Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Корисні статті
  3. Скільки ванн і унітазів

Скільки ванн, унітазів і душових кабін вам знадобиться

Ванна є однією з найпривабливіших кімнат у будинку. Постарайтеся поєднати в ній тепло і розкіш з практичними достоїнствами сучасної сантехніки і водовідштовхувальних покриттів. Як приємно розслабитися після важкого дня в теплій ванні або під бадьорять струменями душу! Тим більше якщо вона оформлена зі смаком і комфортом. Часом барвистою облицювання, м'якого, підбитого поролоном килимка, яскравих пухнастих рушників на теплій сушінні достатньо, щоб створити теплий затишок. Але якщо сантехніка у вас в поганому стані, водопровід дуже старий або незручне планування не впадайте у відчай! Ви впораєтеся з цими проблемами, хоча для цього і потрібні більш радикальні заходи.


З ЧОГО ПОЧАТИ.
Перегляньте кілька рекламних буклетів і виберіть свій стиль. Не має значення, що ванні кімнати на фотографіях, як правило, більше звичайної середньої ванній в квартирі, ви неодмінно знайдете безліч прекрасних ідей розміщення обладнання в своїй ванній. Спеціалізовані магазини. Отже, ви вибрали стиль. Тепер відвідайте кілька спеціалізованих магазинів сантехніки, де можна знайти ванну, раковини і арматуру різних форм і кольорів. Там ви зможете купити сантехніку і нестандартних розмірів, наприклад сидячі ванни. Ви також побачите незвичайні обробки під мармур.


КОНТРОЛЬНИЙ список
Перед покупкою будь-якого обладнання складіть перелік необхідних змін у ванній кімнаті. Умови. Скільки ванн, унітазів і душових кабін вам знадобиться? Якщо сім'я вже роз'їхалася, можливо, буде цілком достатньо обладнати вашу спальню повним комплектом Останні моделі душових кабін вражають своєю незвичністю: ви стоїте під душем, неначе під теплим дощем і в супроводі сопілковий музики. Спеціалізовані магазини зручні тим, що одночасно пропонують вам великий вибір змішувачів, плитки, рушників, аксесуарів і покриттів для підлоги.

Вибір кольору. Зверніть увагу, насамперед на те, що печатка не завжди передає всі відтінки кольору. Тому беріть завжди з собою зразок обраного вами кольору в магазин. Причому порівнюйте кольору при натуральному денному світлі штучне освітлення змінює тони. Водогін. Ванна безпосередньо пов'язана з водопровідною системою та звичайно, ви не можете знати, наскільки ваша реконструкція вплине на неї. Проконсультуйтеся з водопровідником. Вентиляція. Вентилятор, вмонтований у вікно, усуне пару, не впускаючи при цьому всередину холодне повітря. Якщо у ванній немає вікна, можна обладнати її трубопровідним вентилятором, який включається одночасно зі світлом.


З НУЛЯ
Переобладнання ванній це прекрасна можливість заново оформити її, усунувши неполадки. Скористайтеся наведеними нижче списком і вирішите, що ви хотіли б змінити. А після цього можна братися за планування і вибір устаткування те сантехніки і зробити додатковий душ і туалет.
Розташування. Чи зручно розташована ваша ванна?
Гаряча вода. Чи добре налагоджено гаряче водопостачання?
Хто користується ванною? .не Чи потрібні додаткові пристосування для безпеки дітей.
План виміряйте ванну і накресліть її план на міліметрівці, приймаючи великий квадрат за 25 см, Крім довжини, ширини і висоти кімнати відзначте на плані наступне:
Двері і в яку сторону вона відкривається.
Розмір і розташування вікон.
Розташування труб гарячої та холодної води.
Балон гарячої води і вентиляцію.
Батарею або сушарку для рушників.
Резервуар з холодною водою.
Електроприлади.
Все, що ви збираєтеся зберегти.


ВИБІР САНТЕХНИКИ
Перепланування ванної не завжди означає покупку нової сантехніки. Якщо вона ще в доброму стані, але вас не влаштовує, як вона розташована, перемістіть її. Якщо вам не подобається колір, поновіть поверхню сантехніки. Коштувати ця послуга буде приблизно в чотири рази менше, ніж новий комплект сантехніки. Але якщо ви вирішили замінити сантехніку, перегляньте буклети і складіть список вподобаних комплектів. Для ванної в сучасному будинку чудово виглядають ніжні чисті пастельні тони. А для старовинного будинку більше підійде гарнітур в стилі англійської готики або вікторіанської епохи. Варто подумати про водопроводі, з просторі навколо обладнана і продумати найкраще його розміщення. Водогін. Унітаз потрібно приєднувати до головного каналізаційного стояка (велика труба, що йде зовні будинку). Перемістити його вкрай складно, тому постарайтеся залишити унітаз на колишньому місці. Найвигідніше встановлювати унітаз, біде, ванну і раковину в один ряд, щоб вони приєднувалися до прямого відрізку труб. Труби можна приховати за перегородкою (вона називається водопровідної). Цілком можливо провести труби поперек. Устаткування. Визначте його стан: чи можна його зберегти або потрібна заміна. Бюджет. Які витрати ви можете собі дозволити? Як оптимально користуватись маленькою ванною.


(2016-04-05) -Статті
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію