Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Івано-Франківськ
  3. Реставрація Калуш

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В КАЛУШІ ТА РАЙОНІ.

Доброго дня чи вечора шановні мешканці Калушу та Калуського району.

Мене звати Сергій я являюсь комерційним директором компанії «РЕСТАВРАТОР» яка являється професійним виконавцем у сфері реставрації старих ванн в домашніх умовах. На території міста Калуш працюємо вже більше десяти років.

 

Послуга рестарврації ванн в Іванно-Франківському районні Реставрація ванн
Телефони:
  +38 098 444 00 98
  +38 066 444 00 66
  +38 093 444 00 93
Робочий час:
Приймаєм замовлення
з 8:00 до 22:00

Працюєм без вихідних!

По всім питанням щодо цін звертатись за вказаними номерами телефонів.

 

Коли потрібна реставрація ванни?

В процесі експлуатації будь яка ванна потерпає від низки факторів які суттєво скорочують термін служби і псують весь зовнішній вигляд. Основні фактори це: жорстка водопровідна вода, кислотні миючі засоби, різного роду механічні пошкодження, іржа та вапняний наліт. Все це призводить до жахливого вигляду головного атрибуту ванної кімнати. І хай навіть навкруги будуть золоті стіни це не зможе приховати цієї проблеми. От тут Вам і знадобиться реставрація ванни.

 

реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації

 

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН КАЛУШ.

 

Як проходить реставрація?

Відновлення та емалювання старого агрегату відбувається у Вас в дома. Немає необхідності проводити демонтаж  максимум, що потрібно буде зробити це демонтувати зливну систему ( злив з переливом), але є випадки коли цього можна уникнути. Фізична частина роботи займає до двух годин і складається з наступних етапів: механічна обробка поверхні, знежирення, просушування, захисна обклейка по периметру ( для того, щоб не вимазати плитку), нанесення вибраного вами матеріалу. Наступний крок це висихання. Це хімічний процес який триває 16 годин. І того на все, про все потрібно 20 годин. Подумайте скільки часу, нервів та зусиль знадобилося би Вам, щоб замінити старий агрегат на новий?

 

Які бувають види відновлення старої ванни?

Наливна ванна рідким арилом. Рідкий акрил безперечно є, був, та буде найкращим видом відновлення старих ванн в домашніх умовах. За рахунок великої кількості матеріалу товщина покриття на дні 4-6 міліметрів. Ми використовуємо  матеріал європейської якості німецького виробництва акрил ЕКСТРА-ЛАЙТ. Він екологічно безпечний !

Емалювання ванн – то є дідівський метод відновлення, його ще називають акриловка. В основі епоксидна емаль. Рекомендується більше в цілях продажу, здачі квартири. Термін експлуатації максимум 2 роки.

 

Якою буде ціна реставрації ванни?

Ціна реставрації ванни буде значно дешевше купівлі нової, а ще якщо враховувати вартість монтажу та демонтажу то взагалі….. Вартість чавунної ванни буде на сьогодні більше 8 тисяч гривень в цьому можна переконатись зайшовши в епіцентр в Калуші. На даний момент ціна залежить від курсових коливань! Уточнюйте в телефонному режимі.

 

Які види ванн піддаються реставрації?

Ремонт  чавунних, металевих, акрилових ванн сьогодні цілком та повністю можлива.

Шановний читачу якщо Ви проживаєте в місті Калуш і є потреба у ремонті старої ванни звертайтесь до нас і ми все зробимо. Замовляйте майстра в нас. На сайті можете прочитати відгуки наших вдячних клієнтів, а також переглянути відео фільм про нашу роботу.

 

(2017-01-21) Реставрація ванн Івано-Франківськ
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію