Працюємо на території всієї Україні
Професійна реставрація ваннвул.Руська 8, м.Тернопіль, Україна+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокріл

  1. Реставрація ванн
  2. Корисні статті
  3. Методи реставрації

Який метод реставрації ванни вибрати?

метод реставрації ванни Який метод реставрації ванни вибрати метод реставрації ванни

Емалювання ванни, акриловий вкладиш, наливна ванна - що вибрати?
Тема - реставрація ванн, є однією з найбільш актуальних і наболілих, що виникають реставрація ванни при ремонтах в наших квартирах. Кожному з нас хочеться розслабитися і прийняти освіжаючий душ або трав'яну ванну. Але як це зробити, якщо ваша ванна стала жовтіти від часу. Чи можна скористатися рідким акрилом при її реставрації? Або краще скористатися іншими варіантами реставрації? Рано чи пізно доведеться вирішувати цю проблему.

У процесі вирішення питання по вибору матеріалу для реставрації ванни в даний час можна зіткнутися з безліччю варіантів, які зможуть зробити оновлення сантехнічного обладнання досить простим і дешевим. Емалювання фарбою, акриловий вкладиш, наливна ванна - ось шляхи до вирішення всіх ваших проблем.

Історія виникнення такого чудового матеріалу як акрил, сягає своїм корінням у минуле століття 20. Акрил був винайдений в Німеччині на рубежі 20-30х років. Новий тоді полімерний матеріал, створений на основі поліметилметакрилату, почали виробляти, користуючись методом екструзії або лиття в листовій формі.

На даний момент існує кілька видів акрилу - це і оргскло, і поліметилметакрилат, і плексиглас та ін. Відрізняються ці варіанти один від одного тільки різницею ціни, довговічності і, звичайно, областю застосування. У реставрації ванн, як правило, застосовується рідкий або, як його ще називають, наливний акрил.

Как було згадано раніше, його можна отримати, використовуючи метод екструзії. Це означає, що окремі шари повинні наноситися дуже тонко, приблизно по 0,2 мм. Варто зауважити, що навіть мала кількість 100% акрилу у складі будь-якого використовуваного для реставрації ванн матеріалу, дає дуже стійкі результати. Навіть всього декількох відсотків цілком достатньо, що б ваша ванна могла прослужити вам ще кілька десятків років.

У процесі реставрації ванни можна використовувати метод емалювання сантехнічного обладнання. В виді реставрації на заздалегідь підготовлену поверхню наноситься спеціальна емаль пензликом в середньому у два шари. Однак при використанні даного способу, вам доведеться кожні 2-5 років все починати заново. Таким способом можна скористатися, якщо ви є, наприклад, жителем знімною або комунальної квартири.

Непоганим способом продовження експлуатаційного терміну вашої ванни може стати «ванна у ванну». При використанні даного методу в вашу сантехніку поміщають особливий вкладиш, як правило, товщиною в 6мм. Але слід зазначити, що спочатку в обов'язковому порядку повинна здійснюватися відбиття нижнього ряду кахлю. Такий спосіб вважається досить дорогим, але не дуже трудомістким. Таким чином, вам слід оцінити свої можливості і бажаний кінцевий результат, а потім визначитися, який з методів реставрації ванн вам підходить найбільше.


(2016-04-13) -Статті
реставрована ванна ванна після реставрації ванна до і після реставрації
Найбільш популярні регіони:
Реставрація ванн Луцьк Реставрація ванн Рівне Реставрація ванн Івано-Франківськ Реставрація ванн Чернівці
Знижка на реставрацію