Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Корисні статті
  3. Методи реставрації

Види ванн та їх реставрація

Прочитавши цю статтю я можу впевнено сказати, що Ви з легкістю розберетеся в величезному асортименті ВАНН який представлений сьогодні на нашому ринку. Тут ми розглянемо всі плюси та мінуси різних типів ванн та прагматично зважимо усі за та проти. Якщо цієї інформації Вам буде замало я, як реставратор ванн, завжди радий відповісти на всі Ваші питання, а ще зі мною працює команда професіоналів, які будуть раді Вам допомогти.

Я думаю, Ви встигли помітити, що на сьогоднішній день в магазинах представлений широкий вибір видів ванн різного функціонального призначення, стилів і цінових категорій. Заміна ванни здатна кардинально змінити не тільки інтер'єр ванної кімнати, але і сам процес прийняття водних процедур. Ваша ванна може перетворитися на справжній SPA салон.

Якщо поділяти ванни на види, то в першу чергу потрібно згадати про матеріал: бувають такі види ванн як чавунні, сталеві і акрилові. Отже, давайте розбиратися.

 

-Чавунні ванни - дуже тепломісткий матеріал, це класика, перевірена часом. Традиція вже увійшла в нашу ментальність: ванна повинна бути важкою, надійною, а значить, - чавунною. До того ж цей матеріал дозволяє вирізати в ньому отвори під форсунки (елемент масажних систем), так що чавунну ванну можна ще й оснастити за останнім словом техніки. Вивчивши ринок, пропоную Вам 3 варіанти якісних чавунних ванн: французькі ванни Jacob Delafon, іспанські ванни ROCA і російські ванни УНІВЕРСАЛ.

Чавунна ванна
Чавунна ванна

Плюси чавунних ванн:


Доприкладу, давайте розглянем іспанські чавунні ванни ROCA. Багато наших клієнтів цікавляться, чому Іспанські ванни є найпопулярнішими і в чому ж полягає їх надійність?

По-перше, це якість. Всі ванни Іспанського виробництва демонструють дивовижну довговічність емальованого покриття і стійкість до різних хімічних впливів також володіють вражаючою ударостійкістю.

По-друге, це емаль, яка не тільки забезпечує захист чавуну від подряпин, різного роду ушкодження, а також стійка до розмноження бактерій (звичайно, не раджу Вам пошкоджувати емаль і тим самим перевіряти мої слова на правдивість). Повірте, вони вже перевірені емпіричним шляхом.

По-третє, це захист від зайвого шуму, емальований чавун поглинає практично всі сторонні звуки і звук води на відміну від сталевих і акрилових ванн.

По-четверте, чавун демонструє мінімальну теплопровідність. Вода у Вашій ванні довго буде зберігати температуру без підливання гарячої води води.

По-п'яте, це легкість в обслуговуванні, чавун є щільним матеріалом, не містить пір, які могли б затримати вапняний наліт або інші можливі залишки, вкрай невибагливий в обслуговуванні (читайте статтю «Як доглядати за чавунними ваннами» в якій я розповім вам як можна довго зберігати красу Вашої ванни).

Мінуси чавунних ванн:

Чавунні ванни виготовляються методом лиття чавуну в форму. Після того як ванна відлита, її виймають з форми: чекати ідеальності лиття не доводиться, тому іноді можна зустріти так званий ефект «Апельсинової кірки».

Велика вага чавунної ванни, яка може бути в межах від 70 до 140 кг. У випадки, якщо є конструктивні обмеження для приміщення, подібна ванна не може бути застосована (дерев'яний будинок).

Ще один недолік, - це відсутність різних форм ванни, в той час як акрилові і сталеві мають різноманітні варіанти форми.

-Сталеві ванни - сплав (твердий) заліза з вуглецем (та іншими елементами). Вуглець надає сплаву заліза міцність і твердість, знижуючи пластичність і в'язкість. Свого часу сталева ванна була придумана для зручності доставки та перенесення. Вода в ній набагато швидше остигає ніж в чавунній ванні, але замінити її набагато простіше, ніж "чавунку". В даному розділі я можу запропонувати Вам одного виробника сталевих ванн це німецький Kaldewei, як на мене оптимальне поєднання ціни та якості. Хороша товщина самої бляхи і якісно зроблене емалеве покритя на відміну від не дорогих китайських аналогів.

Сталева ванна
Сталева ванна


Плюси сталевих ванн:
Сталеві ванни мають значно меншу ціну в порівнянні з чавунними ванними. Мала вага ванни дозволяє її легко переносити і монтувати. Наприклад, сталева ванна ANTIKA не тільки не поступається європейським аналогам, але і перевершує їх за такими параметрами:

  • надійність кріплення опорної підставки;
  • ударостойкость;
  • шумопоглинання.

Якщо говорити про сталеві ванни Kaldewei (Німеччина), то можу сказати, що за своїми показниками ці ванни практично не поступаються чавунним.


Мінус сталевий ванни:

Товщина звичайної сталевої ванни не велика! Можливість деформації ванни в результаті тиску на стінки ванни великою вагою. Та така проблема існує і стосується вона не тільки сталевих, але і деяких акрилових. Однак, і цю проблему можна вирішити - вибирайте «правильного» виробника!


-Акрилові ванни. Акрил - це матеріал, який поєднує легкість жесті і теплоємність чавуну.

Найголовніша перевага акрилових ванн - різноманітність форм.

Єдиний мінус - крихкість матеріалу: при недбалому поводженні може привести до подряпин і сколів.

Втім, є технологія, яка дозволяє без проблем в домашніх умовах відновити ідеально рівний шар. Вартість акрилових ванн залежить від багатьох факторів, зокрема, від компанії-виробника, кольору, розміру, дизайну і встановленого обладнання.

Акрилова ванна
Акрилова ванна

 Знайти справжній акрил справа не проста .... Можу з досвіду сказати, що дешеві акрилові ванни на даний момент завжди під великим знаком питання. Хороший акрил можна купити, скажімо, з Іспанії, фірмову акрилову ванну ROCA, з відповідною гарантією на 5 років. Справжній акрил - це далеко не дешево.

 

Отже, дорогий читачу, розумію, що вибір не простий. Але я впевнений, що Ви виберете краще! Успіхів Вам в правильному виборі.

З повагою директор компанії РЕСТАВРОТОР Кміть Сергій.

 

(2016-05-08) -Статті
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію