Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Реставрація ванн Львів
  3. Відгуки Львів

Реставрація ванн Львів - Відгуки

Що може бути краще, нової та білосніжної ванни по доступній ціні? З появою революційного методу реставрації рідким акрилом тепер можна не тільки ліквідувати будь-які наслідки фактичного зносу поверхні ванни, але й уникнути проведення дорогих демонтажних та монтажних робіт.

 

Реставрація ванн Львів

Одним з найпопулярніших методів для швидкого оновлення старої ванни в Львові є реставрація методом наливу. Завдяки своїй густій консистенції, акрил Екстралайт рівномірно заповнює всі нерівності, подряпини, потертості або тріщини ванни та повертає їй блиск, гладкість та білосніжний колір. Крім того, після реставрації покращується антибактеріальний захист, досягається висока ударостійкість та покращуються загальні показники теплопровідності ванни. Додатковою перевагою реставрації ванни у Львові методом наливу є значне подовження терміну придатності раніше зношеної ванни. Таким чином, акрилова реставрація ван є недорогою альтернативою купівлі нової з рядом переваг.

Замовити реставрацію в місті Львів

 

Відмінні відгуки після реставрації ванни від щасливих та заощадливих клієнтів міста Львів, доводять ефективність та сучасність даного ремонту. Ознайомитися з відгуками про реставрацію ван у Львові Ви можете, як на спеціалізованих сайтах, так і на незалежних форумах. Оновлення рідким акрилом Екстралайт – це те, що треба для досягнення білосніжного результату по найпривабливішій ціні.

Відгуки про реставрацію ванн в місті Львів:

Олександр
Олександр (Львів)

Хочу подякувати майстрам. Міняти ванну це стільки часу і грошей, ваша робота дійсно на обличчя. Вже рік пройшов після роботи, а покриття як нове.

Марічка
Марічка (Львів)

Скористалися з чоловіком послугою наливна ванна і втішаємося нашою новою ванною. Дісталася стара квартира з жахливою ванній, в яку ступити ногою було страшно. Чоловік одразу почав шукати варіанти, і вибрали спосіб нанесення емалі і через добу як нас попередили, купалися вже. Величезне вам дякую за якісну роботу.

Олена
Олена (Львів)

Хочу висловити вдячність за проведену роботу якісно і в строк як обіцяли. Наша ванна вже вимагала заміни або оновлення. Як виявилося можна обійтися більш бюджетним варіантом і отримати бажаний результат.

Степан
Степан (Львів)

Зняли квартиру, а ванна просто атас була. Недовго думаючи, замовили зміну покриття і були вдячні за швидку і якісну роботу. Особисто сам отримав величезне задоволення від результату майстра. Спасибі! і багато вам клієнтів

- Читати усі відгуки

(2017-01-02) Львів
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію