Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Корисні статті
  3. Акриловий вкладиш у ванну
-

Акриловий вкладиш у ванну

Реставрація ванни за допомогою акрилового вкладиша - це новітній і універсальний метод оновлення будь-якій поверхні. За допомогою індивідуально розробленого акрилового вкладиша не тільки досягається естетична привабливість ванни, але значно подвоюється її експлуатаційний термін служби. За своє структурі акрил є максимально міцним, ударостійким і екологічно безпечним матеріалом. Саме тому, вибираючи новий акриловий вкладиш легко можна захистити ванну від відколів, тріщин і подряпин в майбутньому. Після реставрації за допомогою акрилу, ванна виглядає, як з магазину і зберігає роками глянсовий блиск і бездоганну білизну.

Акриловий вкладиш у ванну -

Акриловий вкладиш у ванну:

Технологія ремонту методом «ванна у ванну» починається з детального виміру ванни, після чого підбирається відповідний акриловий вкладиш. Наступним етапом є установка в саму середину старої ванни акрилового вкладиша. Для того, щоб добитися ідеального прилягання рівномірно наноситься спеціальна клейка монтажна піна, яка виступає гарантом повної герметизації всіх стиків акрилового вкладиша з поверхнею ванни.

 

Однією з експлуатаційних переваг акрилового вкладиша є помітна економія гарячої води. Саме акрил має високу теплопровідність, завдяки чому температура води в ванні не знижується навіть через годину. Крім відмінних технологічних характеристик і білосніжного зовнішнього вигляду, акрил є дуже простим у догляді і для, того, щоб помити ванну досить тільки скористатися невеликою м'якою губкою з мильним розчином. Ряд переваг і відмінний кінцевий результат роблять акрилові вкладиші популярним реставраційним методом, як в Україні, так і за кордоном.

 

 - Замовити реставрацію методом «ванна у ванну» можна вже сьогодні, звернувшись до фахівців компанії «Професійна реставрація ван». Ціна на вкладиші на ванну приємно здивує, а монтаж не займе багато часу, тому вже зовсім скоро Ви зможете отримати насолоду від білосніжною і теплою ванною.


(2016-08-16) -Статті
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію