Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Усі послуги
  3. Акриловий вкладиш

Метод реставрації - Акриловий вкладиш

Акриловий вкладиш Реставрація вани методом Акриловий вкладиш Акриловий вкладиш

Акриловий вкладиш Тернопіль.

Технологія установки акрилового вкладиша ( метод ванна в ванну), це дуже вигідне рішення при реставрації старої ванни. В першу чергу по причині відсутності необхідності демонтувати стару ванну.

Реставрація вани методом "Акрилового вкладиша"

Полімерний матеріал який використовується для ванни вкладиша акріл - дуже міцний, екологічно безпечний і ударостійкий.

уточняйте
5 років
24 години

 

- Ціни на інші види реставрації.

Технологія включає в себе установку акрилового вкладиша прямо в середину вашої старої ванни. Перед тим як встановити акрилову ванну –вкладиш проводиться замір Вашої ванни і підбирається відповідний акриловий вкладиш. Відмічаються і вирізаються отвори зливу і переливу. На поверхню старої ванни наноситься спеціальна клеюча монтажна піна і вставляється акриловий вкладиш. Зливні отвори вкладиша герметично зістиковуються з поверхнею. Полімерний матеріал який використовується для ванни вкладиша акріл - дуже простий в догляді,екологічно безпечний , ударостійкий.

Акриловий вкладиш забезпечить економію гарячої води так як технологія ванна в ванну забезпечує високу теплоємність.В такій ванні за пів години вода остиває всього на 1 градус.

 В результаті зробленої роботи виходить гарна акрилова ванна яка заміняє потемнівшу пожовклу стару ванну. Ванна в ванну-це швидкий і надійний спосіб надати старій ванні чудовий зовнішній вигляд.

Реставрація ванн у Львові та Іванно-Франківськ(2016-03-10) -Ремонт з реставрацією ванн
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію