Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Корисні статті
  3. Переваги реставрації на дому

Переваги реставрації ванн на дому

Реставрація ванн вдома Реставрація ванн вдома своїми ркуками Реставрація ванн вдома

Переваги замовлення послуг з реставрації ванн на дому рідким акрилом або рідким ...
Ванна, безумовно, є найбільш важливим і часто використовуваним предметом сантехніки. Тривала експлуатація і механічні дії залишають на поверхні сліди, негативним чином позначаючись як на її зовнішньому вигляді, так і на функціональних характеристиках. Раніше єдиним виходом була заміна вийшла з ладу ванни на нову модель, але сьогодні існують ефективні методи відновлення емалі, які не потребують демонтажу самого обладнання.

Перший метод - це реставрація ванн за допомогою спеціальної епоксидної емалі. Другий спосіб зветься «ванна у ванну», суть його полягає в тому, що в стару ванну встановлюється акриловий вкладиш. Однак найбільш затребуваним на сьогоднішній день є третій метод відновлення емалі, який припускає використання таких інноваційних матеріалів як рідкий акрил і рідкий пластик.

Незважаючи на те, що емалювання ванн за допомогою рідкого акрилу або рідкого пластику не займає багато часу, виконувати її повинні тільки професіонали. Деякі «умільці» наївно вважають, що зможуть відновити поверхню ванни самостійно. На жаль, негативний досвід доводить необхідність присутності фахівців.

Інструкція по реставрації ванн

Крупние спеціалізовані компанії працюють з якісними імпортними матеріалами, які середньостатистичний споживач придбати не в змозі. Шар наливної акрилу або пластику буде захищати поверхню ванни протягом п'ятнадцяти - двадцяти років. А ось аналоги рідкого акрилу, поширювані в роздрібній мережі, не відрізняються подібними якісними характеристиками, тому ніяк не зможуть прослужити довго.

Етапи підготовки поверхні і нанесення емалі проходять з використанням дорогого високотехнологічного обладнання. Крім того, фахівці, що займаються відновленням ванн не один рік, знайомі з усіма тонкощами процесу, тому і дають гарантію на виконану роботу.

Чітка злагоджена робота майстрів дозволяє істотно заощадити час (на проведення всіх етапів відновлення емалі йде не більше трьох годин) і сили власників сантехніки. Сучасний наливний акрил повністю висихає протягом тридцяти шести годин. Так що по закінченні півтори доби оновлена ванна вже готова до експлуатації.

Сьогодні реставрація ванн в Івано-франківську на дому є відмінною альтернативою заміни старої сантехніки. Однак для того, щоб відновлена ванна радувала своїм зовнішнім виглядом і прослужила не один десяток років, реставрацію мають проводити справжні професіонали.

Реклама сайту партнера: Ваша ванна стала старою і негарною, пожовтіла від іржі, на поверхні з'явилися тріщини й відколи, а на капітальний ремонт не вистачає грошей і часу. Вихід є! - реставрація ванн з використанням сертифікованих матеріалів.


(2016-04-14) -Статті
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію