Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Усі послуги
  3. Емалювання ванн дешево

Емалювання ванн дешево: до кого звернутися за допомогою?

Емалювання ванн дешево: до кого звернутися за допомогою? Емалювання ванн дешево: до кого звернутися за допомогою? Емалювання ванн дешево: до кого звернутися за допомогою?
Майстри реставрації

Наші гарантії - це використання справжніх матеріалів від виробника, дотримання технології майстрами і виконання обіцянок. Я вірю, що ми можемо будувати відносини з клієнтами на взаємній повазі та довірі.

 

 

 

+38 098 444 00 98
+38 066 444 00 66
+38 093 444 00 93


Приймаємо замовлення
с 8:00 до 22:00

Працюємо без вихідних!

З усіх питань та цін звертатися за вказаним телефоном.

 

Коли ванна втрачає свою красу і приємну на дотик фактуру, тут може допомогти служба оновлень поверхні з використанням технології емалювання. Якщо на поверхні сантехнічного обладнання утворилися відколи, тріщини і подряпини, місцями потерлася емаль або проявилася жовтизна, є сенс провести грамотну реставрацію ванни.

Свою професійну допомогу у вирішенні подібної проблеми вам можуть запропонувати фахівці компанії «Реставратор». Ми займаємося оновленням старих ванн більше 12 років і виконуємо всі необхідні роботи максимально оперативно і недорого. Дешево і сердито: емалювання сантехніки від професіоналів.

Саме реставрація ванн емаллю надає сучасним українцям унікальну можливість повернення колишньої краси і естетичної привабливості вашій ванні. Ми проводимо обробку старої ванни емаллю в кілька етапів: видаляємо старий шар емалі; зачищаємо поверхню абразивним комнем; усуваємо будь-які нерівності, тріщини і відколи; після повного очищення поверхні наносимо на неї перший шар емалі; після його висихання наносимо шар емалі повторно. Після повного висихання сантехніка готова до використання. Наші майстри виконають всі зазначені операції за 3-4 години, заощадивши не тільки ваші гроші, а й дорогоцінний час.

Переваги замовлення емалювання в Тернополі, Рівному, Іванно-Франківську та інших містах західної України – на сьогоднішній день неможливо знайти більш дешевшого способу поновлення сантехнічного обладнання.

У порівнянні з наливною ванною даний метод реставрації ванн має набагато нижчу вартість, і при цьому забирає набагато менше часу і сил. Співробітники компанії «Реставратор» мають великий досвід роботи в сфері оновлення сантехніки, завдяки чому якість наших послуг залишається незмінно високою. Звернувшись до нас, ви зможете швидко і дешево відреставрувати сантехніку, перетворивши стару ванну в абсолютно нову - ідеально гладку і незмінно красиву. На готовий виріб ми даємо відповідну гарантію, що є важливим підтвердженням оптимальної довговічності і практичності оновленої «купелі». Вона прослужить вам близько 3-5 років, після чого емалюють шар буде необхідно замінити. З нашою допомогою ви відчутно заощадите на покупці нового сантехнічного обладнання, перетворивши стару чавунну, акрилову чи металеву ванну у повністю нову.


(2019-06-05) -Ремонт з реставрацією ванн
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію