Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Усі послуги
  3. Де замовити реставрацію ванни

Де замовити реставрацію ванни

Де замовити реставрацію ванни Де замовити реставрацію ванни Де замовити реставрацію ванни
Майстри реставрації

Наші гарантії - це використання справжніх матеріалів від виробника, дотримання технології майстрами і виконання обіцянок. Я вірю, що ми можемо будувати відносини з клієнтами на взаємній повазі та довірі.

 

 

 

+38 098 444 00 98
+38 066 444 00 66
+38 093 444 00 93


Приймаємо замовлення
с 8:00 до 22:00

Працюємо без вихідних!

З усіх питань та цін звертатися за вказаним телефоном.

 

Такий спосіб поновлення ванни, як реставрація рідким акрилом, являє собою унікальний метод повернення первісної привабливості сантехніки. Дозволяє заощадити чимало грошей на покупку нової ванни, він дозволяє швидко і якісно відновити покриття наявного у вас виробу. Професійна реставрація ванн рідким акрилом є однією з найбільш ефективних можливостей повернення глянцевого блиску їх покриттю, а також усунення невеликих сколів, тріщин і пошкоджень. Особливості проведення реставрації сантехніки як підготовка, так і безпосередньо саме проведення реставрації ванни не вимагає серйозних тимчасових і трудових витрат. Немає ніякої необхідності в повному видаленні жовтих плям і розлучень іржі, присутніх на поверхні сантехнічної конструкції. Місця пошкоджень і відколів досить зачистити наждачним папером з метою усунення нерівностей і шорсткостей. Додатково можна використовувати шпаклівку, стандартно застосовується в ремонті і фарбуванні автомобілів. Щоб уникнути будь-яких нерівностей на поверхні оновленої ванни, перед використанням техніки акрилового відновлення виробу потрібно ретельно вимити повністю всю поверхню сантехнічного приладу.

Реставрація ванн проводиться з використанням швидковисихаючого рідкого акрилу. Останній показує найбільший рівень довговічності, практичності і функціональності. Головні плюси рідкого акріла недивлячись на те, що на повну просушку наливної ванни потрібно не менше 3-4 діб, готовий результат проведених відновлювальних робіт здатний вразити навіть самих скептично налаштованих українців.

Якщо шукаєте де замовити реставрацію ванни в Тернополі, Рівному, Іванно-Франківську та інших містах західної України – наші рекомендації та поради.

У чому ж полягають найбільш важливі переваги такого способу відновлення ванни? Бездоганна міцність покриття; тривалий термін служби виробу; значна товщина акрилового шару; низький рівень теплопровідності захисного шару; естетичний зовнішній вигляд оновленої сантехніки; яскравий і насичений відтінок акрилу; відмінна стійкість матеріалу до агресивних хімічних середам. Все ці важливі плюси акрилової реставрації (Навідмінно від ЕМАЛЮВАННЯ ВАНН ДЕШЕВО) сантехнічного обладнання стають головною причиною серйозного призначеного для користувача попиту на дану послугу. Фахівці компанії «Доктор Ванн» пропонують своїм клієнтам можливість швидкого і якісного відновлення ванни на найдоступніших умовах.


(2019-06-05) -Ремонт з реставрацією ванн
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію