Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Корисні статті
  3. Види реставрації

Види реставрації ванни

метод реставрації ванни Який метод реставрації ванни вибрати метод реставрації ванни

Вирішивши відреставрувати свою ванну, слід дізнатися, яким чином це краще зробити. Існує кілька видів реставрації.

Розглянемо потроху кожен. Почнемо з емалювання ванни. Хочеться відразу відзначити про самий важливий плюс у цьому способі – це ціна. За такий спосіб реставрації Ви заплатите близько тисячі гривень. Мінус в тому, що багато підготовчих робіт, так само може збентежити різкий запах самої емалі. Гарантія на такий спосіб реставрації ванни буде три роки. Є ще вид – акриловий вкладиш. Це досить зручний спосіб реставрації. Але ціна набагато дорожче і є свої недоліки та складності. Приміром, щоб покласти такий акриловий вкладиш, потрібно добре виміряти всі отвори на злив води, щоб вони при вкладці зійшлися. Ванна покривається спеціальною піною, яка скріплює ванну і такий вкладиш.

Гарантія, знову-таки буде три роки, саме такий термін експлуатації піни, після визначеного терміну, така піна стає порошком, а тому ущелину, яка утворилася, потрапляє вода і починається гниття. Ми підійшли до ще одного виду реставрації, мабуть, найвигіднішого способу реставрації-наливна ванна. Щоб підготувати ванну до заливання потрібно зачистити з допомогою болгарки, потім наждачним папером, ну і інше, одним словом провести всі процедури зачищення, після цього заливається акрил. Ціна набагато дешевше, ніж акриловий вкладиш, ванна прослужить Вам дуже довго, мабуть, нова ванна стільки не прослужить, а саме – до двадцяти років. Найприємніше, що робота триватиме приблизно три години, погодьтеся, що якщо порівнювати з покупкою нової, це дуже швидко! Відреставрованою ванною Ви зможете користуватися вже через дві доби. Звертаємо Вашу увагу на те, що є багато шахраїв, які беруться робити реставрацію, не вміючи це робити зовсім або ж обманюють на кількості фарби.

Зверніть увагу на всі перераховані процедури перед заливкою, так як деякі аферисти можуть з балончика зафарбувати й піти, забувши, як Вас звати. Ну і ще з приводу користування такою ванною: адже в кожному будинку є засіб, щоб мити посуд, так ось цим засобом і слід користуватися, щоб помити ванну. Якщо Ви вирішили зв'язатися з нашою фірмою, то хочемо відразу Вам сказати, яка інформація про вашу ванну мені потрібна: щоб дізнатися, скільки брати фарби, нам потрібно знати довжину Вашої ванни, наступне – це те, що майстрові перед реставрацією потрібно буде зачистити всю попередню фарбу, тому потрібно знати реставрував, фарбував її ще хтось і як давно і ще, наскільки вмонтована Ваша ванна, є доступ до сифонів чи ні, не потрібно розбивати плитку чи потрібно. Реставрація ванн Тернопіль Звертайтеся до нашої компанії!


(2016-04-13) -Статті
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію