Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Реставрація ванн Львів
  3. Реставрація акрилових ванн Львів

Реставрація акрилових ванн Львів та область

Сьогодні ремонт-реставрація ван за допомогою оригінального та якісного рідкого акрилу є відмінною альтернативою купівлі нової ванни. Завдяки відмінним властивостям матеріалу, після реставрації наливним методом досягається не тільки 3D White ефект з глянцевим блиском, але й подовжуються технічні характеристики старої ванни.

 

Реставрація ванн Львів

Після такого ремонту досягається високий рівень антибактеріального захисту, покращуються показники теплопровідності, ударостійкості та загальної міцності акрилової ванни. Крім того, процес акрилової реставрації є екологічно безпечним та нетоксичним, тому його нерідко обирають для оновлення старої ванни в готельних комплексах, пансіонатах та дитячих оздоровчих закладах.

 

Візуально, відреставрована акрилова ванна нічим не відрізняється від щойно купленої, а процес реставрації коштує більш, ніж не дорого. Саме тому, попит на такий інноваційний метод швидкого оновлення ванни з кожним роком тільки зростає.

 

Для того, щоб реставрація була довговічним та ефективним способом для комплексного оновлення акрилової поверхні необхідно обирати тільки високоякісні та сертифіковані акрилові матеріали. Вдалим вибором стане акрил Екстралайт, який гармонійно поєднує в собі відмінні експлуатаційні характеристики та доступну ціну. Замовляйте ремонт та реставрацію акрилових ван у Львові та області та насолоджуйтесь перевагами якісної та білосніжної ванни.

(2017-01-02) Львів
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію