Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Усі послуги
  3. Емалювання ванни

Емалювання ванни

Емалювання ванни Емалювання ванни це практичний і не дорогий спосіб реставрації Емалювання ванни

Емалювання ванни це послуга з відновлення поверхні старої ванни при мінімальних фінансових затратах. Старі ванни, зроблені з якісного металу, є добротними і довговічними. Однак роки експлуатації залишають слід у вигляді дрібних механічних дефектів, втрати первісного глянцю і кольору. Емалювання ванни вважається найбільш економним і швидким способом повернути покриттю первісну білизну і чарівність новизни.

 Цільовим призначенням даного виду реставрації ванни є:

- здача квартири в оренду,

- продаж квартири,

- проживання на зйомній квартирі.

Для себе цей вид відновлення робити не рекомендуємо по причині недовготривалого терміну експлуатації поверхні.

-Порада: Якщо ви збирайтеся відновлювати поверхню ванни вперше, рекомендуємо звернутися до наших фахівців. Вони допоможуть підібрати оптимальний варіант реставрації та уникнути зайвих витрат!

Технологія професійного емалювання ванн. Відновлення емалі ванни - ефективний і практичний метод реставрації, при якому поверхня покривається по черзі декількома спеціалізованими складами.

Реставрація ванни методом "Емалювання"

Емалювання ванни це практичний і недорогий спосіб реставрації покриття.

Вашій ванні можна надати будь-який колір.

800-1200грн.
1 рік
36 годин

Технологічний процес емалювання включає комплекс послідовних етапів.

  • Механічна обробка. Поверхню ретельно зачищають до матового стану з метою повного видалення шару старої пошкодженої емалі. Застосовується електричний шліфувальний інструмент, оснащений спеціальною насадкою. Наші майстри використовують «мокрий метод», при якому не відбувається забруднення приміщення створеним пилом.
  • Митя. Ванну інтенсивно вимивають під напором з використанням спеціальних хімічних реагентів для видалення дрібнодисперсних частинок, що утворилися при зачистці.
  • Просушування. За допомогою термофена ванну прогрівають і просушують гарячим (до 750˚) повітрям.
  • Знежирення. Поверхня ванни обробляють ацетоном. Це необхідно для підвищення адгезії - властивості поверхні міцно утримувати шар емалі.
  • Підготовка емалі. Фарбування ванни проводиться розчином, який готується безпосередньо перед нанесенням. Процес активації емалі полягає в змішуванні необхідних сполучних і пігментних компонентів до утворення густої однорідної суспензії.
  • Грунтування. Фінішна фарбування ванни проводиться на шар попередньо нанесеної грунтовки, яка сприяє тому, щоб емаль лягла рівно і надійно зчепилася з поверхнею. Грунтовану поверхню знову просушують феном.
  • Фарбування ванни емаллю. Досвідчені фахівці проводять фарбування за допомогою професійної кисті, яка в руках майстра дозволяє домогтися кращого результату, ніж валик або пульверизатор. Покриття наноситься в кілька шарів. Відточену майстерність дозволяє філігранно провести роботу, повернувши ванній свіжість і блиск новизни.

Після закінчення робіт приміщення закривають на добу, щоб обмежити доступ пилу, комах та інших агентів забруднення до повного висихання покриття.

Переваги послуги компанії РЕСТАВРАТОР по відновленню емалі ванни.

 

Підприємство РЕСТАВРАТОР пропонує професійний сервіс з емалювання ванн.

- Читати про види ванн

Ми використовуємо якісні сертифіковані склади для реставрації ванн, які формують красиве, міцне і безпечне нове покриття, яке не виділяє токсичних речовин.

Кваліфіковані майстри діють оперативно, акуратно і на високому професійному рівні, точно слідуючи технології емалювання ванн. Результат по естетичності і надійності значно перевершує той, який можна досягти при самостійному проведенні робіт, навіть при використанні професійних інструментів і дорогих матеріалів.

Процес фарбування ванни і повного висихання - 36 годин. Після цього ваша ванна готова до експлуатації.

Замовлення послуги з відновлення Емалі ванни від РЕСТАВРАТОР- вдале рішення і дозволяє продовжити комфортну експлуатацію ванни на термін до 2-х років.


(2016-05-08) -Ремонт з реставрацією ванн
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію