Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Ремкомплект для ванни
  3. Для акрилових ванн
Особливості реставрації Ремкомплект для ванни Ремкомплект для ванни - самостійно ремонтуємо відколи, тріщини і подряпини ванни Ремкомплект для ванни якісна реставрація ванн

Ремкомплект для акрилових ванн

Власники акрилових ванн, які зіткнулися з проблемою відколів і тріщин, розуміють як актуальнаета проблема. Ми допоможемо Вам виправити дефекти акрилової ванни за допомогою наших ремкоплектів.

Якщо виникає питання: де купити ремкомлект для акрилових ванн в Україні? або в таких містах як Івано-Франківськ, Рівне, Львів, Тернопіль, Луцьк - то Ви вже знайшли відповідь на свою проблему.

Інструкція по реставрації ванни

Ціна ремкоплектів дуже приємно здивує, адже комплектні складові розраховані далеко не на одне використання, тобто не доведеться витрачатися ще раз. В принципі, ціна на ремонт акрилу, якщо замовляти його у фахівців, чимала, хоча вони, також, використовують наші ремкоплекти.

1

ремкоплекти для акрилової ванни

Акрилова ванна Відремонтуй скол або тріщину - забезпеч собі приємні умови для прийняття ванни. У комплект входить акрил "Keramokrill", затверджувач, гумові рукавички і колор, за бажанням, інструкція по використанню.

300грн.
5 років
16-48 годин

Можливо, багато користувачів акрилових ванн, не звертають уваги на якісь-там невеликі дефекти, які з'явилися згодом. Але закривати на це очі не варто, або краще сказати - категорично не можна, тому що, відколи, подряпини і тріщини, нехай вони невеликі, все ж можуть викликати грибкове захворювання ванної кімнати, а це залишає слід і на здоров'я людини.

Купити ремкоплекти для акрилових ванн та ремкомплекти для чавуних ванн - значить забезпечити собі приємні умови для прийняття ванни, і убезпечити себе від різних неприємних «сюрпризів», які можуть виникнути, якщо вчасно не почати її ремонт ванни.

--

--
Наша команда:
Директор центру реставрації Менеджер Технолог Майстер реставрації
(2016-05-03) Ремкомплект для ванни
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію