Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Усі послуги
  3. Реставрація умивальника

Реставрація умивальника, піддона та джакузі

Акриловий вкладиш Реставрація вани методом Акриловий вкладиш Акриловий вкладиш

Як показує практика сьогодення люди зараз не дуже поспішають прощатися з речами купленими років двадцять назад тому, що ясно розуміють, що таких якісних речей вже не зможуть купити. А якщо і куплять, то заплатити прийдеться кругленьку суму. Тому на додаток до нашої базової послуги по реставрації ванн в домашніх умовах, ми можемо запропонувати Вам дуже корисну послугу "реставрація раковин, піддонів та джакузі рідким акрилом в Україні". Ця послуга буде корисна всім, у кого сантехніка в поганому стані, але з якихось причин, немає можливості (або бажання) замінити її на нову.

 

Реставрація "умивальника"

Полімерний матеріал який використовується для ремонта умивальника акріл "ЕкстраЛайт" - дуже міцний, екологічно безпечний і ударостійкий.

500 - 800 грн.
5 років
24 години

Реставрація піддона та джакузі

УВАГА: Одразу хочеться зазначити ціна реставрації джакузі, душового бокса та піддона обговорюється індивідуально. Вартість формує розмір та складність самої роботи.

уточняйте
5 років
24 години

- Ціни на інші види реставрації.

 

Ми допоможемо Вам зберегти Ваші добротні якісні речі і значно продовжимо їхню експлуатацію.

 

Щоб довго не пояснювати яка виходить раковина після відновлення. Яка вона красива і білосніжна, ми виклали коротку фото сесію, як поетапно емалюють кухонну раковину рідким акрилом. Всі фото клікабельні (це означає, що ви можете клікнути на фотографії мишкою і вона збільшиться), так що сміливо розглядайте процес.

Перед початком відновлення умивальника необхідно перевірити змішувач на справність важливо, щоб він добре тримав воду. В випадку якщо краплі води якимось чином попадуть на ще не застиглий акрил утворяться канавки, які будуть псувати вигляд проведеної роботи. Для безпечності кран краще обмотати в пакет.

Кухонна раковина до реставрації

Фото перше: У такому вигляді раковина була до приходу нашого майстра. Змішувач висушується, і перевіряється на протікання. Даний змішувач був в порядку.

Старий змішувач

На кухонній раковині обов'язково треба замінити старий зливний сифон Кухонна раковина з новим сифоном

Новий змішувач
Новий зливний сифон в кухонній раковині

Перед емалюванням кухонного умивальника рідким акрилом, як ми і писали вище, необхідно демонтувати старий зливний сифон. В даному випадку, зливний сифон був дуже старий, і поставити назад його було б проблематично. На ньому позсихалися всі гумові прокладки. Для того, щоб реставрація була виконана правильно його необхідно замінити на новий.

Ось так виглядає новий зливний сифон, перед заливкою він був демонтований. Під отвір встановлений старий тазик, щоб надлишки рідкого акрилу, під час фарбування, стікали в нього і не бруднили підлогу.

Старий змішувач

Безпосередньо перед заливкою рідким акрилом, кухонна раковина зі всіх сторін обклеюється  малярським скотчем, поруч стоїть кухонна плита, яка теж обклеєна, ну і дверцята прикриті папером, щоб  надлишки рідкого акрилу який стікає не зіпсували меблі. Для того, щоб господарі на автоматизмі, випадково не включили воду до того як акрил висохне в умивальнику, майстри заклеюють малярським скотчем змішувач. Ну власне з цього моменту і починається безпосередньо сама реставрація.

Кухонна раковина відреставрована рідким акрилом

Кухонна раковина відреставрована рідким акрилом

Ну ось власне результат. Стара кухонна раковина перетворилася в білосніжну та нову.

Раковиною відреставрованої рідким акрилом можна користуватися через 16 годин. Тоді можна буде зняти малярський скоч і встановити назад зливний сифон. На жаль фото даної кухонної раковини із зібраним зливним сифоном немає.

Ось власне і все, поверхня виходить рівною і гладкою на дотик. Акрилове покриття, досить міцне і не тріскається під посудом. Так само добре "тримає" удари і падіння каструль і важких предметів (хоча цим краще не зловживати).

Ось на цих фото є ще один приклад нашої роботи. Перед Вами двох секційний чавунний умивальник старого взірця. Замовники вирішили його не викидати, а реставрувати. Вийшло досить не погано, але судити Вам.

Зателефонуйте нам, ми із задоволенням відповімо на всі ваші запитання.

Якщо в повідомленні ви вкажете свій номер телефону, майстер або диспетчер зможе Вам передзвонити і проконсультувати .

НОВИНКА. Тепер стало можливо реставрувати умивальники, душові піддони та джакузі будь яких форм і розмірів. Все проводиться в домашніх умовах без демонтажу. Можливий підбір кольору!

Замовти послугу реставрація ванн Луцьк


(2016-03-10) -Ремонт з реставрацією ванн
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію