Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Корисні статті
  3. Як облаштувати ванну кімнату

Як облаштувати ванну кімнату

Насамперед ванна і раковина повинні відповідати звичкам і потребам всієї родини. Тому дуже важливо правильно підібрати форму і розмір. Якщо хто-небудь у вашій родині високого зросту або маленькі діти люблять купатися разом, можна купити ванну більше стандартного розміру. У занадто дрібною раковині вода може розбризкуватися в різні боки. Якщо ви збираєтеся прати білизну в раковині, переконайтеся, що вона досить глибока і велика. Також краще, якщо вона буде на підставці, а не настінна, так як раковини їй доведеться витримувати великі навантаження при пранні. Доповнення. Дізнайтеся, чи входять у вартість ванни декоративні панелі. Зі стандартною прямокутної ванній вони зазвичай продаються в комплекті. Вирішіть, чи потрібно вам купувати їх. Можливо, ви захочете обробити ванну плиткою або продовжити покриття підлоги на ванну. Крани й змішувачі продаються окремо і можуть бути досить дорогими, особливо самі останні моделі. Перевірте розташування отворів для кранів у ванни або раковини і переконаєтеся.

Інструкція по реставрації ванн

РОЗМІРИ ВАНН
британський стандарт - 1700 х 700 мм і висотою в середньому 500-610 мм. Більш низькі стінки зручні для маленьких дітей, але літні люди предпочітают високі - їм не доводиться нагинатися, входячи і виходячи з ванни. Перевірте, чи підходить вам розмір ванни ще в магазині, до того, як купите її. ветствует плануванні вашої ванної. Запитайте, чи можна поміняти розташування. А якщо ви збираєтеся встановити над ванною душ, її поверхня не повинна бути слизькою. Водогін. Проконсультуйтеся з водопровідником на найпершому етапі планування, інакше може вийти так, що, купивши недорогий і гарний комплект сантехніки, ви витратите набагато більше грошей на вирішення проблем з водопроводом. Обов'язково знайдіть кваліфікованого і авторитетного фахівця.


МАТЕРІАЛИ
Емальований чавун або сталь. Традиційний матеріал для ванн - чавун, але зараз є більш дешева і легка альтернатива - сталь. Форма ванни відливається зі сталі або заліза, запилюється або занурюється у фарфоровий або фаянсовий емаль і потім обпалюється в печі. Получається гладка гігієнічна поверхня, що забезпечує міцність і довговічність ванни, але холодна на дотик. Використовуйте для чищення неабразивні чистячі засоби або рідкі емульсії. Емаль вимагає обережного поводження, тому що може відколотися, і тоді доведеться заново повністю емалювати всю ванну. Акрил легко формується і тому ідеально але підходить для ванн цікавою і незвичайної форми. (Акрилових раковин випускається дуже мало.) Акрил зміцнюється скловолокном і монтується на каркасі з гальванізується. Виходить легка, просто встановлюється, ванна з приємною теплою поверхнею, яку, однак, легко подряпати. Перевірте товщину акрилу - занадто тонкий акрил може тріснути. Використовуйте рідкі миючі засоби, ні в якому разі не грубі абразиви. Плями видаляйте милом або рідиною для миття посуду. Невеликі подряпини можна згладити рідкої поліруванням для металу. Скловолокно. Ванни зі скловолокна виробляються вручну нашаруванням на форму, а оскільки кольоровим робиться тільки верхній шар, видна будь-яка глибока подряпина. Ванни легкі, теплі і відносно просто встановлюються. Використовуйте виключно рідкі засоби для чищення, будь абразив може видалити верхній шар.


Реставрація ванн.
Склоподібний фарфор - основний матеріал для виготовлення раковин. Являє собою глину, обпалену при дуже високій температурі і глазуровану для створення міцного гігієнічного захисного покриття. Подбайте про те, щоб в раковину не падали важкі предмети, так як фарфор може тріснути або відколотися. Чистите м'якими неабразівним засобами.

Стандартної прямокутної Вид. Британський стандартний розмір - 1700 х 700 мм, але є моделі більшого і меншого розміру. Якщо ви хочете встановити у ванній душ, дно вибирайте плоске. Використання. Зазвичай встановлюються в кутку ванної, але можна встановити під прямим кутом до стіни.

КУТОВА.
Вигляд. Зазвичай виготовлені з акрилу, так як він легко формується. Займає площу 1400 х 1400 мм.

Використання. Виберіть модель з виступами для сидіння або поличок. Об'єм, як правило, трохи більше середнього.
Фігурне
Вигляд. Зазвичай акрилова. Звужується посередині, повторюючи контури тіла. Використання. Дуже зручна і більш економно витрачає воду, ніж ванна стандартної форми.


Гідромасажних
Вигляд. Відома як курортна або джакузі. Вода під тиском виходить через маленькі отвори в стінках ванни, коли вона повна. Дорожче звичайної ванни. Використання. Прекрасно розслаблює, особливо після важкого тренування: рух води масажує тіло.
ТРАДИЦІЙНА
Вигляд. Старовинна вікторіанська незакрепленная ванна переживає період відродження. Зазвичай стоїть на ніжках у вигляді невеликих куль або лап. Хоча все ще можна дістати оригінальні моделі, є дешевші копії зі скловолокна. Використання. Як доповнення до ванни відмінно підійдуть копії старовинних кранів.
Сидячі
Вигляд. Ця квадратна глибока ванна - наслідування Сходу. Ідеальна для маленької ванної і зручна для прийняття душу. Використання. Має одне або два вбудованих сидіння. Ідеально підходить для престарілих та інвалідів.

ФОРМИ РАКОВИН
ТЮЛЬПАН (на підставці)
Вигляд. Складається з двох частин - чаші і підставки, яка одночасно підтримує раковину і приховує труби. Буває різних форм і розмірів, в старовинному і сучасному стилі. Є навіть подвійні підставки для здвоєних раковин. Використання. Навіть встановлена ??на підставці, раковина повинна кріпитися до стіни. Одним з недоліків є фіксована висота - в середньому 780- 800 мм. Це занадто високо для маленьких дітей. До того ж підставка займає місце на підлозі, яке згодилося б у маленькій ванній.


КОЛІР
Як правило, колір для сантехніки встановлений стандартом, а це означає, що різні виробники випускають обладнання ідентичних кольорів, кожен з яких має кодовий номер. Це відноситься і до плитки, і у вас не повинно виникнути проблем з підбором плитки, під.
Однак один і той же колір на фарфоровій раковині і акрилової ванні може виглядати по-різному. Пам'ятайте, що колір гарнітура сантехніки визначає загальну колірну гамму кімнати - білий колір найбільш гнучкий, він добре поєднується практично з усіма кольорами. На темних поверхнях помітніше плями від іржі.
Вигляд. Включає широкий діапазон моделей - від крихітних раковин, призначених спеціально для вбиралень, до дуже великих. Вони навішуються на стіну, так що труби залишаються на виду, але можна придбати спеціальну полуподставку для настінних раковин.
Використання. Особливо зручні, якщо необхідно вільний простір на підлозі.
Вигляд. Випускаються різних форм. Втоплені в поверхню стійки, умивальника або тумбочки. Також бувають суцільнолиті раковини з бордюрами, зроблені з кераміки, акрилу або пластику під мармур. Використання. Тумбочка або столик, в який вбудована раковина, приховують труби і забезпечують додаткове місце для речей.

ОРИГІНАЛЬНІ.
Вигляд. Випускаються самих різних форм і розмірів. Трикутні раковини практичні і компактні, оскільки встановлюють в кут. Інші моделі можуть бути прикрашені декоративними елементами. Використання. Часто у раковин не звичайною форми, особливо кутових, немає місця для кранів, тому продумайте установку кранів на стіні над раковиною.


(2016-04-05) -Статті
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію