Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

 1. Реставрація ванн
 2. Регіональні центри
 3. Николаев
Особливості реставрації Реставрация ванн в Николаеве -- Реставрация ванн в Николаеве якісна реставрація ванн

Реставрация ванн в Николаеве и области.

1

Реставрація ванни методом "Наливна ванна"

Ефект нової ванни. Станом на 2016 рік - це найкращий тип реставрації.  На відновлення однієї ванни йде достатня кількість матеріалу щоб забезпечити товщину покриття до 5 мм.

1400-1600грн.
5 років
16-48 годин
Більш детальніше
2

Реставрація ванни методом "Емалювання"

Емалювання ванни це практичний і недорогий спосіб реставрації покриття.

Вашій ванні можна надати будь-який колір.

800-1200грн.
1 рік
36 годин
Більш детальніше
3

Реставрація ванни методом "Акрилового вкладиша"

Полімерний матеріал який використовується для ванни вкладиша акріл - дуже міцний, екологічно безпечний і ударостійкий.

Уточнюйте
5 років
24 години
Більш детальніше
4

Реставрація умивальника, піддона та джакузі

Новинка. Тепер стало можливо реставрувати умивальники, душові піддони та джакузі будь яких форм і розмірів. Ціна реставрації джакузі, душового бокса та піддона обговорюється індивідуально.

500 -800 грн.
5 років
24 години
Більш детальніше
5

Ремкомплекти для заробки сколів та тріщин ванн:

Ремкоплект для акрилових ванн ремкоплект для чавунних ванн

250-300грн.
5 років
16-48 годин
Більш детальніше
6

Послуга колорування наливного акрилу:

Для зміни кольору наливного акрилу у нас можна додатково замовити різнокольорові барвники. При бажанні Ви можете змінити колір своєї ванни на будь-який віддтінок таких кольорів як: синій, зелений, червоний, жовтий.

150грн.
--

 

УВАГА! Новий акрил... Запитуйте у своїх майстрів новий акрил - КерамоКрілл:

 

Наша команда:
Директор центру реставрації Менеджер Технолог Майстер реставрації
Відгуки про нас:
Михайло
Михайло (Тернопіль)

Сьогодні провели оновлення нашої старенької ванни рідким акрилом. Результат дуже сподобався. Ванна виглядає, як щойно з магазину. Обрали акрил Екстра Лайт. Дуже задоволені. Матеріал швидко та рівномірно розповсюдився по поверхні без бульбашок та ліквідував всі подряпини. Вже через день ми купалися в новій ванні. По коштах вийшло дуже дешево, а візуально зовсім не різниться від нової ванни. Купували все в компанії Професійна реставрація ванн. Дякую за гарні консультації та оперативність. Рекомендую.

Марина
Марина (Хмельницький)

Дякуємо за чудовий ремонт ванни рідким акрилом. Замовляли в компанії Професійна реставрація ванн. Хлопці порадили акрил Екстра Лайт та швидко проведи реставрацію. Не було жодного запаху, акрил швидко оновив нашу стару ванну і тепер вона виглядає, як нова. Дякую за якісну роботу та не дорогі ціни.

Тарсас
Тарас (Івано-Франківськ)

Замовив реставрацію ванни з цього сайту. Хлопці працюють серйозно мають місцевого майстра в Франківську. Роботу зробив добре , не поспішаючи та акуратно. Я задоволений. Дякую.

Соломія
Соломія Юріївна (Тернопіль)

Моїй ванній 25 років. Ми з чоловіком квартиру з нею отримували. Час зробив свою справу тай напевно я трохи допомогла бо мила ванну не тим чим можна. Замовила реставрацію ванни рідким акрилом. Приїхали зробили,поки що претензій не маю. Гарантію дали п'ять років хочеться вірити, що прослужить.

» Читати усі відгуки

Залиши свій відгук:

 

-

Коли замовляти реставрацію?

Замовити або викликати майстра для виконання робіт Ви можете в будь-який зручний для вас час за 1-2 дні до призначеної дати.

- Читати більше


Як відбувається реставрація?

На наступний день, після того, як ви звернулися в компанію, в призначений час до вас приходить майстер, і починає проводити підготовчі роботи. Робота проводиться без демонтажу самої ванни і плитки і займає 3-4 години.

- Читати більше


Які є види ванн?

Якщо поділяти ванни на види, то в першу чергу потрібно згадати про матеріал: бувають такі види ванн як чавунні, сталеві і акрилові.

- Читати більше

 

8 причин замовити реставрацію в компанії «Реставратор»:
 • Імпортні матеріали.
  Наша компанія є офіційним дилером в Україні по реалізації акрилу «Keramokrill» і супутніх матеріалів для відновлення ванн. Тому у нас ціни нижчі на 35% ніж у конкурентів.
 • Постійна технічна підтримка.
  Здійснюємо щоденну безкоштовну консультацію і технічну підтримку по телефону і формі зворотного зв'язку.
 • Індивідуальний підхід + без передоплати.
  Фахівці нашої компанії підбирають оригінальні рішення для кожного клієнта щоб провести якісну реставрацію ванни.
  Оплата здійснюється тільки за фактом після всіх виконаних робіт і надання майстром договору.
 • Уже 10 років займаємось професійною реставрацією ванн на території України. Здійснюємо реставрацію, за всіма регламентами та рекомендаціями від виробника, щоб домогтися кращого результату. Надаємо сертифікат про виконанні роботи.
 • Це вигідно!
  Ми здійснюємо послугу по реставрації ванн настільки доступно, наскільки це можливо сьогодні в Україні: виключаємо всі ланки, які збільшують ціну матеріалу.
 • Чесна гарантія.
  Наш співробітник зобов'язаний видати клієнту: договір терміном на один рік з печаткою і номером офісу, акт приймання виконаних робіт, точний кошторисний розрахунок, домовлений раніше по телефону, інструкцію по експлуатації.
 • Наші фахівці недалеко від Вас.
  Майже у кожному регіоні України (список регіональних представництв) працюють наші фахівці зі стажем роботи в галузі реставрації ванн від трьох років.
 • Серйозний і відповідальний підхід
  Прийняті консультантом замовлення виконуються тільки нашими штатними і досвідченими співробітниками. Цінуємо кожного клієнта, виконуємо якісно свою роботу і на совість, виключно для Вас!
Як ми працюємо:


- Пунктуальність майстра. Спеціаліст приїде в строго призначений час, так як реставрація ванни вимагає кілька годин праці.


- Прибирання робочого місця після реставрації ванни. Ремонт ванн акрилом, або установка акрилового вкладиша, як правило, залишає багато відходів і після догляду не акуратного, квапиться на чергове замовлення майстра, залишаються не прибрані відходи. Наші спеціалісти залишають після себе порядок і позитивні емоції замовника.

- Оперативність замовлення. Очікування виїзду фахівця на об'єкт після замовлення майстра від декількох годин до двох днів. У міру необхідності виїзд здійснюється у вихідні та святкові дні.


- Повний набір інструментів і необхідного устаткування для ремонту ванна в ванну. Ми гарантуємо якісну і акуратну роботу від експертів в галузі реставрації.
Майстер виїжджає на замовлення з повним набором інструментів і обладнання. Тому наші майстри не просять у клієнта інструменти, викрутки чи молотка, так як свої в поспіху забувся на попередньому замовленні.

- Фіксована ціна. На момент реставрації ванни і після, ціна не зростає на очах за вигадані додаткові роботи. Ми вважаємо, це пряме вимагання і не дотримання домовленостей при замовленні.


- Можливість попереднього замовлення. Замовлення на реставрацію ванни Ви можете розмістити через форму онлайн замовлення з сайту, або по телефону, вказавши точну дату і бажаний час.

Порівняльні характеристики властивостей акрилу на ринку України:

  Keramokrill Plaststak / Fiberglass
Загальна оцінка 10 4
Сертифікат ISO 9001 Є Відсутній
Наявність різкого запаху Відсутній Розчинник в матеріалі, різний запах
Глянець/Адгезія 5/4 3/2
Тривалість служби 10-15 років 2-3 роки
Час проведення робіт 2-3 год 2-3 год
Повторна реставрація Можлива Можлива +400 грн. різкі випари розчинника
Стійкість до ударів 5 4
Наявність хімічно-різкого запаху при прийомі ванни         немає взагалі       запах постійно присутній
Схильність до пожовтіння Відсутня Присутня

-Інформація про акрил Keramokrill

 

Фото наших задоволених клієнтів:

 

Реставрація ванн - Задоволенні клієнти

 

РЕСТАВРАЦИЯ ВАНН НИКОЛАЕВ. Пусть Вас не беспокоит слово реставрация, ведь страшнее звучат слова разломать, разобрать, выносить. Только представьте сколько трудностей Вас может ожидать при замене ванны на новую. Об этом редко задумываются, так как это дело обычное, стандартное. Конечно, реставрация ванны звучит как-то не привычно, может даже настораживает, но все не так. Если ванна выглядит очень уж страшно, вся поржавела, а может еще и подгнивать стала, конечно, первая мысль - избавиться от нее. Но можно решить вопрос по-другому, реставрировать. Занимает это совсем немного времени, а результат впечатляющий и никаких трудностей. Все происходит на месте у Вас дома, без демонтажа самой ванны. Да, надо отметить, что поржавевшая ванна не повод выбрасывать, все можно решить и это получится действительно дешевле, чем просто купить новую, так как купить хорошую и недорогую ванну Вам не удастся, а все потому что действительно хорошая ванна будет стоить хорошую сумму.

Реставрация ванн Николаев цена

Реставрация ванн

Цена на реставрацию ванн в Николаеве у нас, очень демократичная. Вы можете убедится в этом прозвонив конкурентам. Вы можете на нашем сайте обратиться к Мастерам, которые действительно помогут Вам определить, какой метод реставрации выбрать, рассказать подробности об уходе за ванной. Кстати, хотим отметить, что, покупая новую ванну, никто из продавцов не рассказывает, как же надо за ней ухаживать. На нашем сайте Вы можете увидеть и прочитать эти нюансы, которые продолжат эксплуатацию ванны. Если Вы решили сделать-таки реставрацию ванны, то нужно правильно выбрать мастера, это очень важный нюанс, если к Вам придет халтурщик, то заплатив деньги, Вы не сможете долго радоваться реставрации и придется снова искать того, кто будет исправлять последствия и снова реставрировать ванну. А это немалый расход, поэтому советуем серьезно отнестись к этому вопросу.

Реставрация ванн Николаев отзывы

Отзывы о нашей компании всегда хорошие потому что мы работаем на репутацию! Даже если Вы уже заказали мастера для реставрации ванны, то Вы можете запросто определить мастера который пришел к Вам, вполне возможно это человек желающий заработать на Вашей некомпетентности. Обратите внимание, как он готовит поверхность ванны до заливки жидким акрилом и готовит он ее вообще. Потому что прийти и залить акрил, дело не хитрое, но поверхность ванны нужно подготовить, потому что результат будет плачевным.

Купить жидкий акрил

Реставрация ванн

Также у нас Вы можете купить жидкий наливной акрил для ванн и отреставрировать ванну самостоятельно. Мы продадим Вам только качественный проверенный временем материал. Также посмотрите на материал, что за акрил, кто производитель, если от ответов такой мастер уклоняется, то он может уклониться от своих обязанностей и данных Вам гарантий. Да, приходится в наше время разбираться в людях, но зато это того стоит. Так, у Вас останется приятное впечатление от работы, удовлетворение от отреставрированной ванны и также, Вы сможете советовать таких специалистов своим друзьям и знакомым.

Реставрация ванн Николаеве и Николаевской области

Поле нашей деятельности покрывает Николаев и всю Николаевскую область. Мы работаем в таких городах области как реставрация ванн: Николаев, Вознесенск, Очаков, Первомайск, Южноукраинск, Баштанка, Новая Одесса, Новый Буг. Мы с радостью приедем в любой уголок области и заделаем свою роботу, а Вы останетесь с новой очень красивой ванной.

Обращайтесь к нам мы сделаем качественно и быстро.

(2016-07-01) Регіональні представництва
Знижка на реставрацію