Профессиональная реставрация ваннул.Руська 8, м.Тернополь, Украина+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Финнакрил

 1. Реставрация ванн
 2. Ремонт ванн
 3. Ванна в ванну

Ванна в ванну

На відмінну від реставрації наливним методом за допомогою Пластол (Plastall), Стакрил (Stacril) та Екстра Лайт (Extra Light) такий процес реставрації не передбачає очікування засихання реставраційного матеріалу. Вже після встановлення ванна виглядає, як нова, є готовою до використання та коштує не дорого.

Особливості реставрації Ремонт ванн Ремонт ванн Ремонт ванн якісна реставрація ванн

Замовити встановлення «Ванна в ванну»

Технологія «Ванна в Ванну»  - це сучасне рішення для швидкої реставрації старої та пожовклої ванни. Процес реставрації даним методом передбачає створення нового акрилового вкладишу, який потім вставляється в середину старої ванни. Таким чином, досягти естетично привабливого зовнішнього вигляду та повернути старій ванні вже втрачені технологічні можливості стало легко та фінансово доступно. У порівнянні з купівлею нової ванни, ремонт ванни за допомогою «акрилового двійника» є більш ніж фінансово доступним рішенням.

 

Ванна в ванну ціна

Замовити якісну та недорогу реставрацію методом «ванна в ванну» - це просто з компанією «Професійна реставрація ванн». Перед початком реставраційного процесу ми ретельно проводимо заміри Вашої старої ванни, після чого розпочинаємо виготовлення нового акрилового вкладишу з кращих акрилових матеріалів. Монтаж акрилового вкладишу відбувається за допомогою спеціалізованої клейкої піни, яка ліквідує всі зайві отвори та тріщини та щільно прилягає до основної ванни.

Наші ціни - дивитись

1

Реставрація ванни методом "Наливна ванна"

Ефект нової ванни. Станом на 2016 рік - це найкращий тип реставрації.  На відновлення однієї ванни йде достатня кількість матеріалу щоб забезпечити товщину покриття до 5 мм.

1400-1600грн.
5 років
16-48 годин
Більш детальніше
2

Реставрація ванни методом "Емалювання"

Емалювання ванни це практичний і недорогий спосіб реставрації покриття.

Вашій ванні можна надати будь-який колір.

800-1200грн.
1 рік
36 годин
Більш детальніше
3

Реставрація ванни методом "Акрилового вкладиша"

Полімерний матеріал який використовується для ванни вкладиша акріл - дуже міцний, екологічно безпечний і ударостійкий.

Уточнюйте
5 років
24 години
Більш детальніше
4

Реставрація умивальника, піддона та джакузі

Новинка. Тепер стало можливо реставрувати умивальники, душові піддони та джакузі будь яких форм і розмірів. Ціна реставрації джакузі, душового бокса та піддона обговорюється індивідуально.

500 -800 грн.
5 років
24 години
Більш детальніше
5

Ремкомплекти для заробки сколів та тріщин ванн:

Ремкоплект для акрилових ванн ремкоплект для чавунних ванн

250-300грн.
5 років
16-48 годин
Більш детальніше
6

Послуга колорування наливного акрилу:

Для зміни кольору наливного акрилу у нас можна додатково замовити різнокольорові барвники. При бажанні Ви можете змінити колір своєї ванни на будь-який віддтінок таких кольорів як: синій, зелений, червоний, жовтий.

150грн.
--

--

 

УВАГА! Будьте обережні... Відео де показана халтура і реальна реставрація:

 

Наша команда:
Директор центру реставрації Менеджер Технолог Майстер реставрації
Відгуки про нас:
Михайло
Михайло (Тернопіль)

Сьогодні провели оновлення нашої старенької ванни рідким акрилом. Результат дуже сподобався. Ванна виглядає, як щойно з магазину. Обрали акрил Екстра Лайт. Дуже задоволені. Матеріал швидко та рівномірно розповсюдився по поверхні без бульбашок та ліквідував всі подряпини. Вже через день ми купалися в новій ванні. По коштах вийшло дуже дешево, а візуально зовсім не різниться від нової ванни. Купували все в компанії Професійна реставрація ванн. Дякую за гарні консультації та оперативність. Рекомендую.

Марина
Марина (Хмельницький)

Дякуємо за чудовий ремонт ванни рідким акрилом. Замовляли в компанії Професійна реставрація ванн. Хлопці порадили акрил Екстра Лайт та швидко проведи реставрацію. Не було жодного запаху, акрил швидко оновив нашу стару ванну і тепер вона виглядає, як нова. Дякую за якісну роботу та не дорогі ціни.

Тарсас
Тарас (Івано-Франківськ)

Замовив реставрацію ванни з цього сайту. Хлопці працюють серйозно мають місцевого майстра в Франківську. Роботу зробив добре , не поспішаючи та акуратно. Я задоволений. Дякую.

Соломія
Соломія Юріївна (Тернопіль)

Моїй ванній 25 років. Ми з чоловіком квартиру з нею отримували. Час зробив свою справу тай напевно я трохи допомогла бо мила ванну не тим чим можна. Замовила реставрацію ванни рідким акрилом. Приїхали зробили,поки що претензій не маю. Гарантію дали п'ять років хочеться вірити, що прослужить.

» Читати усі відгуки

Залиши свій відгук:

 

-

Коли замовляти реставрацію?

Замовити або викликати майстра для виконання робіт Ви можете в будь-який зручний для вас час за 1-2 дні до призначеної дати.

- Читати більше


Як відбувається реставрація?

На наступний день, після того, як ви звернулися в компанію, в призначений час до вас приходить майстер, і починає проводити підготовчі роботи. Робота проводиться без демонтажу самої ванни і плитки і займає 3-4 години.

- Читати більше


Які є види ванн?

Якщо поділяти ванни на види, то в першу чергу потрібно згадати про матеріал: бувають такі види ванн як чавунні, сталеві і акрилові.

- Читати більше

 

8 причин замовити реставрацію в компанії «Реставратор»:
 • Імпортні матеріали.
  Наша компанія є офіційним дилером в Україні по реалізації акрилу «Екстра-Лайт» і супутніх матеріалів для відновлення ванн. Тому у нас ціни нижчі на 35% ніж у конкурентів.
 • Постійна технічна підтримка.
  Здійснюємо щоденну безкоштовну консультацію і технічну підтримку по телефону і формі зворотного зв'язку.
 • Індивідуальний підхід + без передоплати.
  Фахівці нашої компанії підбирають оригінальні рішення для кожного клієнта щоб провести якісну реставрацію ванни.
  Оплата здійснюється тільки за фактом після всіх виконаних робіт і надання майстром договору.
 • Уже 10 років займаємось професійною реставрацією ванн на території України. Здійснюємо реставрацію, за всіма регламентами та рекомендаціями від виробника, щоб домогтися кращого результату. Надаємо сертифікат про виконанні роботи.
 • Це вигідно!
  Ми здійснюємо послугу по реставрації ванн настільки доступно, наскільки це можливо сьогодні в Україні: виключаємо всі ланки, які збільшують ціну матеріалу.
 • Чесна гарантія.
  Наш співробітник зобов'язаний видати клієнту: договір терміном на один рік з печаткою і номером офісу, акт приймання виконаних робіт, точний кошторисний розрахунок, домовлений раніше по телефону, інструкцію по експлуатації.
 • Наші фахівці недалеко від Вас.
  Майже у кожному регіоні України (список регіональних представництв) працюють наші фахівці зі стажем роботи в галузі реставрації ванн від трьох років.
 • Серйозний і відповідальний підхід
  Прийняті консультантом замовлення виконуються тільки нашими штатними і досвідченими співробітниками. Цінуємо кожного клієнта, виконуємо якісно свою роботу і на совість, виключно для Вас!
Як ми працюємо:


- Пунктуальність майстра. Спеціаліст приїде в строго призначений час, так як реставрація ванни вимагає кілька годин праці.


- Прибирання робочого місця після реставрації ванни. Ремонт ванн акрилом, або установка акрилового вкладиша, як правило, залишає багато відходів і після догляду не акуратного, квапиться на чергове замовлення майстра, залишаються не прибрані відходи. Наші спеціалісти залишають після себе порядок і позитивні емоції замовника.

- Оперативність замовлення. Очікування виїзду фахівця на об'єкт після замовлення майстра від декількох годин до двох днів. У міру необхідності виїзд здійснюється у вихідні та святкові дні.


- Повний набір інструментів і необхідного устаткування для ремонту ванна в ванну. Ми гарантуємо якісну і акуратну роботу від експертів в галузі реставрації.
Майстер виїжджає на замовлення з повним набором інструментів і обладнання. Тому наші майстри не просять у клієнта інструменти, викрутки чи молотка, так як свої в поспіху забувся на попередньому замовленні.

- Фіксована ціна. На момент реставрації ванни і після, ціна не зростає на очах за вигадані додаткові роботи. Ми вважаємо, це пряме вимагання і не дотримання домовленостей при замовленні.


- Можливість попереднього замовлення. Замовлення на реставрацію ванни Ви можете розмістити через форму онлайн замовлення з сайту, або по телефону, вказавши точну дату і бажаний час.

Порівняльні характеристики властивостей акрилу на ринку України:

  Extra Light PlastAll / Fiberglass
Загальна оцінка 10 4
Сертифікат ISO 9001 Є Відсутній
Наявність різкого запаху Відсутній Розчинник в матеріалі, різний запах
Глянець/Адгезія 5/4 3/2
Тривалість служби 10-15 років 2-3 роки
Час проведення робіт 2-3 год 2-3 год
Повторна реставрація Можлива Можлива +400 грн. різкі випари розчинника
Стійкість до ударів 5 4
Наявність хімічно-різкого запаху при прийомі ванни         немає взагалі       запах постійно присутній
Схильність до пожовтіння Відсутня Присутня
Виробник Made in Germani Росія-Україна

-Інформація про німецький акрил Extra Light

 

Фото наших задоволених клієнтів:

 

Реставрація ванн - Задоволенні клієнти

 

Як результат, оновлена ванна виглядає ідеально, немов щойно куплена. Перевагою реставрації методом «ванна в ванну» є не тільки доступна ціна, але й ряд функціональних особливостей, які після оновлення отримує ванна. Акриловий вкладиш виготовляється з новітніх полімерних матеріалів, які є міцними, ударостійкими та дуже простими у догляді. Завдяки особливому складу полімерів, оновлена даним методом ванна має довший термін придатності, стійкість до подряпин та змін у кольорі, а також високий антибактеріальний захист.  Крім того, акриловий вкладиш виготовляється виключно з екологічно безпечних полімерів, а отже, є безпечним для здоров’я та нетоксичним предметом оновлення. Додатковою перевагою відреставрованої ванни є високе тепло збереження та відповідно, значна економія гарячої води. Завдяки технології ванна в ванну забезпечується висока теплоємність, завдяки чому тільки через годину температура гарячої води знизиться на 1 С.

 Для того, щоб купити реставрацію методом «ванна в ванну» достатньо лише зв’язатися з спеціалістами компанії «Професійна реставрація ванн». Кваліфіковані експерти нашої компанії проведуть всі необхідні заміри Вашої старої ванни, зроблять вірні отвори зливу та проведуть всі необхідні монтажні роботи. Замовити встановлення ванна в ванну за допомогою персонального акрилового вкладишу Ви можете, як у Львівській чи Івано-франківській області, так і в Тернополі.

 

Відмінний реставраційний ефект методом «ванна в ванну» підтверджують відгуки від задоволених клієнтів.

Відгуки на встановлення ванна в ванну:

Катя.

Надзвичайно задоволена реставрацією методом «ванна в ванну». В мене була вже зовсім старенька та зношена ванна, яка псувала дизайн не тільки ванної кімнати ,але й всієї квартири. Звернулася до хлопців з компанії «Професійна реставрація ванн». Здивували не тільки доступні ціни, алей оперативність в роботі. Дуже швидко провели всі заміри та виготовили для мене білий та міцний вкладиш, потім провели монтаж. Дійсно, з акриловим вкладишем я відпочиваю в ванні без потреби постійного додавання гарячої води, а це значна економія в бюджеті нашої родини. Ванна біленька, та гарно виглядає. Дякую за добру роботу.

Назар

Нещодавно робили ремонт та вирішили не купувати нову ванну а від реставрувати стару. Дізнався про новий метод  реставрації «ванна в ванну» та вирішив спробувати.  Друзі порадили звернутися у фірму «Професійна реставрація ванн», хлопці дуже швидко приїхали, провели заміри та розробили вкладиш. Після проведення монтажних робіт ми отримали розкішний результат. Ми побачили нову, білу ванну, яка ще й  легко миється та береже тепло! Дуже задоволені! Тепер маємо гарну акрилову ванну! Дякуємо.
 

 

Найбільше про нас знають в таких регіонах як:

 

Івано-Франківськ:

Болехів, Бурштин, Калуш, Коломия, Яремче, Галич, Городенка, Косів, Рогатин, Снятин, Тисмениця, Тлумач

Тернопіль:

Бережани , Кременець, Чортків, Борщів, Бучач, Заліщики, Збараж, Зборів, Копичинці, Ланівці, Монастириська, Підгайці, Почаїв, Скалат, Теребовля, Хоростків, Шумськ

Хмельницький:

Кам'янець-Подільський, Нетішин, Славута, Старокостянтинів, Хмельницький, Шепетівка

Львів:

Борислав, Дрогобич, Моршин, Новий Розділ, Самбір, Стрий, Трускавець, Червоноград, Яворів, Жовква, Дрогобич, Самбір, Радехів, Миколаїв, Золочів, Броди, Буськ

 

(2016-06-14) Ремонт ванн
Мы в соцыальных сетях:
Реставрація ванн у фейсбуці
Реставрація ванн у Твітері
Знижка на реставрацію