Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Контакти

Контакти Центру реставрації ван в Україні

Телефони:

  (0352)42-61-53
  +38 098 444 00 98
  +38 066 444 00 66
  +38 093 444 00 93

Робочий час:
Приймаєм замовлення
з 8:00 до 22:00

Працюєм без вихідних!

По всім питанням щодо цін звертатись за вказаними номерами телефонів.

Кміть СергійМене звати Сергій Кміть, я є директором цього успішного підприємства.

Я як і Ви, досить часто звертаюся до фахівців за допомогою для вирішення, будь-яких завдань, адже не все можна зробити своїми руками. І, напевно, Ви зі мною погодитеся, що задоволення від послуги істотно залежить від якості обслуговування. Тому, у своїй компанії я роблю все для того, щоб кожен наш клієнт отримав гідний сервіс, в кращому вигляді і з посмішкою на обличчі.

До речі, мої співробітники мене підтримують у цьому!

  Майстри реставрації

- Контакти наших регіональних центрів

- Відгуки про нас

- Мапа сайту

З 2009р компанія  активно працює на теренах Тернополя, Львова, Рівного, Івано-Франківська, Хмельницького, Луцька та інших областей.

Нашою цілю являється якісне надання послуг в сфері реставрації ванн в домашніх умовах. - Види ванн

Ми працюємо тільки з гіпоалергенними сертифікованими матеріалами зарубіжного виробництва.

Являємося офіційним дилером по Україні новітнього акрилу "Keramokrill" - читати більше про новий акрил.

Ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів.

 

Наші гарантії - це використання справжніх матеріалів від виробника, дотримання технології майстрами і виконання обіцянок. Я вірю, що ми можемо будувати відносини з клієнтами на взаємній повазі та довірі.

Наш девіз - ""ШВИДКО, ЯКІСНО, НАДІЙНО"

 

Наша компанія являється фіційним диллером на теретоії України виробника наливного акрилу для ванн Keramokrill. На даний момент це найкращий матеріал на ринку. Цей наливний акрил увібрав в себе усі достоїнства акрилів інших виробників ( таких як:

 

Про нас в пресі:

Стаття на порталі "Про Тернопіль" - дивитись

Газета - gazeta.ua дивитись

Про нас на будівельному порталі - дивитись

 

Не реставруйте ванну самостійноМи займаємось реставрацією ванн на тереторії усієї Ураїни. З 2005 року ми активно розширюємо географічні кордони нашої діяльності. Наша компанія не стоїть на місці, а постійно розвивається, не змінюючи свій профіль і покращуючи свій сервіс. В даний час ми надаємо послуги на вищому рівні в таких містах як: Харків, Одеса, Київ, Житомир, Тернопіль, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Вінниця, Хмельницький, Львів, Рівне, Луцьк, Черкаси, Кіровоград, Чернігів, Полтава, Івано - Франківськ та інших великих і малих містах України.

 

Підприємство РЕСТАВРАТОР - команда професіоналів, які знають свою справу. Ми спеціалізуємося безпосередньо на ремонті ванн і душових піддонів і вважаємо, що фахівець повинен бути професіоналом у своїй області. Майстри нашої компаніїтвердо знають всі тонкощі професії та готові докласти максимальних зусиль, щоб домогтися найкращих результатів.

 

Співробіники компанії "Реставратор":
 Менеджер Технолог Майстер реставрації

Не стану приховувати, - іноді, як і всі люди, ми також допускаємо помилки в своїй роботі, але своєчасно виправляємо їх і намагаємося запобігти їх повторенню в майбутньому, тому що дорожимо своєю репутацією і нам не все одно, що скажуть про нас наші клієнти.

Якщо у Вас будуть якісь нарікання на якість виконуваних робіт - пишіть на мою особисту пошту вона є на сайті. У листі, будь ласка, вкажіть номер договору, адресу, контактний телефон та дату виконання замовлення. Я особисто гарантую, що ми владнаємо всі проблеми.

На завершення хочу сказати спасибі всім, хто працював, і буде працювати з нами. Завдяки Вам ми стаємо кращими.

 

З повагою, директор компанії «РЕСТАВРАТОР», Сергій Кміть.

 

РЕСТАВРАТОР - правильний вибір!

 

(2016-05-08) -Реставрація ванн
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію