Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Усі послуги
  3. Кміть С.О.

Кміть Сергій Омелянович - керівник "Центру реставрації ванн"

Кміть Сергій Омелянович Кміть Сергій Омелянович - керівник Центру реставрації ванн Кміть Сергій

 Кміть Сергій Омелянович.  тел.: +38 098 444 00 98, +38 066 444 00 66, +38 093 444 00 93 9  

За ради них я живу і багато на що спроможний!Ніщо не спинить мене допомогти їм стати щасливими!

Мої думки: Кожному відомо, що якщо чоловік та дружина живуть добре і щасливо, то взаємна прив’язаність між ними з кожним роком стає все сильнішою і сильнішою і в кінці- кінців настає момент коли життя одне без одного просто не можливе.

- - - -

Сім’я – це один з найвеличніших шедеврів природи. Природа, створила людей такими якими вони є і подарувала їм велику радість від усіх людських бід подарувала нам сім’ю та батьківщину. Усі щасливі сім’ї подібні одна на одну, а кожна нeщасна сім’я нещаслива по своєму. Залог сімейного щастя в доброті, відвертості і все прощені.

Взаємне кохання скріплюється дітьми. Той хто не має дітей приносить жертву смерті. Без дітей не можливо було би так любити людство. Головним змістом і ціллю сімейного життя являється виховання дітей. Шкала виховання дітей – це взаємо відношення чоловіка та дружини, батька та матері.

  -  - - - 

Сім’я завжди буде основою любого суспільства. В сімейному житті потрібно рахуватись з думками, переконаннями, почуттями та цілями людини яку любиш. Зберігаючи свою гідність потрібно вміти поступатись одне одному.

З великим задоволеням реставрую Вашу ванну, з своїми професійними помічниками, в таких містах України як: Тернополь, Львов, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне та Хмельницькому, а ткож раджу почитати корисні статті про реставрацію ванн та доглядом після реставрації.(2016-04-05) -Ремонт з реставрацією ванн
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію