Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Усі послуги
  3. Наливна Вана

Відповіді на запитання по реставрації та ремонту ванн:

 

-  «Реставрація ванни -? Коли краще замовити і як підготуватися

 

Замовити або викликати майстра для виконання робіт Ви можете в будь-який зручний для вас час за 1-2 дні до призначеної дати. Якщо ви затіяли ремонт у ванній кімнаті краще всього замовляти послугу по реставрації ванни після всіх будівельних робіт. Якщо ванній стоїть старий латунний сифон його краще замінити новим перед реставрацією. Перед приходом майстра з ванною нічого робити не треба, майстер сам все зробить. Вам всього лише необхідно підготувати газети і ганчірку для підлоги, а також прибрати з ванної кімнати засоби особистої гігієни та рушники. Ванній кімнаті обов'язково повинні бути двері і повинно бути тепло, наявність сифона, змішувача, душа і гарячої води у ванній обов'язково.

 

- «Відновлення ванн -? Як це відбувається? (процес)»

 

Процес відновлення емалі ванни буде відбуватися таким чином. На наступний день, після того, як ви звернулися в компанію, в призначений час до вас приходить майстер, і починає проводити підготовчі роботи. Робота проводиться без демонтажу самої ванни і плитки і займає 3-4 години в залежності від стану ванни та виду реставрації. Майстер зачищає поверхню ванни спеціальною насадкою на дриль, а особливо глибокі тріщини і відколи зашпакльовуються спеціальною шпаклівкою. Всі роботи виконуються без бруду і пилу! Після підготовчого етапу ванна сушиться і прогрівається за допомогою промислового фена. Плитка обклеюється малярською стрічкою. І тільки після цього знімається сифон (злив-перелив), ванна обезжиривается і наноситься нове емалеве або акрилове покриття. А вже максимум через дві доби Ви можете використовувати ванну за призначенням.

- Інструкція по застосуванню

 

- «Якщо не секрет, що краще: Наливна ванна, Акріловка ванн або Емалювання ванни?

 

Що стосується нашої компанії, ми пропонує тільки найкраще, бо інтереси замовника у нас знаходяться на першому місці. Нам дуже важливі рекомендації наших клієнтів, тому, просто довіртесь нашому досвіду, реставрація ванни рідким акрилом (наливна ванна і акріловка ванн) є найкращим вибором для Вас. Перш ніж замовляти емалювання ванни, слід добре подумати про її необхідність. Вся справа в тому, що матеріал, який використовують при цьому методі реставрації, є звичайною емаллю. Це означає, що його стійкість до подряпин невисока. Наноситься емаль кистю, що може вести за собою патьоки і нерівності. А про довгостроковість і говорити нема чого, тому що тонкий шар емалі при дуже дбайливої експлуатації може досягати максимум двух річного віку, що буває вкрай рідко.

 

-«Реставрація ванни акрилом? - Наскільки сильний запах

 

При реставрації ванн акрилом або рідким наливним акрилом присутній незначний запах в момент покриття ванни. Майстри працюють при закритих дверях ванної кімнати - тому Ви цього запаху не відчуєте. Матеріал, яким ми покриваємо ванни, рідкий акрил спеціально розроблений для професійного ремонту побутових ванн в домашніх умовах. Він не токсичний і безпечний, цей факт документально підтверджений санітарно-епідеміологічними службами в сфері захисту прав споживачів і «благополуччя людини»

 

-«Рідкий акрил або наливний акрил? – Який акрил для наливних ванн краще?»

 

Сильних відмінностей, які впливають на кінцевий результат по реставрації ванни акрилом, між наливними емалями різних виробників не існує. Хороший майстер виконає роботу однаково добре будь-яким з існучих матеріалів. Ті фірми, які розповідають про переваги одних і недоліки інших емалей для наливних ванн не зовсім праві - спроба ввести споживача в оману вигадками про свої достоїнства і недоліки конкурентів. Якщо ви вирішили оновити свою ванну рідким акрилом, то вибирати потрібно не матеріал, а виконавця робіт. Але якщо ви вирішили відновити ванну своїми руками набагато легше і зручніше для вас буде це зробити наливним акрилом ЕКСТРА - ЛАЙТ. Тільки цим матеріалом можна оновити ванну «новачкові» він легко лягає і вирівнюється, не має запаху і з ним дуже легко працювати.

 

-«Який колір ванни ви можете зробити

 

Колір ванни можна зробити абсолютно будь-який. Основними є: синій, зелений, жовтий та червоний. Єдине треба врахувати, що яскраво насичені кольори робити не бажано. Вся справа в тому, що при додаванні барвника в великих кількостях, матеріал втрачає свої якісні властивості. Потрібно врахувати ще одну особливість. Кольорова ванна буде виділяти на собі наліт, який буде згодом з'являється на ванній. На класичній білій ванні наліт майже не помітний. Вибір робити кольорову ванну чи ні, залишається зрозуміло за Вами.

 

-«Реставрація ванн цінна. Скільки коштує і від чого залежить ціна? »

 

З вартістю наших послуг Ви можете ознайомитись на сторінці ціни. Ціна реставрації ванни залежить в основному від - методу реставрації та матеріалу, який ви виберете. У багатьох компаній і у приватних майстрів ціни на реставрацію ванн різні цьому сприяє висока конкуренція. Але потрібно врахувати, що ціна на реставрацію ванни це не цінник в супермаркеті, а вартість комплексу послуг, за які все одно доведеться платити відразу або через деякий час. Зверніть увагу! Приватні майстри, що пропонують свої послуги за заниженими цінами - найчастіше колишні працівники компаній по реставрації ванн, звільнені за несумлінне ставлення до роботи, вживання спиртного в робочий час та інше. Не радимо ризикувати і звертатися до них, щоб заощадити 100-200 гривень.

 

-«Реставрація чавунної ванни. Чи можливий ремонт акрилових ванн? »

 

Оновити ванну можна абсолютно будь-яку незалежно від стану ванни і матеріалу, з якого вона зроблена, будь то реставрація чавунної ванни старовинної роботи або ремонт акрилової ванни сучасної моделі. Єдине потрібно врахувати, що не кожен метод реставрації підійде до тієї чи іншої ванни. Наприклад, ремонт акрилових ванн і душових піддонів рекомендується відновлювати методом - реставрація ванн рідким акрилом. Реставрацїю чугунної ванною можна зробити і емаллю і рідким акрилом. Який метод підійде саме Вашій ванні буде, залежить від стану ванни і від Ваших побажань.

 

-«Як доглядати за оновленою ванною

 

Після реставрації, ванна не вибаглива в обслуговуванні. Замість щіток і абразивних порошків досить протерти її м'якою губкою і рідким милом. При появі жовтого нальоту скористайтеся засобом для миття акрилових ванн, або теплим розчином оциту. Уникайте контакту відновленої поверхні з агресивними речовинами, такими як фарба для волосся, розчинники, перекис-водню, чистячі засоби, що містять хлор, луги та кислоти. Нова емаль прослужить значно довше, якщо ви не будете пускати в ванну відразу занадто гарячу воду, тоді на покриття не будуть діяти різкі перепади температури, і це захистить його від тріщин і сколів.

При дотриманні рекомендацій по догляду за ванною, термін служби покриття складе 10-15 років. Рекомендації по догляду за ванною призначені як для реставрованих так і нових ванн: чавунних, металевих і акрилових.

-Як відрізнити сайти-халтурщиків від сайтів майстрів що мають великий досвід?
Для багатьох не секрет, що сьогодні сайт можна зробити за 1 день і розмістити за певну плату на першій сторінці, і якщо сайт втрачає репутацію набагато легше зробити новий сайт.

-Як дізнатися реальний вік сайту по реставрації ванн?
Часто можна спостерігати таку ситуацію, коли новоспечений сайт заявляє про багаторічний досвід і не одній тисячі виконаних робіт. Це вводить в оману потенційних клієнтів, коли до них приходять не досвідчені фахівці з багаторічним стажем, а новачки, які вважають, що переглянутих роликів в мережі як роблять ванни цілком достатньо.
Для уникнення таких непорозумінь в мережі існують безліч сервісів для перевірки доменних імен.

 

Наприклад:

- wwhois - вводимо в жовтому полі домен сайту (https://restavrator.te.ua) і в самому низу перевіряємо дату створення домену (сайту).

 -

На проти «created» ви побачите рік, місяць і дату реєстрації сайту в мережі інтернет. За допомогою даного сервісу Ви будете повністю застраховані від недобросовісну сайтів-одноденок при замовленні будь-якої послуги.

-Чому ціни на сайтах одноденки практично завжди занижені?

У більшості ресурсів в інтернеті за тематикою "реставрація ванн" часто ціни занижені на стільки, що на них не реально купити навіть якісні матеріали. Але це очікується для залучення потенційних клієнтів, які вірять в ці ціни і можливість заощадити. Далі відбувається наступне; приїжджає майстер, зрізає зливну каналізацію під ванною і каже замовнику, що злив дуже старий, по телефону його не бачили, з цього, не врахували складність ситуації. Безкоштовно ми нічого не робимо, потрібно доплатити. Наступний маневр дрібних організацій полягає в додатковій зачистці, вигадана грунтовка, вирівнювання дна під рівень і багато іншого, що збільшує початкову вартість на порядок вище заявленої. При відмові доплачувати оголошені суми, майстер просто не дає гарантію, посилаючись на не повноцінну підготовку ванни.

-Які помилки роблять недосвідчені майстри?

При зверненні в нашу компанію, ми мимоволі стаємо свідками таких ситуацій, коли замовнику виконати не якісну роботу. При огляді виконаної роботи візуально все красиво, ванна як нова. Гроші в руках у не сумлінного майстра, він залишає об'єкт раз і назавжди.


Перерахуємо 4 найпоширеніші помилки не кваліфікованих майстрів:

1. Ванна не сохне тижнями, тому що не досвідчений майстер склав не точну пропорцію акрилу з затверджувачем.
2. Не якісна зачистка, акрил через короткий проміжок часу здувається.
3. Поверхня погано знежирена, або взагалі не піддавалася цій необхідній процедурі, від чого акрил може поїхати при першому прийнятті душа від ваги людини.
4. Ванна не просушена, як годиться. Акрил до такої поверхні якісно не прилипне. На прохання переробити ванну, як правило, по телефону або годують обіцянками, або знаходять причину звинуватити самого замовника, пославшись на протяг під час просушування і багато іншого.
В результаті замовник платить 2 суму іншій організації за демонтаж халтури і 3 суму за повторне, якісне нанесення.

Реставрація ванн у Львові та Іванно-Франківськ(2016-04-05) -Ремонт з реставрацією ванн
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці