Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Корисні статті
  3. Фарба для відновлення
https://restavrator.te.ua/vana/st-kraska-ru.html

Фарба для відновлення ванни

Сьогодні експрес-реставрація ванни за допомогою спеціальної акрилової фарби, є доступною фінансовою знахідкою для кожного, хто хоче насолодитися білосніжною і чистою акриловою поверхнею. Після проведення реставраційних робіт, ванна виглядає не тільки ідеально, але і дозволяє в рази заощадити сімейний бюджет. Крім того, правильно обрана, оригінальна фарба має низку відмінних технологічних переваг, які сприяють продовженню загального експлуатаційного терміну старої ванни.

Фарба для відновлення ванни -

Фарба для відновлення ванни:

Одним з найбільш дієвих варіантів для швидкої і якісної реставрації є застосування рідкої емалі. Завдяки своїй високій концентрації така емаль лягати щільним шаром і легко усуває будь-які нерівності або тріщини. Крім того, саме за допомогою емалі досягається ідеально глянцева поверхня і сліпуча білизна. Таким чином, після повної реставрації ванна виглядає, як з магазину.

Реставрація покриття ванни за допомогою Keramokrill є екологічно безпечною, чи не токсичною і не займає багато часу. За допомогою такої фарби можна, як провести комплексне оновлення, так і Фрагментально. Таким чином, фарба-емаль легко ліквідує будь-які подряпини або нерівності з раніше зношеної ванни.

Вже через 16 годин після нанесення матеріалу, ванна є готовою до експлуатації. Відмінний результат покриття ванни емаллю підтверджують відгуки від українців з усіх регіонів країни, які вже відчули всі переваги нового реставраційного методу. Крім естетичної привабливості, акрил володіє високими антибактеріальними властивостями, що робить оригінальну фарбу фінансово недорогою альтернативою покупці нової ванни.

- Купити фарбу для відновлення ванни з гарантією якості від виробника - це просто з компанією «Професійна реставрація ванн». Саме у нас Ви зможете придбати високоякісний акрил і емаль від відомих брендів оптом або в роздріб з швидкою доставкою по Україні. 


(2016-08-16) -Статті
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію