Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Усі послуги
  3. Наливна Вана

Реставрація чугунних ванн Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ

Як правило зовнішній вигляд чугунної ванної відіграє вирішальну роль в естетичному плані вашої ванної. Коли чугунна ванна пожовкла на її поверхні з’явились ржаві плями і пропав глянець то ніяке закрашування не зможе приховати таку погрішність. Як в народі кажуть , що ложкою дьогтю бочку меду зіпсували. Саме гірше в цій ситуації те , що ванна замурована. Пройшло вже багато часу після ремонту і навіть якщо Ви захочете замінити агрегат то напевно прийдеться розбивати плитку аналога якій Ви вже ніде не знайдете. Деколи , щоб винести стару ванну приходиться розбивати дверну коробку. Сама по собі чугунна ванна дуже важка і викликає масу проблем при демонтажі.

Вихід з даної ситуації є. Це реставрація старої чугунної ванни.

Весь процес проходить у Вас в дома. Не створюючи проблем мешканцям квартири. Немає не приємного запаху , пилюки і всього за якихось дві або три години Ваша ванна стане як нова. Відверто Вам скажу , що дуже часто люди кажуть, що після реставрації ванна виглядає краще ніж нова. Насичений білий колір , не перевершений глянець та блиск це саме те , що Вам потрібно для повної гармонії інтер’єру у ванній кімнаті.

Процес реставрації чугунної ванни складається з декількох етапів.

  1. Зачистка поверхні.
  2. Знежирення.
  3. Видалення знежирюю чого складу.
  4. Просушування поверхні.
  5. Обклейка плитки навколо.
  6. Нанесення вибраного Вами матеріалу.
  7. Стадія висихання та полімеризації.

реставрація чугунної ванни реставрація чугунної ванни реставрація чугунної ванни реставрація чугунної ванни реставрація чугунної ванни

Ми відновлюємо ванни по технології наливна ванна, по всій Україні, використовуючи для цього наливний акрил. Це є спец матеріал який використовується тільки для такої справи. Він є абсолютно безпечним для людей які страждають різного роду алергіями. В технічних характеристиках зазначено, що даним продуктом можна покривати в середині резервуари для питної води і зберігати в них воду , а потім пити. Це говорить про те , що в процесі експлуатації матеріал не виділяє ніяких токсичних речовин.

Також хотілось би задіти аспект ціни чугунної ванни на сьогоднішній день. Як не дивно би це звучало вартість для мене м’яко кажучи трошки дивна , від 8 тисяч гривень до 21 тисячі і при чому, що товщина чугуна в четверть менша ніж в радянських старих ванн. Як на мене людина середнього достатку яка викинула чугунну ванну навряд чи зможе купити її ще раз. Скоріш за все поміняє її на китайську бляшанку яка і трьох років не прослужить.

Якщо Вас зацікавила реставрація ванн в Тернополі, Львові, Хмельницькому, Франківську не зволікайте звертайтесь до нас. Наш досвід та ваше бажання дадуть бажаний результат.

Будь ласка передивіться наші фото звіти і переконайтесь в якості нашої роботи. Ця ванна на фото була в дуже жахливому стані , а ми зробили з неї просто красуню. Замовник був в захваті від побаченого і залишився дуже задоволеним. До речі такий агрегат коштує більше 15-тисяч гривень, а реставрація обійшлась йому в одну тисячу з копійками.

Дотримуйтесь правил догляду за чугунною ванною, і вона Вам прослужить не одне десятиліття.


(2016-04-10) -Ремонт з реставрацією ванн
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію