Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Івано-Франківськ
  3. Реставрація Коломия

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В КОЛОМИЇ ТА РАЙОНІ.

 

Напевно, багатьом з нас, неодноразово доводилося бачити оголошення на тему, Реставрація ванн і емалювання ванн. Звичайно, в цей момент, ви пригадали, свою домашню стару ванну і її зовнішній вигляд. Ймовірно, вам стало цікаво, як виглядає відреставрована ванна?
Ефективність відновнювальних заходів, на пряму залежить від професійних навичок фахівця і дотримання ним технології нанесення покриття. Якщо майстер має необхідний досвід, дотримується технологічних тонкощів, якість відновленої ванни буде відмінна!
Так само виникає справедливе запитання: скільки відреставрована поверхня буде служити і як добре ванна виглядає після ремонту емаллю або акрилом? У деяких випадках, покриття тримається 5-8 років: у виняткових до 10 !!!!! років.

Послуга рестарврації ванн в Іванно-Франківському районні Реставрація ванн

 

Перш ніж почати реставрацію ванни, необхідно реально оцінити стан і зовнішній вигляд ванни. Якщо покриття стало як наждачний папір, з'явилися відколи й корозія, колір далеко не зовсім білий, а брудний, то цій ванні можна дати друге життя, виправивши всі дефекти. Звернемо увагу на матеріальну сторону питання. Нова чавунна ванна в магазині коштує 8 500 грн і вище, реставрація ванни рідким акрилом або емалювання ванни, від 1200до 1600 грн. Як бачите, відновлення чавунної, металевої або акрилової ванни, є менш витратним, а ніж придбання нової: адже для - цього потрібен всього один комплект емалі вартістю близько 1200 грн. Робота фахівця при відновлення зношеної ванни і монтажі нової, по вартості приблизно порівнянні, а якщо врахувати виробництво монтажних робіт, установку нової ванни і супутні цьому ремонтні заходи, то вартість робіт по заміні обійдеться набагато дорожче, даний захід призведе до додаткових фінансових витрат. Її треба спочатку придбати і доставити, потім демонтувати стару ванну, що обов'язково призведе до заміни кахлю, водопроводу і іншим додатковим витратам. В цій статті Я коротко постараюсь дати відповідь на запитання які задають мені наші клієнти з Коломиї.

 

Яка ціна реставрації строї ванни?

Ціна відновлення залежить від наступних чинників. Вид реставрації емалювання чи наливна ванна, розмір, стан, а самий основний фактор це курс долара)))). Так що остаточнуРеставрація ванн в Коломиї і районі це наш профіль.

 

Телефони:
  +38 098 444 00 98
  +38 066 444 00 66
  +38 093 444 00 93
Робочий час:
Приймаєм замовлення
з 8:00 до 22:00

Працюєм без вихідних!

По всім питанням щодо цін звертатись за вказаними номерами телефонів.

 

реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації

 

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН КОЛОМИЯ:

 

Які види відновлення Ви робите і які види старих ванн реставруєте?

Виконуємо любі види відновлення які є на сьогоднішній день. Акриловий вкладиш, наливна ванна, покраска та емалювання ванн.

 

Чи використовуєте Ви рідкий арил для відновлення ванн і який саме?

При роботі ми використовуємо рідкий акрил ЕКСТРА-ЛАЙТ на сьогоднішній день це найкращий наливний акрил який є, якби був би кращий то ми би працювали ним.

 

Реставрація ванни можлива тільки в місті Коломия чи є виїзд в район?

Реставрація ванн в Коломиї і районі це наш профіль в якому куточку Коломийського району Ви би не знаходилися ми знайдемо Вас )))) і від реставруємо Вашу ванну))).

 

До речі на нашому сайті Ви можете побачити відгуки про нашу роботу, а також подивитись відео і фото наших робіт.

 

(2017-01-21) Реставрація ванн Івано-Франківськ
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію