Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Корисні статті
  3. Відновлення ванни
-

Відновлення ванни

Відновлення ванни за допомогою спеціальної акрилової емалі - це якісно нове рішення для швидкого і білосніжного поновлення будь акрилової поверхні. У порівнянні з покупкою нової ванни, реставрація коштує в рази дешевше, а кінцевий результат вражає своєю білизною і блиском. Саме відреставрована ванна методом наливу емалі дозволяє миттєво усунути всі нерівності, іржу або тріщини вже після першого нанесення.

Відновлення ванни -

Крім естетичної привабливості відновлення емалі ванни за допомогою акрилу в рази покращує експлуатаційні характеристики старої ванни. Після реставрації ванна не тільки знаходить високу антибактеріальну стійкість, але і стійкість до механічних пошкоджень і до ударів, що дозволяє помітно подвоїти термін служби старої ванни.

 

Акриловий вкладиш у ванну:

Перед тим як почати процес реставрації експерти рекомендують ретельно очистити, висушити і знежирити ванну. Після проведення всіх необхідних процедур можна починати процес «акрилової заливки» поверхні. Для того, щоб акрил рівномірно заповнив всю ванну слід його наливати поступово і в кількості, згідно габаритам самої ванни. У тому випадку, якщо у Вас немає необхідної вправності, весь реставраційний процес слід довірити професіоналам.

 

Крім того, слід приділити особливу увагу вибору «правильного» реставраційного матеріалу. Одним з кращих рідких акрилів є акрил «Екстра Лайт». Такий німецький акрил не тільки ідеально зможе заповнити будь-яку поверхню без просвітів, а й має густу однорідну консистенцію. Таким чином, відновлення ванни рідким акрилом не займе багато часу і сил.

 

Купити оригінальний і якісний акрил «Екстра Лайт» Ви зможете у компанії «Професійна реставрація ван» просто зараз. Саме у нас Ви зможете, не тільки вибрати оригінальний і не дорогий матеріал для ремонту, але і знайти кращого фахівця для проведення акрилової реставрації будь-якій поверхні.


(2016-08-16) -Статті
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію