Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Усі послуги
  3. Реставрація ванни акрилом

Реставрація ванни акрилом

Чим далі тим більше послуга реставрація ванн в Україні набирає стрімкого розвитку. Зумовлено це тим,що люди порозумнішали і дуже добре розуміють різницю в якості старих радянських ванн і теперішніх китайських. Китайські бляшанка недорого коштують,але вони зроблені з дуже тонкої бляхи яка згодом прогинається під масою вашого тіла утворюючи  впадини на дні ванни де потім збирається вода і з часом з’являється водяний наліт жовтого кольору.

Наливна ванна Реставрація вани методом наливна ванна Наливна ванна

Але це, ще не все потім в процесі експлуатації емаль в таких місцях починає відлущуватись і утворюються ржаві плями які згодом приводять до утворення дірки на поверхні. Ще одним з мінусів китайок є те,що вони зовсім не тримають тепло на відміну від радянських. Вода в таких тазиках зберігає тепло не більше 20 хвилин,а потім починає різко охолоджуватись,а в старих чавунних ваннах температура тримається більше 45 хвилин, а потім з невеликою швидкістю починає охолоджуватись. Як не крути переваги очевидні. Людина яка отримує заробітню плату до трьох тисяч в місяць викинувши стару ванну напевно не зможе купити її ще раз. Справа у тому що вартість чавунки зараз складає від восьми до двадцяти тисяч гривень. От такі то справи! Є ще один не комфортний момент у всьому цьому це процес демонтажу, а потім монтажу агрегату. Тут ви зіткнетесь з масою неприємних моментів про які ви навіть не підозрюєте. І відверто Вам скажу , що краще Вам цього і не знати. Ми пропонуємо вихід з даної ситуації.

Реставрація ванни акрилом Keramokrill. Напевно дехто в перше про це чує, але ця технологія існує вже не перший рік і успішно себе зарекомендувала в даній сфері. Весь процес проходить у замовника вдома, не потребує демонтажу максимум, що потрібно зробити це зняти стару обв’язку ( злив та перелив), але якщо немає доступу до цих місць то без цього можна обійтись. Для відновлення використовується наливний акрил цей матеріал являється багато річною розробкою вчених і основним його призначенням є відновлення старих ванн. Робота робиться поетапно. Спочатку майстер ретельно шліфує поверхню потім миє,знежирює,просушує,наносить матеріал. Сама робота займає до трьох годин потім нанесена маса повинна просохнути. На це йде сорок вісім годин. Тобто дві доби. Після цього Ви можете сміливо користуватись Вашою новою ванною, в незалежності від виду ванни. При правильних умовах експлуатації термін служби рідкого акрилу сягає більше десяти років. Поверхня у роками не жовтіє і навіть не втрачає блиску. Так, що добре подумайте чи варто Вам викидати на сміття Вашу стару, добру, якісну ванну а натомість купити виріб китайського виробництва. Я  не раджу цього робити.

 

На що потрібно звертати увагу при виборі фірми яка надає такі послуг.

- Чи проводить майстер механічну обробку поверхні.

- Які документи ви отримуєте після завершення робіт,серйозні компанії надають гарантійний талон з реквізитами підприємця та мокрою печаткою,а також товарний чек де зазначена вартість виконаних робіт. Як правило гарантія не повинна бути меншою п’яти років.


 Якщо у Вас виникла потреба від реставрувати ванну то звертайтеся до нас ми вирішимо Вам цю проблему швидко,якісно, надійно. В нашій фірмі працюють майстри з п'яти річним досвідом роботи в містах: Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Хмельницьк, їх важко чимось здивувати в даній роботі для них не буває не стандартних ситуацій з кожного випадку давно відомий вихід. Наш девіз це задоволений клієнт.
 


(2016-04-05) -Ремонт з реставрацією ванн
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію