Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Усі послуги
  3. Часткова реставрація

Часткова реставрація ванн

Часткова реставрація ванн Під частковою реставрацією ванн розуміється ремонт сколів, тріщин та вибоїн Наливна ванна

 Під частковою реставрацією ванн розуміється ремонт сколів, тріщин та вибоїн які з'явились на будь якій площині ванни в результаті недбалої експлуатації поверхні.

Часто буває так, що ванна біленька, гарненька, новенька, але стався прикрий випадок наприклад: під час ремонту в ванній кімнаті у майстра з рук впав молоток чи якийсь там інший інструмент і вибив кусок емалі з нової ванни, а ванна вже замурована і стоїть стаціонарно та підключена до каналізації.

Це один з прикладів, а їх може бути маса. І от ви стоїте дивитесь на це все і розумієте, що Вам ложкою дьогтю бочку меду зіпсували. Якщо ванна бляшана то як правило в такому місці вона починає ржавіти, акрилові тріскають, а на чавунних місце сколу поступово збільшується. Що робити в такому випадку? Для цього і існує часткова реставрація ванни в Тернополі.

Реставрація ванн у Львові та Іванно-Франківськ


Але одразу хочеться Вам пояснити ряд аспектів при вирішенні цієї проблеми. Нажаль заробити вибоїну так, щоб це не було помітно не можливо буде видима різниця в кольорі, може бути або світліше або темніше. Також буде проглядатись покладений контур матеріалу. Але зате матеріал буде надійно триматись в пошкодженому місці, захистить ванну від поступового ржавіння і зробить пошкоджене місце менш помітним для ока.

Якщо Ви зіткнулись з такою проблемою звертайтесь, ми з радістю допоможемо Вам це вирішити.


(2016-04-05) -Ремонт з реставрацією ванн
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію