Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Ремкомплект для ванни
  3. Для сталевих і чавунних ванн
Особливості реставрації Ремкомплект для ванни Ремкомплект для ванни - самостійно ремонтуємо відколи, тріщини і подряпини ванни Ремкомплект для ванни якісна реставрація ванн

Ремкомплект для емальованих сталевих і чавунних ванн

Тепер Ви можете самі відремонтувати ванну! Вам знадобитися Ремкоплекти для чавунної ванни або для сталевої ванни. Як це зробити, дізнаєтеся зараз.

Кожен господар знає, що якщо почати ремонт, то краще його робити на совість. Це завжди великі витрати, які не всім по кишені, крім матеріалів треба оплатити робочим. Але кожен мудрий господар також знає, що скрізь можна знайти лазівку, щось придумати і зробити хороший ремонт дешевше. Такий варіант ремонту, для сталевої (Металевої) ванни,   ми Вам і пропонуємо.

2

Ремкомплект для сталевих і чавунних ванн

Сталева ванна Купити Ремкоплекти і забити про сколи або тріщини на емалі ванни - ось найкраще рішення для Вас. У комплект входить акрил "Keramokrill" , затверджувач, гумові рукавички і барвник, за бажанням, інструкція по використанню.

250грн.
5 років
16-48 годин

Купити Ремкоплекти і не мати більше проблем з відколами і тріщинами на емалі ванни - ось найкраще рішення для Вас. У комплект входять емаль, барвник,   гумові рукавички і звичайно інструкція по використанню. Будьте впевнені, що такої кількості Вам вистачить щоб закрити тріщину розміром в дві монети по 50 копійок.

Інструкція по реставрації ванни

Купуючи ремкомплект в Інтернеті слід ретельно підходити до продавця і набору який він пропонує, уважно прочитати призначений він для ремонту емалі ванни, для чавунної ванни, металевої, бо все таки цей ремкомплект для акрилової ванни .

Ремонт ванни не так складно зробити, як про це говорять фахівці, це ж їхня робота. Просто прикладіть зусиль, додайте терпіння і впевненість¸ Купіть ремкоплекти і поверніть свою ванну в колишній вигляд, і тоді з легкістю можете похвалитися перед знайомими і друзями своєю майстерністю.

Варто зауважити, що користуватися ремкомплектом настільки легко, що навіть жінці це під силу .

--

--
Наша команда:
Директор центру реставрації Менеджер Технолог Майстер реставрації
(2016-05-03) Ремкомплект для ванни
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію