Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

 1. Реставрація ванн
 2. Реставрація ванн Івано-Франківськ
 3. Реставрація акрилових ванн

Реставрація акрилових ванн Івано-Франківськ

Реставрація акрилових ванн методом «Наливна Ванна» - це справжня знахідка для кожного, хто хоче насолодитися чистою і блискучою ванній по абсолютно доступній ціні. Одним з найбільш високоякісних ремонтних матеріалів для реставрації ванни в Іванно-франківську  є німецька емаль Екстра Лайт

 

Реставрація ванн Іванно-Франківськ

Основними перевагами реставрації акрилом є:

 • Доступна цінова політика і зручна розфасовка в залежності від розмірів ванни;
 • Ідеально рівна і глянсова поверхня;
 • Сліпуча білизна після реставрації;
 • Міцність і ударостійкість;
 • Стійкість до механічних пошкоджень і розвитку корозії;
 • Поліпшені показники теплопровідності;
 • Антибактеріальний захист акрилових ванн;
 • Висихання матеріалу до 48 годин;
 • Відсутність неприємного запаху під час ремонту;
 • Екологічна безпека;
 • Тривалий термін служби

Згідно з дослідженнями, реставрація акрилових ванн візуально нічим не поступається лише купленій ванні, але і є більш довговічною у використанні. Рідкий акрил рівним шаром лягає на поверхню раніше зношеної ванни, що робить стінки більш міцними і стійкими до перепадів температури і фактичному зносу. Таким чином, реставрація акрилових ванн є справжньою знахідкою для кожного, хто хоче насолодитися всіма перевагами білосніжною ванни за недорогою ціною. Для того, щоб реставрація ванни пройшла швидко і якісно його проведення слід замовляти тільки у професіоналів. Фахівці компанії «Професійна реставрація ванн» знають, як повернути  акриловій ванні колишню привабливість всього за кілька годин.

Після завершення роботи майстер нашої компанії в обов’язковому порядку видасть Вам на руки гарантійний талон завірений мокрою печаткою і товарний чек з вартістю проведених робіт. Все згідно закону в Україні.

 

 

Акрилові ванни можуть бути не тільки різноманітної форми, але й кольору. Окрім класичного білого, акрилова ванна може бути червоного, синього, чорного або рожевого кольору.

 

Реставрація акрилових і чавунних ванн:

Знайти оригінальний реставраційний матеріал з гарантією якості від німецького виробника «Екстра Лайт» Ви зможете в спеціалізованому Інтернет магазині «Професійна реставрація ван». Завдяки новим і оригінальним ремонтним матеріалами, а так само високої кваліфікації майстра реставрація ванн і джакузі акрилом не займе багато часу і сил, а кінцевий результат вразить своєю бездоганністю.

(2016-12-11) Івано-Франківськ
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію