Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Ремкомплект для ванни
Особливості реставрації Ремкомплект для ванни Ремкомплект для ванни - самостійно ремонтуємо відколи, тріщини і подряпини ванни Ремкомплект для ванни якісна реставрація ванн

Ремонт сколу емалі ванни і тріщин своїм руками за допомогою ремкомплекта

Скол ванни Яка б дорога ванна не була, час дає про себе знати, з'являються тріщини, відколи, та й емаль втрачає колишній вигляд. Відповідно постає питання: як бути? Купити нову ванну або відремонтувати цю. Відповідь для більшості один – відремонтувати, так як придбати нову не всі можуть дозволити. І в більшості випадків це і не потрібно.

Не відкладайте реставрацію надовго, тому що, в сколах і тріщинах буде накопичуватися ржавчина, або ще гірше грибок. Тріщини сколу до того ж не дуже красиво виглядають, і розслабитися при прийомі ванни не дуже то і вийде.

Інструкція по реставрації ванни

Не падайте у відчай при появі першої тріщини сколу, візьміться за ремонт тріщини, і побачите перший позитивний результат, причому отриманий завдяки Вашій ретельності.

Купити Ремкоплекти за кращими цінами можна саме у нас, також ми пропонуємо знижки для оптових покупців . Якісна продукція, яка входить в комплект, передбачена для ремонту акрилових ванн і для ремонту сталевих емальованих і чавунних ванн.

Наш досвід реставрації ванн - запорука гарантії якості наших ремкомплектів для ремонту сколів і тріщин.

Ремонту відколів і тріщин емалі ванн зробити досить просто, що б в цьому переконається просто перед використанням прочитайте інструкцію , яка додається до ремкомплекту.

 

1

ремкоплекти для акрилової ванни

Акрилова ванна Відремонтуй сколи або тріщини - забезпеч собі приємні умови для прийняття ванни. У комплект входить акрил "Keramokrill", затверджувач, гумові рукавички і барвник, за бажанням, інструкція по використанню.

300грн.
5 років
16-48 годин

 

2

Ремкомплект для сталевих і чавунних ванн

Сталева ванна Купити Ремкоплекти і відремонтувати тріщини та сколи на емалі ванни - ось найкраще рішення для Вас. У комплект входить акрил "Keramokrill", затверджувач, гумові рукавички і барвник, за бажанням, інструкція по використанню.

250грн.
5 років
16-48 годин
Ремкомплект для реставрації ванн

Ми робимо знижки для оптових покупців, пропонуємо якість за найкращими цінами. Уже багато ванн було відреставровано завдяки нашим ремкоплектам.   Спробуйте, і миттєво ви побачите результат яким будете дуже задоволені.

 

Ремкомплект для реставрації ванн

 

"Ванна кімната не просто частина будинку або квартири, а багато її вважають зоною відпочинку, тому, вона повинна виглядати на всі сто, і природно від неї має віяти свіжістю і комфортом. Але з часом, все втрачає колишній вигляд, і дуже добре, що майже завжди є спосіб повернути все на колишні місця. "

Ремонт тріщин і сколів на ванній, це не педантична робота, і якщо ви самодостатня людина, то легко впораєтеся з цим. Варто всього купити Ремкоплекти і повірити в себе. Також ви повернете блиск і колишній естетичний вигляд своїй ванні. У ремкоплект для ванни входять всі необхідні для цього компоненти.

Ремкоплекти для ванни – самостійно ремонтуємо відколи, тріщини і подряпини ванни, а потім насолоджуємося приємним проведенням часу в ній після важкого робочого дня.

 

--

--
Наша команда:
Директор центру реставрації Менеджер Технолог Майстер реставрації
(2016-05-03) Ремкомплект для ванни
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію