Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Корисні статті
  3. Реставрація акрилових і чавунних ванн
-

Реставрація акрилових і чавунних ванн в Україні

Реставрація акрилових і чавунних ванн - це сучасне рішення не тільки для досягнення естетичної привабливості будь-якій поверхні, але і для помітного продовження експлуатаційних характеристик старої ванни. За допомогою спеціальної акрилової фарби тепер кожен може легко провести ремонт ванни в домашніх умовах і ліквідувати іржу, тріщини або нерівності. У порівнянні з покупкою нової ванни ціна реставрації акрилової ванни приємно здивує і дозволить помітно заощадити сімейний бюджет.

 

Реставрація акрилових і чавунних ванн в Україні -

Для того, щоб заливка ванни рідким акрилом пройшла швидко і результативно слід вибирати тільки оригінальні і сертифіковані ремонтні матеріали.

Одним з найбільш популярних і якісних реставраційних емалей є акрил Екстра Лайт. Завдяки своїй густої консистенції покриття ванни рідким акрилом Екстра Лайт не займе багато часу і без просвітів покриє всю поверхню. Крім ідеальної білизни та глянцевого блиску, після акрилової реставрації ванна знаходить високі антибактеріальні властивості, зберігає стійкість до ударів, подряпин і практичного зносу, завдяки чому подвоюється її загальний експлуатаційний термін служби.

 

- Всі способи реставрації ванн

 

Залити ванну рідким акрилом можна і самостійно. Однак в разі самостійної домашньої реставрації слід правильно підібрати кількість реставраційного матеріалу, в залежності від габаритів ванни. Крім того, необхідно правильно підготувати ванну до проведення ремонту. Одним з основних перед-реставраційних вимог є ретельне миття і знежирення поверхні.

 

Реставрація акрилових і чавунних ванн:

Знайти оригінальний реставраційний матеріал з гарантією якості від німецького виробника «Екстра Лайт» Ви зможете в спеціалізованому Інтернет магазині «Професійна реставрація ван». Завдяки новим і оригінальним ремонтним матеріалами, а так само високої кваліфікації майстра реставрація ванн акрилом не займе багато часу і сил, а кінцевий результат вразить своєю бездоганністю.


(2016-08-16) -Статті
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію