Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Реставрація ванн Львів
  3. Ціна Львів

Ціна реставрації ванни у Львові

На сьогодні професійна реставрація ван за допомогою рідкого акрилу є найдієвішим способом для оновлення старої акрилової або чавунної ванни. Завдяки високоякісному акрилу Екстралайт тепер легко можна не тільки швидко ліквідувати тріщини, подряпини та нерівності, але й подовжити загальні експлуатаційні характеристики ванни.

 

Реставрація ванн Львів

Особливістю рідкого арилу Екстралайт є його густа структура, яка рівним шаром накладається на поверхню ванни. Таким чином, після акрилової реставрації покращуються технічні характеристики ванни. Оновлена акрилова поверхня стає більш міцною, а також стійкою до подряпин, сколів та ударів. Крім того,після ремонту покращується показник теплопровідності ванни. Ряд переваг та відсутність проведення дорогих монтажних та демонтажних робіт роблять акрилову реставрацію ван у Львові справжнім must have попит на який з кожним роком тільки зростає. Додатковою перевагою реставрації ванни наливним методом є його фінансова доступність. У порівнянні з купівлею нової ванни, ціна реставрації ванни у Львові є більш,ніж недорого.

 

Для того, щоб ремонт ванни акрилом у Львові пройшов швидко та якісно обирайте тільки сертифіковані та якісні реставраційні матеріали. Рідкий акрил Екстралайт – це недорогий та якісний матеріал для швидкого оновлення будь-якої акрилової поверхні.

(2017-01-02) Львів
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію