Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Реставрація ванн Івано-Франківськ
  3. Реставрація джакузі

Реставрація джакузі Івано-Франківськ

Сьогодні, професійна реставрація джакузі є відмінним вибором для комплексного оновлення будь-якої акрилової поверхні. Завдяки спеціалізованим ремонтним матеріалами тепер легко можна не тільки повернути ванні білосніжний колір, але і ліквідувати сколи та тріщини.

 

Реставрація джакузі Іванно-Франківськ

Додатковою перевагою реставрації джакузі є поліпшення експлуатаційних характеристик самої ванни. Після ремонту методом наливна ванна поліпшуються показники теплопровідності, досягається стійкість до механічних пошкоджень і ударів, а так само подвоюється стійкість до утворення корозії. Додатковим плюсом акрилової реставрації джакузі є її доступна цінова політика. У порівнянні з покупкою нової ванни, реставрація акрилом коштує не дорого.

Одним з кращих матеріалів для ремонту джакузі та акрилових ванн є німецький акрил Екстра Лайт. Завдяки своїй консистенції густоті, реставраційний матеріал рівномірно і без просвітів лягати на раніше знежирену поверхню, вирівнює всі нерівності і усуває тріщини. В процесі реставрації ванни немає неприємного запаху, тому такий ремонт підійде навіть для оновлення ванної в готельних комплексах або дитячих садках. Крім того, реставраційний процес займає всього кілька годин, що є особливо важливим для представників ринку ріелторських послуг.

Для того, щоб джакузі виглядала як нова тепер не потрібно витрачати багато коштів на купівлю нової ванни. З появою новітніх реставраційних матеріалів досягти ідеально білого кольору можна за кілька годин.

Після завершення роботи  майстер нашої компанії в обов’язковому порядку видасть Вам на руки гарантійний талон завірений мокрою печаткою і товарний чек з вартістю проведених робіт. Все згідно закону в Україні.

 

 

До чого платити більше? Вибирайте реставрацію джакузі високоякісним наливним акрилом сьогодні і насолоджуйтеся відмінним результатом вже завтра.

----------------------------

Майстри реставрації

Являємося офіційним дилером по Україні новітнього акрилу "Extra Light" - читати більше про новий акрил.

Ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів.

Наші гарантії - це використання справжніх матеріалів від виробника, дотримання технології майстрами і виконання обіцянок. Я вірю, що ми можемо будувати відносини з клієнтами на взаємній повазі та довірі.

Наш девіз - "ШВИДКО, ЯКІСНО, НАДІЙНО"

 
Телефони:

  (0352)42-61-53
  +38 098 444 00 98
  +38 066 444 00 66
  +38 093 444 00 93

Робочий час:
Приймаєм замовлення
з 8:00 до 22:00

Працюєм без вихідних!

По всім питанням щодо цін звертатись за вказаними номерами телефонів.

 


(2016-12-11) Івано-Франківськ
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію