Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Корисні статті
  3. Методи реставрації

Особливо важлива інформація про ремонт ванни

-
Інформація про ремонт ванни Особливо важлива інформація про ремонт ванни інформація про ремонт ванни

Якщо у Вас виникла потреба у реставрації ванни і Ви хочете отримати реально якісну послугу, а не викинути гроші на вітер, тоді просто прочитайте до кінця цю статтю і озбройтесь правильною інформацією. Повірте нашому десяти річному досвіду !

Наливна ванна на сьогоднішній день безперечно самий популярний вид відновлення. І тому якраз тут і можна попасти на не добросовісного виконавця і заплатити за неякісно надану послугу.

 

1. Перше, що Вам потрібно знати це те як наситься наливний акрил. Якщо Ви побачили у майстра який виконує Вам роботу у руках пензлик або валик або ще гірше пульвелезатор і він Вам каже, що робить наливну ванну то знайте це не правда якими би не були його аргументи. Наливний акрил для ванн наноситься на поверхню методом наливу і з допомогою резинового шпателя. Ніяких кісточок, валиків.

 

2. Наступний пункт це механічна обробка поверхні. Досить часто не добросовісні майстри не роблять її взагалі або роблять не якісно. ( прямо пропорційно від цього процесу залежить термін експлуатації ванни.) Ванна зроблена без механічної обробки поверхні навряд чи прослужить Вам більше року. Якісною підготовкою вважається  повна відсутність глянцю і присутність шороховатості поверхні по всій площі ванни. Робиться це з допомогою дрилі або болгарки, спец – насадки та наждачного паперу.

 

3. Особливо важливим аспектом є і юридична сторона питання. По закінченню роботи вимагайте у виконавця гарантії на проведені роботи. Виглядає це наступним чином. Вам повинні представити письмовий гарантійний талон в формі договору який в обов’язковому порядку повинен бути завірений мокрою печаткою, також Вам повинні дати чек на проведені роботи. В договорі обов’язково повинна бути вказана дата проведення робіт і чітко прописаний гарантійний термін.

 

4. Підробки акрилу ЕКСТРА – ЛАЙТ. На даний момент цей матеріал безперечно являється найкращим на ринку реставрацій, але нажаль його почали підробляти і ми не можемо з цим нічого зробити. Левова частка підробок йде з Києва. Наголошуємо оригінальну продукцію німецького Акрилу ЕКСТРА – ЛАЙТ в Україні  можна отримати тільки з міста Тернопіль, так як тільки тут знаходиться офіційне представництво даного виробника. Також у нас є відкриті офіційні представництва у Львові, Хмельницькому, Рівному, Тернополі, Івано – Франківську, Рівному, Луцьку. Багато майстрів які хочуть використати силу нашого бренду акрилу ЕКСТРА – ЛАЙТ насправді використовують інші акрили такі як ПЛАСТОЛ або Keramokrill. Якщо бажаєте перевірити свого майстра на використання оригінальної продукції просто зателефонуйте нам і ми допоможемо розібратись у цьому питанні.

 

Кміть СергійЦя стаття написана з метою покращення сервісу у сфері реставрації ванн в домашніх умовах.

 

Дякую за увагу та потрачений час з повагою директор компанії РЕСТАВРАТОР.


(2016-04-14) -Статті
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію