Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Івано-Франківськ
  3. Реставрація Бурштин

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В БУРШТИНІ ТА РАЙОНІ.

З часом будь який елемент ванної  кімнати втрачає свій зовнішній вигляд не винятком є ванна. Жорстка водопровідна вода, не правильні засоби догляду, механічні пошкодження тай ще багато іншого псують зовнішній вигляд  сантехнічного обладнання. Кожен господар десь в душі хоче замінити стару ванну, але розуміючи усю складність та дорогу ціну даного процесу цю ідею приходиться відкласти кудись подалі.

 

Послуга рестарврації ванн в Іванно-Франківському районні Реставрація ванн
Телефони:
  +38 098 444 00 98
  +38 066 444 00 66
  +38 093 444 00 93
Робочий час:
Приймаєм замовлення
з 8:00 до 22:00

Працюєм без вихідних!

По всім питанням щодо цін звертатись за вказаними номерами телефонів.

Ми пропонуємо Вам швидке, надійне та якісне вирішення цієї проблеми !

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН БУРШТИН

Реставрація ванн в домашніх умовах в Бурштині  це те, що Вам потрібно ! Технологія, наливна ванна, рідким акрилом практикується вже давно. Вперше цей метод відновлення старих ванн з’явився ще на початку 2000-х років та досить добре себе зарекомендував. З кожним роком матеріал який використовується для емалювання ванни впевнено вдосконалювався, покращувався зовнішній вигляд, зменшувався термін висихання, зник не приємний запах, збільшилась міцність. Так завдяки сучасним технологіям та прогресу був створений рідкий акрил ЕКСТРА-ЛАЙТ. Без перебільшень це найкращий матеріал сьогодення, використання якого гарантує високу степінь надійності та довготривалий термін служби.

 

реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації

Ціна відновлення старої ванни в домашніх умовах буде в рази меншою ніж покупка нового агрегату. Вартість нової чавунної ( чугунної)  ванни від 8000 тисяч до 21000 тисячі гривень це залежить від якості, розміру та виробника, металевої ( або стальної чи бляшаної) від 1800 тис грн до 6000, акрилової до 7000 тисяч, але ще потрібно враховувати супутній ремонт, а це демонтаж старого агрегату, зняття сантехнічної обв’язки ( злив, перелив), розбиття обмурування навколо ( якщо воно є), аж потім встановлення нової ванни. Це все підходить для людини яка планує робити капітальний ремонт и то не завжди. Тому краще замовляйте реставрацію ванни в домашніх умовах по технології наливна ванна, рідким акрилом. Рідкий акрил забезпечити ванній ванні дивовижний первозданний вигляд, чітко повторить контур і ваша ванна засяє як нова. Можливе відновлення чавунної, металевої та  акрилової ванни. Підготуватись до таких ремонтних робіт дуже просто. Зателефонуй те нам, визначте дату та годину проведення ремонту, виконайте всі підготовчі роботи про які Вас поінформує наш оператор і все. Якщо Ви вагаєтесь реставрувати ванну чи ні, то можете почитати відгуки  наших замовників на нашому сайті, а також переглянути відео про ремонт ванни. Наша компанія проводить реставрацію ванн не тільки в Бурштині, але і по всьому Бурштинському районі. Замовляйте послугу реставрація ванни Бурштин в нас і будете задоволені нашою роботою.  Доречі на проведені роботи надаємо гарантію терміном на 5 років !

 

- Реставрація Івано-Франківськ
(2017-01-21) Реставрація ванн Івано-Франківськ
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію