Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Корисні статті
  3. Методи реставрації

Рестврація ванн в Україні - співпраця та партнерство

Комерційна пропозиція Рестврація ванн в Україні - співпраця та партнерство Комерційна пропозиція

Ми раді бачити Вас в даному розділі, оскільки це свідчить про Ваше серйозне і практичне відношення до сфери реалізації бізнес-ідей та проектів.

ТОВ «РЕСТАВРАТОР» формує регіональні дистриб'юторські мережі, будучи офіційним дилером німецької компанії на ринку лакофарбових матеріалів. Ми запрошуємо підприємців, зацікавлених у розвитку власного, надійного і рентабельного бізнесу, приєднатися до нашого колективу.

Ми займаємося реалізацією рідкого акрилу для реставрації ванн в усі регіони і області УКРАЇНИ, забезпечуючи стабільність і прибутковість бізнесу наших клієнтів. В результаті моніторингу будівельного ринку та проведення маркетингового аналізу, існуючих пропозицій, ми можемо з упевненістю стверджувати, що аналогів реалізованого нами продукту на ринку не представлено, як і гідної конкурентоспроможної продукції. Рідкий акрил для ванн Keramokrill є унікальним і високотехнологічним продуктом, що, використовується для відновлення поверхонь старих ванн та інших сан – технічних виробів. Keramokrill увібрав в свою основу позитивні сторони усіх інших рідких акрилів і одночасно відкинув усі мінуси. Це по істині дивовижний продукт.

Наше головне завдання забезпечити підприємствам і представникам малого та середнього бізнесу безперервність робочих процесів шляхом своєчасної доставки рідкого акрилу в необхідних кількостях, а також знизити витрати на його закупівлю. Оперативно реагуючи на потреби наших клієнтів, ми розширюємо не тільки власний потенціал, а й можливості наших партнерів

При серйозному підході до нашої пропозиції, ми маємо бажання бачити Вас в якості «офіційного представника» нашої компанії і створити філію в Вашому регіоні через наших впливових партнерів по реставрації ванн в м. Тернополі. Вам буде виділений окремий інтернет ресурс, де Ви зможете описати Вашу діяльність, додавати свої послуги, прайс-лист і свої контакти, при цьому перебуваючи під популярним брендом РЕСТАВРАТОР, який має ряд філій по Україні в сфері реставрації ванн. У цьому списку може з'явитися і Ваш регіон. При цьому оголошення завжди буде знаходитися в топ 3 по цікавлячим Вас запитам, таким, як: реставрація ванн, емалювання ванн, наливна ванна, і так далі. За детальною інформацією Ви можете зв'язатися за номерами вказаним на сайті, або написати нам на електронну адресу компанії.

--

Працюємо по готівковому так і без готівковому розрахунку. Вантаж відправляємо по Україні будь-якими транспортними компаніями протягом 5 днів після оплати. Так само можливий самовивіз рідкого акрилу з м.Тернопіль.

Вантаж упаковується в коробки.

У комплект входить відро з акрилом і пластикова ємність з затверджувачем, можемо доукомплектувати за домовленістю із замовником пастами для колоровки акрилу.

Ми надійний, порядний партнер і зацікавлені в подальшому взаємовигідному співробітництві за даним напрямком та просуванню інших ЛФМ нашого виробництва. З нашими оптовими і роздрібними цінами Ви можете ознайомитися в розділі «ціни». Але в більшості випадків ціну оговорюємо індивідуально.


Стати нашим постійним клієнтом і діловим партнером може кожна зацікавлена особа. Для цього достатньо зателефонувати або оформити заявку на нашому сайті, і наші менеджери зв'яжуться з Вами для обговорення умов співпраці.


Якщо ви хочете розвивати власний успішний бізнес "Рестврація ванн в Україні" ми пропонуємо співпрацю та партнерство, розширити сферу послуг, що надаються, опинитися на діловому ринку поза конкуренцією, ми з радістю надамо необхідну консультаційну підтримку і пропонуємо вигідні умови взаємного довгострокового співробітництва.

Ми працюємо тільки з якісними і перевіреними матеріалами для реставрації, відновлення та ремонту емалі ванн.

З повагою, Генеральний директор Компанії «РЕСТАВРАТОР» Кміть С.О

(2016-04-14) -Статті
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію