Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Корисні статті
  3. Реставрація вдома

Реставрація ванн вдома

Реставрація ванн вдома Реставрація ванн вдома своїми ркуками Реставрація ванн вдома

Реставрація ванни на дому рідким пластиком. Використовуємо свої сили!
Останнім часом, особливо велике поширення серед населення отримала така процедура, як реставрація ванн. Це цілий комплекс специфічних заходів, спрямований на відновлення старої, яка втратила презентабельною вид сантехніки. Існує кілька способів виконання даної операції.

Інструкція по реставрації ванн

Це може бути реставрація, вироблена шляхом нанесення шару рідкого акрилу, або установка в ремонтовану ванну, спеціального акрилового вкладиша (ванна у ванну). Технологія емалювання ванн вже не так актуальна, тому і менш затребувана.

Переваги виконання подібних процедур очевидні. По-перше, це набагато дешевше, ніж придбання нового продукту. По-друге, така ванна особливо надійна і довговічна, тому що вона має міцну металеву або чавунну основу. По-третє, відреставровані ванні володіють шикарним вишуканим виглядом, а також екологічні і мають хороші споживчі характеристики (низька теплопровідність, гарна шумоізоляція і т.п.).

Реставрація ванн в Києві та інших містах України, на дому можлива навіть своїми силами, але при цьому слід чітко дотримуватися весь технологічний процес і пам'ятати про техніку безпеки при проведенні подібних робіт. Для початку потрібно механічна очистка старої ванни від емалі, корозії та інших наростів. Це з легкістю можна виконати за допомогою ел-дрилі зі спеціальними насадками, або ж провести зачистку поверхні наждачним папером. Другим етапом є знежирення і просушка підготовленій поверхні. Ну і, нарешті, можна приступати до головної процедурою. Наливна акрил заливають у ванну по всій поверхні, починаючи з самого верху, стікаючи всередину, він, ідеально повторює всі рельєфи вироби і залишає за собою тільки ідеальний, глянсовий слід. При необхідності рідкий акрил в невеликих кількостях може бути видалений крізь слив. Товщина відновленого шару може досягати 6 мм, при цьому будуть заповнені всі тріщини і відколи. Після просушування акрилу протягом 3-4 діб ванна готова до експлуатації. Дуже важливо при цьому не допускати в процесі просихання попадання в
вироби вологи і пилюки.

Реклама сайту партнера: Ваша ванна стала старою і негарною, пожовтіла від іржі, на поверхні з'явилися тріщини й відколи, а на капітальний ремонт не вистачає грошей і часу. Вихід є! - реставрація ванн з використанням сертифікованих матеріалів.

Якщо ж для відновлення старої ванни ви захочете використовувати акриловий вкладиш, то в такому випадку краще всього звернутися за допомогою до професіоналів. Це обумовлено необхідністю чітко підібрати оптимальний вкладиш і дуже надійно зафіксувати його на виробі.

Ну і, безумовно, варто відзначити наступне: який би спосіб відновлення ви не вибрали, виконавши всі заходи згідно техпроцесу, ви отримаєте винятковий результат і радість від тривалої експлуатації.


(2016-04-14) -Статті
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію