Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Корисні статті
  3. Варіанти ванної кімнати

Варіанти ванної кімнати

Який варіант ванної кімнати необхідний?

Який під потрібно: євроремонт, косметичний, а може бути, капітальний? перераховане наші майстри готові виконати. У чому ж відмінність кожного з перелічених видів?

Косметичний реставрація ванної .
Підійде Вам, якщо технічний стан приміщення хороше: інженерні комунікації (каналізація, електропроводка, водопровідна схема) справні, і потрібно тільки освіжити обробку стін, стелі статі, замінити змішувачі та сантехнічне обладнання.
Цей вид ремонту не займе багато часу.  Варто відзначити і невисоку вартість косметичного ремонту ванної кімнати, яка, безсумнівно, приємно здивує.

Капітальний ремонт ванної кімнати.
Підійде для нових приміщень, а також у випадках, коли приміщення знаходиться в поганому технічному стані або ж у Вас є бажання повністю змінити дизайн ванної кімнати, оновити всі інженерні комунікації, зробити перепланування (з'єднати ванну з туалетом), встановити душову кабіну або джакузі з гідромасажем , замінити сантехнічне обладнання.
Капітальний ремонт ванної кімнати «під ключ» процес досить трудомісткий, вимагає певних тимчасових і фінансових витрат. Але в результаті Ви станете власником абсолютно нової ванної кімнати, комфортабельною, красивою і функціональною.

Євроремонт ванної кімнати
Відрізняється від капітального ремонту додаткової розробкою ексклюзивного дизайну інтер'єру. На сьогодні, це одна з найбільш затребуваних послуг у нашій компанії.
Виконання євроремонту ванній вимагає від майстрів найвищої кваліфікації, глибоких знань про сучасні напрямки в интерьерном дизайні, а також про роботу з ексклюзивними будматеріалами.
Це найдорожчий і, в той же час, висококласний вид відновлення ванної кімнати.

Ремонт ванної кімнати «під ключ» - візьмемо на себе всі проблеми і труднощі.

Якщо Ви прочитали вищевикладений Вам вже стало очевидно, що доручати ремонт ванної кімнати слід тільки професіоналам, що володіє потрібними знаннями інноваційних технологій у будівництві та великою практикою завершених проектів.

Досвідчені спепціалісти Якісні матеріали Краща ціна Дотримання термінів Гарантія на всі роботи плюс Без турбот.

Штат висококваліфікованих фахівців компанії здатний виконати ремонт «під ключ» ванної кімнати будь-якого рівня складності та виду. Наші майстри з готовністю втілять в життя будь-які Ваші побажання швидко і високоякісно. Ви приємно здивовані не тільки бездоганністю , але і вартістю послуг, а також ціною необхідних будматеріалів. Ставши клієнтом нашої компанії, Ви більше ніколи думати про ванної кімнати, як про скоріше, як про приємному очікуванні інтер'єру.

Висококваліфікований компанії у своїй роботі орієнтується на застосування новітніх технологічних прийомів, використання ультрасучасних будматеріалів, і дотримання міжнародних стандартів екологічної безпеки. Високий клас виконаних ремонтних робіт у ванній кімнаті - це наше кредо, яке безпосередньо впливає на імідж компанії. Очевидно, саме з цієї причини послуги майстрів «Строй-Дизайну» наші клієнти рекомендують своїм знайомим і близьким. Це черговий раз підтверджує найвищий професіоналізм і відповідальність перед клієнтами всієї нашої команди. Звернутися до нас можна за допомогою у проведенні, як складного або нестандартного капітального ремонту ванної кімнати, так і для виконання бюджетних ремонтно-відновлювальних робіт на об'єкті. Наші майстри впораються з будь поставленим завданням.

Використання інноваційних технологій і самих нових знань в області будівельного дизайну можна назвати секретом успіху компанії «Строй-Дизайн». Ми не боїмося впроваджувати новації у сфері виконання ремонту «під ключ» ванних кімнат у квартирах та приватних будинках. Це не тільки дозволяє гарантувати бездоганний результат, але й істотно прискорює процес проведення кожного з етапів ремонту ванної кімнати, що, зрештою, допомагає звести до мінімуму загальні терміни виконання ремонтних робіт. Для виконання ремонту ванних кімнат «під ключ» наші майстри вибирають тільки висококласні імпортні та вітчизняні будівельні та облицювальні матеріали, суміші та комплектуючі, сантехнічне обладнання, які повністю відповідають сучасним будівельним технологічним нормам і екологічно безпечні при повсякденному використанні. Все, пропоновані нашим клієнтам матеріали, купуються у надійних, солідних постачальників, які представляють на вітчизняному будівельному ринку торгові марки провідних світових виробників будматеріалів і сантехнічного устаткування. Якщо Ви хочете бачити у себе в квартирі естетично оформлену, комфортабельну і функціональну ванну кімнату, обов'язково звертайтеся до нас, в компанію «Строй Дизайн. Ми знаємо, як реалізувати Ваші бажання, і з задоволенням допоможемо Вам!

Наші пропозиції по ремонту «під ключ» ванних кімнат у квартирах та будинках
Вельми поширена ситуація, коли ремонт у ванній кімнаті починається без продуманого заздалегідь дизайн-проекту цього приміщення і, складеного на його підставі, плану дій. Тому, зовсім не дивно, що згодом, у процесі виконання ремонтних робіт у ванній кімнаті, регулярно виникають різноманітні труднощі, через які кошторис витрат на ремонт постійно зростає, що істотно гальмує виконання всіх етапів. Уникнути таких складностей і помилок можна в тому випадку, якщо попередньо гарненько продумати функціональні особливості майбутньої ванної кімнати, завдяки яким буде досягнута максимальна комфортабельність, а також деталі інтер'єрного дизайну цього приміщення. Однак, далекій від будівництва та інтер'єрного дизайну людині, виконати таке завдання часто досить важко. Насправді, якісно опрацювати деталі проекту ванної кімнати, і творчо підійти до розробки дизайну інтер'єру, під силу тільки професіоналові високої кваліфікації. Безумовно, навіть неспеціаліст, що володіє базовими знаннями в сфері будівництва, і володіє певними дизайнерськими здібностями, може погортати сторінки інтернет порталів та журналів, які присвячені будівництва та дизайну, і підібрати привабливий для себе варіант. Але, по-перше, це відніме багато часу. По-друге, потребують складання точної кошторису витрат. І, нарешті, по-третє, втілити в реальність задуманий дизайн інтер'єру, дотримати всі будівельні норми, і добитися бажаної функціональності ванної кімнати, маючи лише непрофесійно накиданий ескіз , швидше за все не вдасться. Звернувшись компанію , і замовивши «під » ванної кімнати, Ви позбавите себе від всіх складнощів і болю, пов'язаного зі створенням оригінального інтер'єру ванної, складанням кошторисів, та проведенням всього ремонтних робіт. Дизайнери-проектувальники нашої компанії допоможуть швидко і якісно створити чудовий дизайн інтер'єру майбутньої ванної кімнати на спеціальному програмному забезпеченні. Наші економісти в стислі терміни розрахують точний кошторис витрат , майстрів професійно реалізує зад

Тонкощі складання ванної кімнати

У процесі проектування інтер'єру ванної кімнати наші дизайнери-проектувальники на спеціальному програмному забезпеченні допоможуть підібрати найкращий варіант, виходячи з переваг і побажань. Завдяки чималому досвіду в створенні інтер'єру ванних кімнат різного , фахівці компанії відмінно володіють усіма тонкощами розробки проектів, розбираючись в достоїнства і недоліки кожного з пропонованих ними рішень. Наші майстри по створенню дизайн-проектів оптимально використовують плюси і мінуси існуючого планування і вільного простору ванної кімнати, і творчо підійдуть до втілення в реальність будь-яких дизайнерських ідей і побажань.

Переконатися в найвищої кваліфікації фахівців-дизайнерів дуже . Досить переглянути портфоліо реалізованих проектів ванних кімнат, виконаних , офіційному сайті компанії . Тут можна в подробицях розглянути створені різні види інтер'єрного ванних кімнат, а також оцінити ті чи інші облицювальні матеріали, які використовувалися при обробці представлених в портфоліо приміщень.

Для оформлення заявки на проведення ремонту «під ключ» ванної кімнати в квартирі або в приватному будинку, Вам не потрібно докладати багато зусиль. Замовити висококласний ремонт ванної «під ключ» можна у наших менеджерів-консультантів, зв'язавшись з ними за контактними телефонами:
Вони візьмуть заявку, і в найкоротші терміни оброблять її. Після цього, в узгоджений з Вами час, на об'єкт під'їдуть наші майстри-замерщики, які оцінять обсяги і характер майбутніх ремонтних робіт «під ключ» у ванній кімнаті. Безпосередньо на місці вони нададуть усі необхідні консультації, запропонують оптимальні варіанти дизайнерських інтер'єрних рішень, перелік відповідних будматеріалів та необхідного сантехнічного обладнання. Також вони назвуть точну суму витрат робіт, та орієнтовні терміни її виконання.


(2016-04-05) -Статті
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію