Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Купити рідкий акрил для ванн

Купити рідкий акрил для ванн

Реставрація ванни своїми руками.

Купити рідкий акрил для ванн і реставрувати ванну своїми руками це не є особливо складно при умові якщо Ви майстровитий. В нас Ви можете придбати все необхідне для реставрації ванни включно з розхідними матеріалами також отримати інформаційну підтримку по телефону. Разом з рідким акрилом ми відправляємо диск з відео повчанням як реставрувати ванну своїми руками. Свідомо не пишу ціни на матеріали так як з нестабільністю національної валюти ціна на акрил теж не стабільна. Ціну уточнюйте по телефону. 098 – 444 – 0098. Афоризм: Якщо все здається легким, це безпомилково доводить те, що працівник мало вправний в своїй справі і робота складніша за його досвід. ( Леонардо да Вінчі ).

 

Інструкція по реставрації ванни.

Перед початком роботи Вам буде потрібно звільнити приміщення ванни від ванної атрибутики та засобів гігієни. Тобто повиносити рушники, зубні щіточки, станки для бриття ітд. Пральну машинку бажано чимось накрити якщо вона є у ванній кімнаті.

 

Реставрація ванни своїми руками.

Інструмент.
Для якісної реставрації ванни Вам знадобиться:

  1. Дриль або болгарка.
  2. Будівельний фен.
  3. Противогаз або захисний респіратор.
  4. Викрутка, зубило, ножиці, плоскогубці, молоток, ніж.
  5. Резиновий круг насадка для наждачного паперу.
  6. Електричний продовжувач.
  7. Захисні шумові навушники.

Розхідні матеріали.

  1. Наждачний папір 20 – номеру  0,5 метру.
  2. Малярний скотч 4 – 5 сантиметрів ширини 1 шт.
  3. Одна стара простинька білого кольору.
  4.  Добрий десяток звичайних газет.
  5. Пачка харчової соди.
  6. Миючий засіб для посуду.
  7. Паличка для розмішування рідкого акрилу.
  8. Дві звичайні пластикові пляшки з під води.
  9. Пусте пластикове відеречко з під майонезу або щось подібне.
  10. Пара звичайних резинових рукавичок.
  11. Резиновий фуговочний шпатель середнього розміру.

Реставрація ванн технологія.

  1. Механічна обробка поверхні старої ванни. Беремо попередньо куплений наждачний папір з допомогою ножиць нарізаємо його кругами по розміру придбаної резинової насадки і кріпимо папір до насадки. Насадка повинна бути прикручена до дрилі або болгарки. Змочуючи поверхню ванни водою з душу починаємо проводити механічну обробку поверхні. Постійно змочуємо водою це для того щоб було менше пилу. Не забудьте одягнути респіратор або противогаз, а також звукові шумоізолючі навушники. Це побереже ваше здоров’ячко. Задачею механічної обробки являється повне зняття глянцю з поверхні ванни це забезпечить безкомпромісну адгезію рідкого акрилу з поверхнею. Як правило ця процедура займає значно більше години.
  2. Миття та знежирення поверхні. По завершенню механічної обробки ванну потрібно добре вимити і знежирити. Для початку беремо будь – який миючий засіб для посуду наносимо на поверхню добре її вимиваючи від бруду. Потім змиваємо його теплою водою. Після цього висипаємо у середину пачку харчової соди ретельно розтираємо по усій поверхні ванни і залишаємо стояти 15 хвилин. По завершенню часу ретельно змиваємо соду теплою водою. Поверхня вимита і ідеально обезжирена.
  3. Зняття старої обв’язки. По технології потрібно провести демонтаж старого зливу робиться це не складно в більшості випадків, але буває, що стоять старі латунні зливи їх потрібно вирізати болгаркою і вибивати зубилом з молотком.
  4.  Сушка поверхні. З допомогою будівельного фену висушуємо поверхню до повного висихання.

Реставрація ванни своїми рукамице складно тільки на перший погляд.

  1. Обклейка по периметру. Беремо попередньо куплений малярний скотч і обклеюємо ванну по плитці по кругу ванн. Це ми робимо для того, щоб не вимазати плитку рідким акрилом. На бортик ванни ванни з допомогою тож скотчу приклеюємо газети щоб запобігти потраплянню рідкого акрилу на плитку. Підлогу теж встеляємо газетами. Беремо одну пластикову пляшку і за допомого гострого ножа розрізаємо її під конусом, робимо своє рідну лійку з якої ми будемо лити рідкий акрил.
  2. Приготування акрилового складу. Змішуємо основу з затверджувачем. Робиться це наступним чином. Вливаємо затверджувач в основу і перманентно розмішуємо масу за допомогою раніше приготовленої палички на протязі 10 хвилин потім даємо постояти п’ять хвилин і ще 5-ть хвилин мішаємо. Купити рідкий акрил для ванн

Наливаємо отриману суміш в попередньо підготовлену нами пластикову лійку з пляшки і починаємо лити з бортів, рідкий акрил повільно стікає по стінкам ванни заповнюючи собою всі тріщини, пори, та сколи залишаючи по собі ідеально рівну глянцеву поверхню з бездоганним глянцем. При знятому зливі обов’язково потрібно підставити під злив якусь пластмасову ємність в яку буде стікати лишній акрил. Також не забудьте зняти скотч приклеєний навколо ванни по плитці робиться це тоді коли вже залиті борти. Також обовязковою умовою є зняття газети яка приклеєна по бортику ванни робиться це через три години після реставрації ванни.

Рідкий акрил для ванн.

Рідкий акрил творить чудеса з старими і знищеними ваннами. Шановний читачу Ви вже напевно втомились читати мою писанину, а я вже втомився писати чесно кажучи. В цій статті я напевно не розкрив технологію реставрація ванн навіть на половину тому як кожен випадок індивідуальний ми не торкнулись питання підбору кольору, збирання повітряних бульбашок з дна реставрованої ванни, як можна вирівняти нерівно залитий акрил і ще багато чого іншого про, що Ви навіть не підозрюєте, але обов’язково зіткнетесь в процесі реставрації ванни. На всі Ваші запитання я з радістю відповім Вам по телефону 098 – 444 – 0098. З повагою Сергій. Мій досвід та Ваше бажання все переможе.

 

Купить жидкий акрил для ванн

 

(2016-04-06) Реставрація ванн
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію