україні, тепер стало можливим забрати з поверхні ванни дрібні подряпини, плями від линьки, пожовкле дно, зколи також можна заробляти тріщини, відновлення ідеального блиску поверхні.

Поліровка акрилових ванн Поліровка акрилових ванн в Україні Поліровка акрилових ванн

Процедура ремонту та поліровки акрилу потребує спеціальних знань та навиків, обладнання та матеріалів.

 

 Наш фахівець запропонує Вам найкращий варіант реставрації та поліровки акрилової ванни. Поліровка акрилової поверхні відновить ідеальну красу ванни. Гарний блиск створить естетичний ефект,який в поєднанні з гідро массажем блогоприємно подіє на емоційний і фізичний стан людини.

Чому виникає потреба у поліровці ванн?

Навіть така стійка до зносу поверхня, як акрилова, з часом може жовтіти, швидше забруднюватися і покриватися подряпинами. Останні можуть бути непомітними, але саме в подряпинах накопичуються забруднення, через які вона втрачає свій початковий колір. Цього можна уникнути за допомогою полірування. Після полірування ванна буде виглядати, як абсолютно новий виріб, а чистити її стане набагато легше.

--

Замовти послугу реставрація ванн Луцьк

--

Користь від полірування очевидна, адже ця процедура займає всього кілька годин, а виглядати ванна буде так само, як відразу після покупки.  До того ж, можна навіть заощадити на покупці нової ванни, оновивши стару. Якщо ви не бажаєте витрачати свій час на полірування, можете звернутися до фахівців, які нададуть такі послуги.

Також рекомендую Вам уважно прочитати сторінку по догляду за ванною - там є багато корисної інформації для Вас.

Реставрація ванн Львів


(2016-04-05) -Ремонт з реставрацією ванн
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію