Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Київ
  3. Купити Київ

Купити акрил - Київ

Сьогодні, реставрація ванн за допомогою рідкого акрилу "Екстра Лайт" є самим простим і фінансово доступним способом для експрес-реставрації будь акрилової поверхні. Завдяки своїй густої консистенції, акрил легко ліквідує будь-які нерівності, тріщини і сколи і надає ванні ідеально рівну і глянсову поверхню.

Крім швидкого і естетично привабливого результату, після акрилової реставрації, досягається висока антибактеріальна стійкість і в рази продовжується термін служби раніше зношеної ванни. Додатковою перевагою акрилу, є його екологічна безпека і не токсичність. Таким чином, рішення купити акрил в Україні та провести домашню реставрацію є більш, ніж відмінною ідеєю.

В порівнянні з покупкою нової ванни, ціна на рідкий акрил в Україні є більше, ніж не дорогий. Однак, якщо Ви прийняли рішення купити акрил для ванни в Україні, то звертайте увагу тільки на сертифіковані реставраційні матеріали за середньою ціною. Не варто купувати занадто дорогою або занадто дешевий акрил. Ціна на акрил так само залежить від ємності матеріалу.

Купити рідкий акрил Екстра Лайт за недорогою ціною

Де купити акрил? – тільки в спеціалізованих магазинах. Якісний акрил швидко поверне Вашій ванні білосніжний колір і розкішний блиск.

Купити акрил

 

- Дивитися ціни на акрил

 

Для того, щоб ремонт рідким акрилом пройшов вдало і швидко, необхідно особливу увагу приділити вибору якісних реставраційних матеріалів. Одним з найбільш ефективних матеріалів є акрил Екстра Лайт. Такий акрил є нетоксичний, екологічно безпечним, економічним і білосніжним вибором для швидкого і сучасного ремонту

Наша компанія пропонує придбати високоякісний і сертифікований акрил від відомих фірм виробників. Ми є офіційним представником акрилу «Екстра Лайт», з головним офісом в місті Тернопіль, тому саме у нас Ви зможете придбати оригінальний акрил для реставрації за ціною виробника. За допомогою якісного і не дорогого акрилу Ваша ванна отримає ідеальну білизну і відсутність ковзання.

Рідкий акрил «Екстра Лайт» (Extra Light), розроблений спеціально для ремонту і реставрації поверхні ванн методом «наливна ванна» і проводиться з імпортних компонентів «Byk Chemie» (Німеччина), «DOW» і «Du Pont» (США).

В порівнянні з покупкою нової ванни, акрилова реставрація не тільки не вимагає проведення виснажливих монтажних і демонтажних робіт, але і коштує більше, ніж доступно. Саме тому рішення купити рідкий акрил Экстралайт є відмінною і бюджетної ідеєю для експрес-оновлення старої ванни.

 

Реставрація ванн Київ

 

(2017-02-09) Реставрація ванн Київ
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію