Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Усі послуги
  3. Наливна Вана

Наливна ванна. ЕФЕКТ НОВОЇ ВАННИ.

Наливна ванна Реставрація вани методом наливна ванна Наливна ванна

Безперечно реставрація ванни наливним акрилом є найбільш популярною технологією відновлення естетичних і функціональних властивостей ванни будь-якого типу, це нова технологія для блискучого результату. В основі лежить процес заливки внутрішньої поверхні старого агрегату товстим шаром нової емалі на базі рідкого акрилу. На сьогоднішній день це однозначно найкращий вид відновлення старої ванни в домашніх умовах. При дотриманні усіх технологічних нюансів даний вид реставрації ванни прослужить Вам не менше 10 років, а то і більше. Основними перевагами цього типу відновлення крім довговічності є відсутність пожовтіння матеріалу в процесі експлуатації, підвищена хімічна стійкість до агресивних речовин, амортизує удари, ефект повністю нової ванни.

 

-Порада: Якщо ви збирайтеся відновлювати поверхню ванни вперше, рекомендуємо звернутися до наших фахівців. Вони допоможуть підібрати оптимальний варіант реставрації та уникнути зайвих витрат!

 

Ванна зазвичай експлуатується досить інтенсивно, в умовах підвищеної вологості, температурних коливань, впливу хімічно активних складів. Згодом з’являються ознаки старіння ускладнюється догляд, псується зовнішній вигляд, а задоволення від приймання водних процедур рівне нулю. Виникає бажання замінити ванну на нову, але заміна сантехнічного виробу на нове - досить витратний захід, завжди тягне за собою додаткові витрати на переобладнання приміщення.
Наливна реставрація ванн - універсальний метод, який можна застосовувати до:

- сталевих,

- чавунних,

- акрилових,

- фаянсових і керамічних ванн будь-якої форми і розмірів.

 

Рідкий акрил - полімерний склад, який має високу ступінь адгезії (здатність зчіплюватися з поверхнею основи, а після повного затвердіння матеріал набуває чудових експлуатаційних властивостей - міцність, стійкість до зношування, глянсову фактуру.

 

Реставрація вани методом "Наливна вана"

Станом на 2016 рік - це найкращий тип реставрації.  На відновлення однієї ванни йде достатня кількість матеріалу щоб забезпечити товщину покриття до 5 мм.

1400-1600грн.
5 років
16-48 годин
 

Поетапна технологія ремонту ванни наливним акрилом:

 

Зачистка. Старе покриття повністю видаляють з внутрішньої поверхні і бортів старої ванни за допомогою професійного інструменту з насадками. Наші співробітники використовують «мокрий метод» з одночасною подачею води, що дозволяє ефективно очистити поверхню і надати їй шорстку фактуру без забруднення приміщення дисперсної пилом.

Знежирення. Поверхня ретельно обробляють спеціальним складом і просушують. Наші майстри застосовують якісні знежирюючі склади і потужний промисловий фен для забезпечення надійного зчеплення основи з наливним акриловим шаром шаром.

Заливка. Починаючи з бортів, по всьому периметру заливається акриловий склад. Рідка густа субстанція повільно стікає в напрямку дна, маскуючи невеликі сколи та тріщини. Формується ідеально рівна і гладка наливна ванна, точно повторюється форма основи, позбавлена розводів, дрібних нерівностей і застиглих підтьоків. Надлишки матеріалу стікають крізь нижній злив в попередньо підставлену ємність.

Застигання. Приміщення закривають, щоб виключити можливість потрапляння вологи і дрібних забруднень на поверхню. Скільки ж сохне наливна ванна? Через дві доби акрил твердне і ремонт ванни наливним акрилом успішно завершується.


Наша компанія виконує реставраційні роботи за допомогою якісного та безпечного сертифікованого полімерного складу на акриловій основі. Ми не економимо на матеріалі. Робимо якісно та надійно.

 

Наливна ванна має ряд корисних властивостей.

  • Безперечний глянець, поверхня приємна на дотик, не ковзає.
  • Завдяки товстому шару полімеру, що має термоізоляційні властивості, ванна довше зберігає тепло.
  • Акрилове покриття відмінно миється, перешкоджає розмноженню патогенної мікрофлори.
  • Наливна ванна при коректному догляді довгі роки зберігає свіжість кольору, блиск глянцю і чарівність новизни.

Не реставруйте ванну самостійно

Наливна реставрація ванн - одна з найбільш затребуваних послуг нашої фірми, цей вид відновлення надає можливість отримати практично новий виріб з високими естетичними якостями і санітарно-гігієнічними властивостями, з терміном комфортної експлуатації в 10 років.


Інші методи реставрації:


(2016-05-08) -Ремонт з реставрацією ванн
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію