Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Корисні статті
  3. Рідкий пластик

Реставрація ванн рідким пластиком

Реставрація ванн рідким пластиком Реставрація ванн рідким пластиком - найбільш прийнятний варіант Реставрація ванн рідким пластиком

Існує кілька методів реставрації ванн, з них Реставрація ванн рідким пластиком - найбільш прийнятний варіант!

Наливна ванна - основою складу є наливний акрил. Це найпопулярніший, надійний та сучасний спосіб відновлення покриття.
Емалювання ванн увазі нанесення емалево-полімерного складу на поверхню ванни за допомогою кисті або пульверизатора. Існує широкий асортимент кольорових рішень.

При методі «ванна у ванну» в корпус старої ванни вклеюється акриловий вкладиш, товщина якого становить приблизно 6 мм. Матеріал володіє антибактеріальними характеристиками і дозволяє поліпшити термосберегательние властивості - температура води у ванній буде знижуватися в щопівгодини всього на 1 градус.

Рідкий пластик - один з кращих інноваційних матеріалів для реставрації ванн на дому. Його основою є рідкий акрил і керамічним затверджувач, що володіють високою ударопрочностью і зносостійкість. Це найприйнятніший варіант співвідношення «ціна-якість». Реставрація ванн на дому за допомогою використання рідкого пластику дозволяє добитися ідеального ефекту новизни, об'єкт набуває білосніжний глянець, покриття стає антибактеріальним і стійким до хімічних і механічних впливів.

У процесі оновлення сантехніки наливний акрил або рідкий пластик повільно стікає по її стінках, формуючи ідеально рівний шар. Причому для реставрації однієї ванни потрібно всього 3-4 кг подібного складу. А експлуатувати таку ванну можна вже через 36 годин після проведення відновлювальних робіт.

Ремонт обладнання методом «наливна ванна» дозволяє істотно заощадити гроші клієнта, а також без демонтажу нижнього шару кахельної плитки відреставрувати будь-які типи ванн і піддонів. Така ванна не вимагає особливого догляду, чістітсяvanna_516 звичайними нейтральними миючими засобами, не містять абразивні порошки та агресивні кислоти.

Можливий і підбір кольору наливний ванни: рожевий, салатовий, блакитний, білий, фіолетовий, бежевий. Гарантійний термін, що надається фахівцями, складає в середньому 1-2 роки, але насправді акрилова ванна служить як мінімум 15-20 років.

А також читайте: Реставрація ванн в Львові.

Як підготувати ванну до реставрації рідким пластиком?
підготовка ванни до реставрацііакрілом. Кожен елемент домашнього інтер'єру має велике значення для комфортного і якісного проживання всіх членів сім'ї в своєму будинку. Одним з найбільш уразливих і піддаються корозії місць у будинку є ванна кімната. У процесі використання ванна контактує з водою, хімічними засобами, а також постійним вологим повітрям, який спочатку властивий всіх приміщеннях такого характеру. Як правило, після закінчення десяти і більше років, зовнішній вигляд ванни змінюється не в найкращу сторону. Повернути красивий блиск і ідеально рівну поверхню старої сантехніки можна за допомогою спеціальної процедури реставрації. Це досить популярна в сучасний час послуга з облагороджування зовнішнього вигляду старих корпусів ванн.

Своєчасна реставрація ванн припускає собою попередню підготовку поверхні старої сантехнічного обладнання до подальших дій. Як правило, реставрація ванн на дому не займає багато часу, особливо якщо за справу беруться справжні професіонали.

Існує спеціальне умова, яку необхідно виконати перед нанесенням шару пластика. Ванну необхідно підготувати, адже емалювання даної сантехніки повинна проводитися виключно на матовому, сухий і чистої поверхні.

Для зачистки корпусу використовуються спеціальні інструменти, такі як болгарка, обертається коло, наждачний папір і щітка по металу. Це дозволяє остаточно позбутися товстого шару старої емалі, а технологія, що віддалено схожа з методом «ванна у ванну», дозволяє надалі акуратно і якісно залити рідкий акрил. Саме наливний акрил і рідкий пластик вважаються одними з найбільш практичних і міцних матеріалів для облагороджування внутрішньої поверхні ванни.

Кожен фахівець, що займається нанесенням нового рівного шару пластика, знає, що підготовка корпусу ванни повинна закінчитися повним висиханням. Поверхня старої ванни повинна бути шорсткою і не мати глянцевих ділянок, в іншому випадку наливний пластик (акрил) не зможе міцно закріпитися на поверхні ванни (цього не станеться, якщо буде використаний акриловий вкладиш). В ідеалі, ванна повинна бути матовою, сухий, а її корпус повинен містити шорсткості. Це дозволить наливній
матеріалу міцно вбратися, і в підсумку власник сантехніки отримає необхідний блиск і ефектний зовнішній вигляд оновленої ванни.

Враховуючи всі переваги реставрації ванн на дому за допомогою рідкого пластику, фахівці в цій області прийшли до висновку, що даний метод незабаром витіснить з ринку всі інші, так кат він є найменш трудомістким і найбільш прийнятним за ціною.

Реклама сайту партнера: Ваша ванна стала старою і негарною, пожовтіла від іржі, на поверхні з'явилися тріщини й відколи, а на капітальний ремонт не вистачає грошей і часу. Вихід є! - реставрація ванн з використанням сертифікованих матеріалів.


(2016-04-14) -Статті
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію