Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Івано-Франківськ
  3. Реставрація Болехів

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН БОЛЕХОВІ ТА РАЙОНІ.

На сьогоднішній день послуга реставрації старих ванн в домашніх умовах дедалі  стає все більш популярнішою в Болехові. Ванни які були колись новими з часом постаріли і втратили свій первозданний зовнішній вигляд. І який би ремонт не був зроблений у ванній кімнаті це ніяк не зможе приховати цю проблему. Не один ґазда хотів би замінити стару ванну на нову, але розуміючи всі майбутні проблеми ця ідея гальмується і відкладається на потім.

Послуга рестарврації ванн в Іванно-Франківському районні Реставрація ванн
Телефони:
  +38 098 444 00 98
  +38 066 444 00 66
  +38 093 444 00 93
Робочий час:
Приймаєм замовлення
з 8:00 до 22:00

Працюєм без вихідних!

По всім питанням щодо цін звертатись за вказаними номерами телефонів.

 

Компанія «РЕСТАВРАТОР» якраз і займається вирішенням таких проблем. Реставрація та відновлення старих ванн в домашніх умовах по технології наливна ванна рідким акрилом  це наш профіль, ми займаємось цим вже більше 10 років в Болехові та усьому Болехівському районі. На цьому сайті Ви знайдете вичерпну відповідь, що таке реставрація ванни, як відбувається процес також також можна глянути відео та фото и прочитати відгуки наших задоволених клієнтів.

 

реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН БОЛЕХІВ.

 

Які є матеріали для відновлення ванн?

Незмінним лідером вже не перше десятиліття в цьому плані є рідкий акрил. Ми використовуємо наливний акрил ЕКСТРА-ЛАЙТ це найкращий матеріал для відновлення ванн в домашніх умовах.

 

Якою буде ціна реставрувати ванну?

Ціна формується від розміру, виду відновлення, стану агрегату. Не останню роль в ціноутворенні відіграє курс долара тому остаточну ціну уточнюйте в оператора по телефону.

 

Які види відновлення Ви виконуєте?

Всі які є зараз на ринку реставрації ванн а саме: наливна ванна рідким акрилом, емалювання ванн, акриловий вкладиш, покраска, акріловка.

 

Чи даєте Ви гарантію на проведені роботи і скільки?

Так, надаємо в обов’язковому порядку. Наприклад на наливну ванну гарантія п’ять років, а не емалювання один рік. Гарантія в має вигляд договору який завіряється печаткою підприємця, також по завершенню замовнику видається чек на проведені роботи. Одним словом все по закону.

 

Чи можливий виїзд в район і чи потрібно доплачувати за дорогу?

В якому коточку Болехова чи Болехівського району Ви би не знаходились за дорогу доплачувати не потрібно, все включено.

 

Шановний читачу, якщо у Вас ще залишились якісь запитання телефонуйте і наші ввічливі менеджери безкоштовно Вас проконсультують і підберуть самий той вид відновлення який Вам потрібно. Замовляйте послугу Реставрація ванн Болехів у нас і Ви не пожалкуєте про свій вибір.

(2017-01-21) Реставрація ванн Івано-Франківськ
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію