Профессиональная реставрация ваннул.Руська 8, м.Тернополь, Украина+38 (098) 444-00-98, +38 (066) 444-00-66, +38 (093) 444-00-93
Керамокрил

 1. Реставрация ванн
 2. Ремонт ванн
 3. Ванна в ванну

Ванна в ванну

На відмінну від реставрації наливним методом за допомогою Keramokrill (Keramokrill) такий процес реставрації не передбачає очікування засихання реставраційного матеріалу. Вже після встановлення ванна виглядає, як нова, є готовою до використання та коштує не дорого.

Особливості реставрації Ремонт ванн Ремонт ванн Ремонт ванн якісна реставрація ванн

Замовити встановлення «Ванна в ванну»

Технологія «Ванна в Ванну»  - це сучасне рішення для швидкої реставрації старої та пожовклої ванни. Процес реставрації даним методом передбачає створення нового акрилового вкладишу, який потім вставляється в середину старої ванни. Таким чином, досягти естетично привабливого зовнішнього вигляду та повернути старій ванні вже втрачені технологічні можливості стало легко та фінансово доступно. У порівнянні з купівлею нової ванни, ремонт ванни за допомогою «акрилового двійника» є більш ніж фінансово доступним рішенням.

 

Ванна в ванну ціна

Замовити якісну та недорогу реставрацію методом «ванна в ванну» - це просто з компанією «Професійна реставрація ванн». Перед початком реставраційного процесу ми ретельно проводимо заміри Вашої старої ванни, після чого розпочинаємо виготовлення нового акрилового вкладишу з кращих акрилових матеріалів. Монтаж акрилового вкладишу відбувається за допомогою спеціалізованої клейкої піни, яка ліквідує всі зайві отвори та тріщини та щільно прилягає до основної ванни.

Наші ціни - дивитись

1

Реставрація ванни методом "Наливна ванна"

Ефект нової ванни. Станом на 2016 рік - це найкращий тип реставрації.  На відновлення однієї ванни йде достатня кількість матеріалу щоб забезпечити товщину покриття до 5 мм.

1400-1600грн.
5 років
16-48 годин
Більш детальніше
2

Реставрація ванни методом "Емалювання"

Емалювання ванни це практичний і недорогий спосіб реставрації покриття.

Вашій ванні можна надати будь-який колір.

800-1200грн.
1 рік
36 годин
Більш детальніше
3

Реставрація ванни методом "Акрилового вкладиша"

Полімерний матеріал який використовується для ванни вкладиша акріл - дуже міцний, екологічно безпечний і ударостійкий.

Уточнюйте
5 років
24 години
Більш детальніше
4

Реставрація умивальника, піддона та джакузі

Новинка. Тепер стало можливо реставрувати умивальники, душові піддони та джакузі будь яких форм і розмірів. Ціна реставрації джакузі, душового бокса та піддона обговорюється індивідуально.

500 -800 грн.
5 років
24 години
Більш детальніше
5

Ремкомплекти для заробки сколів та тріщин ванн:

Ремкоплект для акрилових ванн ремкоплект для чавунних ванн

250-300грн.
5 років
16-48 годин
Більш детальніше
6

Послуга колорування наливного акрилу:

Для зміни кольору наливного акрилу у нас можна додатково замовити різнокольорові барвники. При бажанні Ви можете змінити колір своєї ванни на будь-який віддтінок таких кольорів як: синій, зелений, червоний, жовтий.

150грн.
--

 

УВАГА! Новий акрил... Запитуйте у своїх майстрів новий акрил - КерамоКрілл:

 

Наша команда:
Директор центру реставрації Менеджер Технолог Майстер реставрації
Відгуки про нас:
Михайло
Михайло (Тернопіль)

Сьогодні провели оновлення нашої старенької ванни рідким акрилом. Результат дуже сподобався. Ванна виглядає, як щойно з магазину. Обрали акрил Екстра Лайт. Дуже задоволені. Матеріал швидко та рівномірно розповсюдився по поверхні без бульбашок та ліквідував всі подряпини. Вже через день ми купалися в новій ванні. По коштах вийшло дуже дешево, а візуально зовсім не різниться від нової ванни. Купували все в компанії Професійна реставрація ванн. Дякую за гарні консультації та оперативність. Рекомендую.

Марина
Марина (Хмельницький)

Дякуємо за чудовий ремонт ванни рідким акрилом. Замовляли в компанії Професійна реставрація ванн. Хлопці порадили акрил Екстра Лайт та швидко проведи реставрацію. Не було жодного запаху, акрил швидко оновив нашу стару ванну і тепер вона виглядає, як нова. Дякую за якісну роботу та не дорогі ціни.

Тарсас
Тарас (Івано-Франківськ)

Замовив реставрацію ванни з цього сайту. Хлопці працюють серйозно мають місцевого майстра в Франківську. Роботу зробив добре , не поспішаючи та акуратно. Я задоволений. Дякую.

Соломія
Соломія Юріївна (Тернопіль)

Моїй ванній 25 років. Ми з чоловіком квартиру з нею отримували. Час зробив свою справу тай напевно я трохи допомогла бо мила ванну не тим чим можна. Замовила реставрацію ванни рідким акрилом. Приїхали зробили,поки що претензій не маю. Гарантію дали п'ять років хочеться вірити, що прослужить.

» Читати усі відгуки

Залиши свій відгук:

 

-

Коли замовляти реставрацію?

Замовити або викликати майстра для виконання робіт Ви можете в будь-який зручний для вас час за 1-2 дні до призначеної дати.

- Читати більше


Як відбувається реставрація?

На наступний день, після того, як ви звернулися в компанію, в призначений час до вас приходить майстер, і починає проводити підготовчі роботи. Робота проводиться без демонтажу самої ванни і плитки і займає 3-4 години.

- Читати більше


Які є види ванн?

Якщо поділяти ванни на види, то в першу чергу потрібно згадати про матеріал: бувають такі види ванн як чавунні, сталеві і акрилові.

- Читати більше

 

8 причин замовити реставрацію в компанії «Реставратор»:
 • Імпортні матеріали.
  Наша компанія є офіційним дилером в Україні по реалізації акрилу «Keramokrill» і супутніх матеріалів для відновлення ванн. Тому у нас ціни нижчі на 35% ніж у конкурентів.
 • Постійна технічна підтримка.
  Здійснюємо щоденну безкоштовну консультацію і технічну підтримку по телефону і формі зворотного зв'язку.
 • Індивідуальний підхід + без передоплати.
  Фахівці нашої компанії підбирають оригінальні рішення для кожного клієнта щоб провести якісну реставрацію ванни.
  Оплата здійснюється тільки за фактом після всіх виконаних робіт і надання майстром договору.
 • Уже 10 років займаємось професійною реставрацією ванн на території України. Здійснюємо реставрацію, за всіма регламентами та рекомендаціями від виробника, щоб домогтися кращого результату. Надаємо сертифікат про виконанні роботи.
 • Це вигідно!
  Ми здійснюємо послугу по реставрації ванн настільки доступно, наскільки це можливо сьогодні в Україні: виключаємо всі ланки, які збільшують ціну матеріалу.
 • Чесна гарантія.
  Наш співробітник зобов'язаний видати клієнту: договір терміном на один рік з печаткою і номером офісу, акт приймання виконаних робіт, точний кошторисний розрахунок, домовлений раніше по телефону, інструкцію по експлуатації.
 • Наші фахівці недалеко від Вас.
  Майже у кожному регіоні України (список регіональних представництв) працюють наші фахівці зі стажем роботи в галузі реставрації ванн від трьох років.
 • Серйозний і відповідальний підхід
  Прийняті консультантом замовлення виконуються тільки нашими штатними і досвідченими співробітниками. Цінуємо кожного клієнта, виконуємо якісно свою роботу і на совість, виключно для Вас!
Як ми працюємо:


- Пунктуальність майстра. Спеціаліст приїде в строго призначений час, так як реставрація ванни вимагає кілька годин праці.


- Прибирання робочого місця після реставрації ванни. Ремонт ванн акрилом, або установка акрилового вкладиша, як правило, залишає багато відходів і після догляду не акуратного, квапиться на чергове замовлення майстра, залишаються не прибрані відходи. Наші спеціалісти залишають після себе порядок і позитивні емоції замовника.

- Оперативність замовлення. Очікування виїзду фахівця на об'єкт після замовлення майстра від декількох годин до двох днів. У міру необхідності виїзд здійснюється у вихідні та святкові дні.


- Повний набір інструментів і необхідного устаткування для ремонту ванна в ванну. Ми гарантуємо якісну і акуратну роботу від експертів в галузі реставрації.
Майстер виїжджає на замовлення з повним набором інструментів і обладнання. Тому наші майстри не просять у клієнта інструменти, викрутки чи молотка, так як свої в поспіху забувся на попередньому замовленні.

- Фіксована ціна. На момент реставрації ванни і після, ціна не зростає на очах за вигадані додаткові роботи. Ми вважаємо, це пряме вимагання і не дотримання домовленостей при замовленні.


- Можливість попереднього замовлення. Замовлення на реставрацію ванни Ви можете розмістити через форму онлайн замовлення з сайту, або по телефону, вказавши точну дату і бажаний час.

Порівняльні характеристики властивостей акрилу на ринку України:

  Keramokrill Plaststak / Fiberglass
Загальна оцінка 10 4
Сертифікат ISO 9001 Є Відсутній
Наявність різкого запаху Відсутній Розчинник в матеріалі, різний запах
Глянець/Адгезія 5/4 3/2
Тривалість служби 10-15 років 2-3 роки
Час проведення робіт 2-3 год 2-3 год
Повторна реставрація Можлива Можлива +400 грн. різкі випари розчинника
Стійкість до ударів 5 4
Наявність хімічно-різкого запаху при прийомі ванни         немає взагалі       запах постійно присутній
Схильність до пожовтіння Відсутня Присутня

-Інформація про акрил Keramokrill

 

Фото наших задоволених клієнтів:

 

Реставрація ванн - Задоволенні клієнти

 

Як результат, оновлена ванна виглядає ідеально, немов щойно куплена. Перевагою реставрації методом «ванна в ванну» є не тільки доступна ціна, але й ряд функціональних особливостей, які після оновлення отримує ванна. Акриловий вкладиш виготовляється з новітніх полімерних матеріалів, які є міцними, ударостійкими та дуже простими у догляді. Завдяки особливому складу полімерів, оновлена даним методом ванна має довший термін придатності, стійкість до подряпин та змін у кольорі, а також високий антибактеріальний захист.  Крім того, акриловий вкладиш виготовляється виключно з екологічно безпечних полімерів, а отже, є безпечним для здоров’я та нетоксичним предметом оновлення. Додатковою перевагою відреставрованої ванни є високе тепло збереження та відповідно, значна економія гарячої води. Завдяки технології ванна в ванну забезпечується висока теплоємність, завдяки чому тільки через годину температура гарячої води знизиться на 1 С.

 Для того, щоб купити реставрацію методом «ванна в ванну» достатньо лише зв’язатися з спеціалістами компанії «Професійна реставрація ванн». Кваліфіковані експерти нашої компанії проведуть всі необхідні заміри Вашої старої ванни, зроблять вірні отвори зливу та проведуть всі необхідні монтажні роботи. Замовити встановлення ванна в ванну за допомогою персонального акрилового вкладишу Ви можете, як у Львівській чи Івано-франківській області, так і в Тернополі.

 

Відмінний реставраційний ефект методом «ванна в ванну» підтверджують відгуки від задоволених клієнтів.

Відгуки на встановлення ванна в ванну:

Катя.

Надзвичайно задоволена реставрацією методом «ванна в ванну». В мене була вже зовсім старенька та зношена ванна, яка псувала дизайн не тільки ванної кімнати ,але й всієї квартири. Звернулася до хлопців з компанії «Професійна реставрація ванн». Здивували не тільки доступні ціни, алей оперативність в роботі. Дуже швидко провели всі заміри та виготовили для мене білий та міцний вкладиш, потім провели монтаж. Дійсно, з акриловим вкладишем я відпочиваю в ванні без потреби постійного додавання гарячої води, а це значна економія в бюджеті нашої родини. Ванна біленька, та гарно виглядає. Дякую за добру роботу.

Назар

Нещодавно робили ремонт та вирішили не купувати нову ванну а від реставрувати стару. Дізнався про новий метод  реставрації «ванна в ванну» та вирішив спробувати.  Друзі порадили звернутися у фірму «Професійна реставрація ванн», хлопці дуже швидко приїхали, провели заміри та розробили вкладиш. Після проведення монтажних робіт ми отримали розкішний результат. Ми побачили нову, білу ванну, яка ще й  легко миється та береже тепло! Дуже задоволені! Тепер маємо гарну акрилову ванну! Дякуємо.
 

 

Найбільше про нас знають в таких регіонах як:

 

Івано-Франківськ:

Болехів, Бурштин, Калуш, Коломия, Яремче, Галич, Городенка, Косів, Рогатин, Снятин, Тисмениця, Тлумач

Тернопіль:

Бережани , Кременець, Чортків, Борщів, Бучач, Заліщики, Збараж, Зборів, Копичинці, Ланівці, Монастириська, Підгайці, Почаїв, Скалат, Теребовля, Хоростків, Шумськ

Хмельницький:

Кам'янець-Подільський, Нетішин, Славута, Старокостянтинів, Хмельницький, Шепетівка

Львів:

Борислав, Дрогобич, Моршин, Новий Розділ, Самбір, Стрий, Трускавець, Червоноград, Яворів, Жовква, Дрогобич, Самбір, Радехів, Миколаїв, Золочів, Броди, Буськ

 

(2016-06-14) Ремонт ванн
Знижка на реставрацію