Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Корисні статті
  3. Способи реставрації

Способи реставрації ванни

метод реставрації ванни Який метод реставрації ванни вибрати метод реставрації ванни

Реставрація ванни акрилом: два основних способи

Слід зазначити, що реставрація ванн з використанням акрилу може проводитися за двома принципово різними технологіями. Перша - це так звана «ванна у ванну». Тобто, із листа акрилу товщиною 6 мм на вакуум-формувальної машині виготовляється спеціальний вкладиш, який потім просто поміщається в реставрируемого обладнання. Для його формовки на підприємствах-виробниках використовуються набори матриць, відповідних ваннам різних типів і фірм. Готовий акриловий вкладиш з великою точністю повторює внутрішню геометрію ванни, має дуже ошатний вигляд і термін служби не менше 15 років.

Інструкція по реставрації ванн

Більш актуальна друга технологія, коли для реставрації застосовується рідкий акрил. Цей матеріал має високу плинність і може наноситися на поверхню шляхом наливу. Коли необхідна швидка, якісна і не клопітна реставрація ванн на дому у замовників, Рідкий акрил на сьогоднішній день є, напевно, самим незамінний. Головне, витримати всі технологічні вимоги і використовувати дійсно якісні матеріали.

Основние Етапи робіт з реставрації ванни рідким акрилом, як правило, є наступними:

Знімається сифон і злив; (тільки при необхідності)
Під зливний отвір ставиться посуд для збору залишків матеріалу;
Поверхня ванни ретельно миється, зачищається якісними абразивами ізнежирюється;
На краю ванни по периметру наливається матеріал. Ніякі валики, пензлики або фарбопульти при цьому не потрібні, щоб не залишити на поверхні слідів і патьоків)
Очікують, поки рідкий або, за термінологією професіоналів, наливна акрил стече по бортах ванни вниз, в результаті чого всі тріщини і нерівності будуть заповнені, а залишки матеріалу втечуть в зливний отвір;
Залишають покриття сохнути на період не менше 36 годин
Сифон і слив встановлюються назад.
А також читайте: Реставрація ванн в Львові.
Ванна готова до використання.
Одним з найприємніших якостей такої реставрації є абсолютно гладка, блискуча поверхня і повна відсутність пір, чого не дає звичайна емалювання ванн. Крім естетичної складової, така ванна буде дуже гігієнічна, оскільки в її поверхню, в принципі, не зможуть вбратися бруд або іржа. Крім того, покриття з рідкого акрилу дуже «тепле» і приємне на дотик.


(2016-04-14) -Статті
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію