Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Корисні статті
  3. Догляд за ванною

Догляд за ванною

Догляд за ванною Реставрація вани методом наливна ванна Наливна ванна

Догляд за відреставрованою ванною дуже простий.

 

Основне це засіб для миття ванни безкомпромісно я рекомендую використовувати любі засоби для миття посуду до прикладу галла, фейрі, сарма, амвей ітд. Ними Ви точно не пошкодите поверхню Вашої нової відреставрованої ванни - це правило стосується будь-якого виду ванни. Можливо з моїх вуст це буде звучати дещо саркастично, але я дякую виробникам сучасних засобів догляду за ваннами якби не їхні старання я би напевно не мав роботи. Цими засобами не можна мити не тільки реставровані, а й нові ванни. Вони їх попросту знищують. Впевнений, що багато господинь читаючи зараз цю статтю зі мною погоджуються.

Також не використовуйте для миття вашої ванни дротяні або жорсткі щітки це може пошкодити поверхню. Не заливайте в ванну крутий кипяток, воду до шестисяти градусів по цельсію можна лити сміло, не вішайте над ванною речі які можуть линяти якщо пральна машинка зливає в ванну злив потрібно перекинути в умивальник або унітаз це робиться дуже просто, на базарі або в сан - технічному магазині потрібно придбати продовжувач для зливного шлангу пральної машинки, вони буваю довжиною до трьох метрів так, що це не проблема.

Не бийте і не драпайте покриття ванни не кидайте на нього важкі предмети.

 

Вони вбивають твою ванну!

вбивці ванниВ процесі експлуатації потрібно слідкувати за справністю сантехніки в ванній. Ніщо не може так зіпсувати ванну як кран який постійно капає в одне місце. Це провокує утворення водяного каменю жовтого кольру на дні або стінці ванни який вивести практично не можливо. Коли Ви хочете щось поставити в ванну простеліть спеціальний резиновий килимок для захисту дна ванни це для того щоб не подряпати дно ванни - інколи можна обійтись і поліровкою акрилової ванни.

Дотримуючись цих простих правил Ваша відреставрована ванна буде радувати ваше око не один рік.

Реставрація ванн у Львові та Іванно-Франківськ


Доречі ці правила стосуються не тільки до відреставрованих ванн, а й щойно куплених в магазині, але чомусь при покупці Вам ніхто про це не говорить.

-Якщо у Вас зявилась потреба у моїй послузі просто зателефонуйте по цьому номеру телефону 098-444-00-98

- і я з радістю проконсультую Вас в цьому питанні і якісно вирішу Вам цю проблему.

Також рекомендую Вам уважно прочитати головну сторінку мого сайту там є багато корисної інформації для Вас.

 


(2016-04-05) -Ремонт з реставрацією ванн
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію