Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Усі послуги
  3. Відгуки про нас

Реставрація ванни відгуки

Ми реставровуємо ванни своїх клієнтів як для себе! Кожна реставрована ванна це маленький шедевр майстра. Фото наших робіт

Володя
Михайло (Тернопіль)

Сьогодні провели оновлення нашої старенької ванни рідким акрилом. Результат дуже сподобався. Ванна виглядає, як щойно з магазину. Обрали акрил Keramokrill. Дуже задоволені. Матеріал швидко та рівномірно розповсюдився по поверхні без бульбашок та ліквідував всі подряпини. Вже через день ми купалися в новій ванні. По коштах вийшло дуже дешево, а візуально зовсім не різниться від нової ванни. Купували все в компанії Професійна реставрація ванн. Дякую за гарні консультації та оперативність. Рекомендую.

Володя
Марина (Хмельницький)

Дякуємо за чудовий ремонт ванни рідким акрилом. Замовляли в компанії Професійна реставрація ванн. Хлопці порадили акрил Керамокрил та швидко проведи реставрацію. Не було жодного запаху, акрил швидко оновив нашу стару ванну і тепер вона виглядає, як нова. Дякую за якісну роботу та не дорогі ціни.

Володя
Марія Петрівна (Львів)

Як добре , що є такий вид діяльності , що зараз тільки не придумають. Приїхав до нас майстер звати Микола високий такий гарний хлопчина дуже вихований. Зробив роботу на п’ять балів ми задоволені.

Рекомендуємо.

Володя
Володя Кастранець (Тернопіль)

В виборі реставрації мені допоміг Сергій. Я знімаю квартиру тому вибрав емалювання. Робота зроблена на відмінно отримав гарантійний талон та чек на проведені роботи. Що, правда запаху трохи було,але 10 хвилин протягу в квартирі і запах залишився тільки в ванній.

Аня
Аня (Хмельницький)

Якби Ви знали як напружувало моє око оте старе одоробло яке стояло в мене в ванній. Гидко було в неї залазити. А замінити було матеріально тяжко. Знайшла в інтернеті цей сайт замовила наливну ванну. Зробили гарно ванна як новенька. Тепер не соромно гостей до дому запрошувати. Дякую за все буду Вас радити.

Тарсас
Тарас (Івано-Франківськ)

Замовив реставрацію ванни з цього сайту. Хлопці працюють серйозно мають місцевого майстра в Франківську. Роботу зробив добре , не поспішаючи та акуратно. Я задоволений. Дякую.

Соломія
Соломія Юріївна (Тернопіль)

Моїй ванній 25 років. Ми з чоловіком квартиру з нею отримували. Час зробив свою справу тай напевно я трохи допомогла бо мила ванну не тим чим можна. Замовила реставрацію ванни рідким акрилом. Приїхали зробили,поки що претензій не маю. Гарантію дали п'ять років хочеться вірити, що прослужить.

Петро
Петро Володимирович (Львів)

У компанії "Центр реставрації ванн" замовляв ремонт ванни у 2015 році після того, як злізла емаль нанесена іншими львівськими горе-реставраторами.

У роботі хлопців з Центру реставрації, вразила швидкість та акуратність роботи. Замовив собі уже "Наливну ванну" тим більше гарантію дали на 5 років.


(2016-04-05) Ремонт з реставрацією ванн
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію