Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Реставрація ванн Івано-Франківськ
  3. Замовити реставрацію ванн

Замовити реставрацію ванн в Івано-Франківську

Реставрація ванн – це складний процес, основним завданням якого є фактичне оновлення раніше зношеної ванни. На жаль, з часом ванна втрачає свою колишню привабливість і технічні характеристики. Для того, щоб помітно заощадити бюджет сім'ї і отримати білосніжну ванну, експерти рекомендують скористатися спеціальним рідким акрилом.

 

Замовити реставрацію ванн в Івано-Франківську

Одним з найпопулярніших реставраційних матеріалів є рідкий акрил від німецького виробника Екстра Лайт. Завдяки своїй консистенції густої ремонтний матеріал заповнює рівним шаром будь-яку акрилову поверхню без просвітів і неприємного запаху. Завдяки швидкому засихання і високою антибактеріальною захисту, після реставрації ванна готова до використання вже через кілька годин. Крім того, після проведення реставраційного процесу, ванна знаходить сліпуче глянсову поверхню і білосніжний колір.

 

Івано-Франківськ – замовити реставрацію

Реставрація ванн та джакузі методом «Наливна ванна», в місті Івано-Франківськ, підходить для акрилових, металевих, чавунних, фаянсових та керамічних ванн будь-якої конфігурації. Ряд переваг і відмінні експлуатаційні характеристики оновленої ванни, роблять акрилову реставрацію ванн незамінною, попит на який з кожним роком тільки зростає. Для того, щоб реставраційний процес пройшов швидко і ефективно його проведення слід довіряти тільки професіоналам.

Після завершення роботи майстер нашої компанії в обов’язковому порядку видасть Вам на руки гарантійний талон завірений мокрою печаткою і товарний чек з вартістю проведених робіт. Все згідно закону в Україні.

 

 

Замовити реставрацію методом «наливна ванна» Ви можете, звернувшись до менеджерів нашої компанії. Ми працюємо, як на території Івано-Франківська так і по всій області.

 

Компанія «Професійна реставрація ванн» - це професійний ремонт ванн і тільки доступні ціни.

 

Реставрація акрилових і чавунних ванн:

Знайти оригінальний реставраційний матеріал з гарантією якості від німецького виробника «Екстра Лайт» Ви зможете в спеціалізованому Інтернет магазині «Професійна реставрація ван». Завдяки новим і оригінальним ремонтним матеріалами, а так само високої кваліфікації майстра реставрація ванн акрилом не займе багато часу і сил, а кінцевий результат вразить своєю бездоганністю.

(2016-12-11) Івано-Франківськ
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію