Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Реставрація в Україні

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В УКРАЇНІ

-
Реставрація ванн в Україні Реставрація ванн в Україні

Компанія «РЕСТАВРАТОР» активно працює і розвивається на теренах України. Безперечно ми являємось лідерами в сфері «РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН». За десять років роботи ми набрались багато досвіду який здобули шляхом проб та помилок і досягнули позитивних результатів. Відкрили багато -філіалів по реставрації ванн в Україні. Наші фахівці це професійні майстри яким ми передали свій досвід.

 

 На даний момент являємось офіційним дилером німецької компанії «SPERLING – TEMAPOL» яка виробляє найкращий наливний акрил для ванн ЕКСТРА – ЛАЙТ. Це справжня європейська якість. Реставрація ванн Україна це наш профіль. На нашому сайті Ви знайдете всю не обхідну інформацію по реставрації ванн рідким наливним акрилом, (наливна ванна), методом емалювання ванн ( фарбування ванн), акриловий вкладиш ( ванна в ванну ). Також Ви можете побачити фото відреставрованих ванн, прочитати відгуки про нашу роботу і подивитись відео. Але якщо Вам буде цього замало телефонуйте нам і наші менеджери нададуть Вам усю не обхідну інформацію і допоможуть з вибором. Буду радий бачити Вас в числі наших задоволений клієнтів директор компанії « РЕСТАВРАТОР» Кміть Сергій. Омелянович.

Замовити реставрацію ванн в Україні:

Реставрація ванни проводиться у Вас в дома. В зазначений час до Вас додому приходить майстер і береться за реставрацію Вашої ванни. Зазвичай процедура займає дві три години ( мається на увазі фізична частина роботи ). Потім є таке поняття, як висихання матеріалу ( при роботі ми використовуємо рідкий наливний акрил для ванн ) є матеріали які сохнуть тридцять шість годин, сорок вісім та шістнадцять годин. Рідкий акрил ЕКСТРА - ЛАЙТ який ми використовуємо є сертифікований і не несе абсолютно ніякої шкоди людському здоров’ю в специфікації акрилу  навіть є пункт, що його можна використовувати у питній сфері. На сьогоднішній день є ще ряд популярних рідких акрилів для ванн це Керамокріл ( PLASTAL ), Керамокріл ( Keramokrill ) та ЕКО–ВАННА. Ми використовуємо тільки ЕКСТРА – ЛАЙТ ( EXTRA – LIGHT ) – це технологія 2016 року цей наливний акрил для ванн увібрав в свою основу усі позитивні якості інших рідких акрилів і нанівець звів усі їхні мінуси. І повірите нашому десяти річному досвіду – це не реклама, а суха констатація факту. По завершенню терміну висихання  Ви сміливо можете користуватися своєю новенькою ванною, як це правильно зробити читайте тут: Догляд за ванною.

 

Після завершення роботи реставрація ванн  майстер нашої компанії в обов’язковому порядку видасть Вам на руки гарантійний талон завірений мокрою печаткою і товарний чек з вартістю проведених робіт. Все згідно закону в Україні.

 

Звертайтесь до нас в будь-якому куточку України, де Ви би не знаходились наші майстри приїдуть і відреставрують ванну швидко, надійно та якісно!

 МИ РОБИМО ДОБРЕ.

--

(2016-05-18) - Реставрація ванн
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці